Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teško da će Falcao u Real iz dosta nama poznatih razloga. Njegova slijedeća destinacija će vjerovatno biti Engleska. Prema njegovim izjavama da se naslutiti da i on to želi, kao i da bi najradije u Chelsea koji po meni i jeste favorit za njegovo dovođenje. Mogu se tu svakako uključiti i ostali velikani, ali nekako vremenom sve više stičem dojam da će on ipak u londonski klub.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Posto sam skoro 100% siguran da nece preci u Utd sumnjam da ce ti nesto biti drago kad ga vidis kako u dresu Citya ili Chelsea reseta protivnicke mreze na putu ka tituli.Ja i ne bih bio nesto sretan kao simpatizer Chelsea da predje u neki drugi klub
      Naravno da mi ne bi bilo svejedno, ali kao ljubitelj fudbala bih voleo da ga vidim u PLu! Ako treba neka ide u City, imaju gomilu napadaca, nesposobnog trenera i odmah bi prsli iako im je dosao Falcao!

      Comment


      • Iznenadjujes me Akane. Pa zar ti to prizivas klupu svom Pipiti?

        Ili mozda mislis da Benz-a oteraju, da Cavani bude klupa, a da Pipita bude starter?

        Kako te poznajem, ti bi ovo drugo, da Gonzalo ima finu zamenu, plus ti Benzema nije nesto drag..tih..
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Кад би само променили закон о опорезивању, то квари ствар, имао би Јуве пара за тако нешто, Елкан није за спрдњу ;) Мада искрено сумњам да би се Јувентус толико отворио за било ког играча, увек смо имали оне срамне понуде типа 12м за РВП-а итд. А и кад год смо се отворили за нападача попили смо корпу, још од Бађа ниједан скупо плаћени нападач није направио неки превелики значај, поготово ови из последње деценије (мсм пре свега на Амаурија). ;)
          Иначе, ко год да га доведе направи ће невероватан посао, јер човек је напросто звериште, топ5 сигурно чисто да не претерам да је најбољи.

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Iznenadjujes me Akane. Pa zar ti to prizivas klupu svom Pipiti?

            Ili mozda mislis da Benz-a oteraju, da Cavani bude klupa, a da Pipita bude starter?

            Kako te poznajem, ti bi ovo drugo, da Gonzalo ima finu zamenu, plus ti Benzema nije nesto drag..tih..
            Znas me dobro

            Realno Chelseau bi Falcao najbolje legao,idiotski bi bilo da ga City dovede pored svih napadaca koje imaju,ali znajuci njih oni ce bas to i pokusati,a za to vrijeme nemaju problema jer mocni Balo drzi napad

            Cavani mi je isto drag,ne bi mi bilo toliko mrsko da Pipita nekad i bude na klupi ako bi on igrao
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ja nesto mislim da on nece nigde... Ali ako bi vec isao negde, City ili Chelsea, verovatno Chelsea, a to bi bilo previse ruzno. Ima i Florentino para, ali mu zaista ne treba, a i zaista mislim da ne postoje ikakve sanse da ga Atletiko da rivalu, nikad. Bila bi fora u Juve kad bi dosao, kakav bi to tim onda bio...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment




              • Svakih 56 minuta Dzeko postize gol,iza njega ide RVP koji svaki 96 minuta postize gol

                http://www1.skysports.com/football/n...Chris-Kirkland

                Cetiri mjeseca zatvora za navijaca koji je napao Kirkland-a.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Tim kola prema BBCu:



                  U ovom kolu je postignuto ukupno 30 pogodaka, što je 3 po utakmici. Već naredno kolo nam slijede 2 velika derbija, tačnije pravi fudbalski praznik u nedjelju - Chelsea-United & Everton-Liverpool.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Tako to ide...

                    Comment


                    • Cek,cek....jel ovo nece biti prenos nijedne tekme u subotu u 4 sata?? Da,bice na SK 3,4,5...ali retko ko to ima...

                      Ne pamtim subotu kad nisu mogli Englezi da se gledaju na SK,SK+....i aj SK Prime su Spanci pa i razumem...

                      P.S. Zar traziti streamove Engleza,pored ovolikog SK-a...
                      Last edited by z0La; 25-10-12, 18:57.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Nema, igra se tenis... Mora da je Vimbldon!

                        Comment


                        • Njesraaaaaaaaaaa

                          With all do respect......mrzim tenis,najgori sport...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Sreca pa nemam SK inace bih teglu razbio od televizor. Jebeni tenis! Taj sport smara koliko i turske serije.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Мислиш теглом разбио телевизор

                              Comment


                              • bice Arsenal sigurno na SK Premiumu

                                Comment

                                Working...
                                X