Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Durentula View Post
    Svaki sledeci post koji pocne sa "Sada cemo da vidimo kakav je igrac LeBron" ce rezultovati banom. Ajde da vidim ko ce da napise.
    Kad ste ljude koji zapravo nimalo ne vole LeBrona naterali na ovo Fantasticno.

    Comment


    • Nemojte vise Lebrona spominjat molim vas.Veceras San Antonio ja mislim da dobija i da ide u sedmu utakmicu.
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Navijali prvo za Nikse pa za Indijanu sad za Seltikse.
        Nema veze. Iovako će kao i prošle godine 90% njih da nestane odavde posle PO. Videćemo koliko će ovde biti aktivnih članova i "vatrenih navijača" u offseason-u, tokom jula, avgusta, septembra... Nikog nigde u reg. delu sezone, a onda u PO počnu da niču kao pečurke posle kiše i da dele lekcije. "Vatreni navijači" kojih nema tokom čitavog reg. dela sezone. A onda Emil i ja, kada budemo toliko isprovocirani i izvređani od istih pa odgovorimo, popijemo upozorenje pred ban ili ban.

        Što se tiče OKC-a, voleo bih da noćas satru SA samo zbog toga što su ovi već viđeni kao prvaci, kao nepobedivi prvaci i što su odjednom svi počeli da navijaju za njih kao što navijaju protiv Miami-a. Kada sam par puta napisao da se ne bude toliko optimističan u vezi prognoza jer je finale konferencije za svakoga 50-50, bio sam "poklopljen".

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Kada pravis Dream Team normalno da te pola sveta mrzi i da ti zeli propast, to ide sa celom pricom, isto kao sto je bilo sa Realom, sito kao sto je sada sa Barselonom itd..
          Koliko znam, Boston 2007-2008 nije mrzelo/nije volelo/nije gotivilo ni 25% ljudi koliko sada mrzi/ne voli/ ne gotivi Majami.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • Ali Boston ima tradiciju , plus napravljen je tim oko trojice velikih igraca koji do tada nisu imali niti jednu titulu, a vec su ih stizale godine, kako da ne navijas za njih
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Mandanda View Post
              Ali Boston ima tradiciju , plus napravljen je tim oko trojice velikih igraca koji do tada nisu imali niti jednu titulu, a vec su ih stizale godine, kako da ne navijas za njih
              Pa gde si bio tokom sezone da navijaš za Dallas dok ih je Miami rastavljao na sastavne delove, pa gde si bio da podržiš Boston? Ne sećam se da si ijednu noć proveo ovde u reg. delu sezone.

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Originally posted by Branislav View Post
                Što se tiče OKC-a, voleo bih da noćas satru SA samo zbog toga što su ovi već viđeni kao prvaci, kao nepobedivi prvaci i što su odjednom svi počeli da navijaju za njih kao što navijaju protiv Miami-a. Kada sam par puta napisao da se ne bude toliko optimističan u vezi prognoza jer je finale konferencije za svakoga 50-50, bio sam "poklopljen".
                SAS je na zapadu bio isto što i Majami na istoku.Vi ste pričali kako će da ispraše ,,geritariju".Kako će da ,,oduvaju starce".Eto vam ga sad.Ha?!

                Originally posted by Branislav View Post
                Pa gde si bio tokom sezone da navijaš za Dallas dok ih je Miami rastavljao na sastavne delove, pa gde si bio da podržiš Boston? Ne sećam se da si ijednu noć proveo ovde u reg. delu sezone.
                Hoće li Majami imati veće šanse u Game 6 ako ti dokažeš koliko nije bilo a koliko sada ima navijača Bostona?

                Samo da se razumemo, nije tvoje da govoriš ko je pravi navijač a ko nije.Prvo malo branite igrače koje vam navodno napadaju hejteri.Onda ljude koji nisu hejteri nazivate hejterima samo zato što postave šaljive dobronamerne slike u ,,Smešna strana NBA-ja" temi.Onda krenete da pljujete po vašem Majamiju i govorite kako nećete da više navijate za njih.E onda na kraju ospete paljbu po tome ko je pravi a ko novopečeni navijač.Ja sam navijač za Garnetov tim od 19. Maja 2004. godine.Tada sam navijao za Minesotu, a sada za Boston.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • Dobro bre, dosta vise sa pricama o navijacima i njihovoj vernosti prema klubu, smorili ste.



                  KG turns the clock back.

                  Comment


                  • @MarkedOne8

                    Nemam ja sa tobom šta da se razumem. Ni tebe se ne sećam iz reg. dela sezone.
                    Što se tiče SA, već sam napisao da sam nekoliko puta naglašavao da ne treba da se proglašavaju novim šampionima jer u finalima konferencija svako ima 50-50 šanse.

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Originally posted by Branislav View Post
                      Pa gde si bio tokom sezone da navijaš za Dallas dok ih je Miami rastavljao na sastavne delove, pa gde si bio da podržiš Boston? Ne sećam se da si ijednu noć proveo ovde u reg. delu sezone.
                      Haha post godine , znas kako kazu, ko gubi ima pravo da se ljuti ;), samo ne znam dal te vise pogadja sto vas starci biju tri zaredom, ili sto vas Dallas rastavio tri zaredom prosle godine ???

                      Kakav ti je to argument, gde sam bio cele sezone
                      Kao prvo, gledao sam skoro svako vece utakmice prvih mesec dana, postovao maltene svaki dan, napisao i post mislim u kolumni sta ocekujem u ovoj sezoni, KO SI TI DA MENE PROPITUJES ???
                      Ne gledam preko noci utakmice zato sto neki od nas imaju i obaveze ujutru, a ne da po celu noc gledaju basket, kad zavrsim obaveze skinem utakmicu u HD i uzivam, siguran sam da u PO nisam odgledao manje utakmica od tebe !
                      Nema potrebe da se nerviramo, ovo je samo sport, ako treba skinucu sliku sa avatara ako te nervira ;)

                      Over & Out.
                      sigpic

                      Comment


                      • @Mandanda

                        Svakako da se nećemo nervirati. Ja te ne propitujem, ja samo pitam jer je očigledno da sada niko više nema nikakvih obaveza, pogotovo kada Miami gubi.

                        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                        sigpic
                        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                        - 4xMVP -

                        Comment


                        • Originally posted by MarkedOne8 View Post


                          Hoće li Majami imati veće šanse u Game 6 ako ti dokažeš koliko nije bilo a koliko sada ima navijača Bostona?

                          Samo da se razumemo, nije tvoje da govoriš ko je pravi navijač a ko nije.Prvo malo branite igrače koje vam navodno napadaju hejteri.Onda ljude koji nisu hejteri nazivate hejterima samo zato što postave šaljive dobronamerne slike u ,,Smešna strana NBA-ja" temi.
                          Ajde i ja malo da se popalim. Kao prvo ima pravo da govori ko je navijac,a ko nije jer je jedan od redovnih ucesnika ovog dela foruma i skoro svako vece prati i komentarise utakmice. Mogu da zamislim koliko je frustrirajuce kada se pojave ili tek registruju neki likovi i krenu da prosipaju pamet, a ne znaju ni sva imena timova.
                          Kao drugo dosta su oni branili svoje igrace, a i ne mogu da se odbrane od ovoliko trolova koji ne znaju sta znaci rec argument.
                          Kao trece,da se razumemo, ja ne gotivim nacin na koji pisu o Lebronu, Branislav i LBJmvpforlife jer su ponekad nerealni, ali zato neuporedivo vise doprinose nekim kvalitetnim postovima,za razliku od ljudi kojima je najveci psihicki napor u danu da iskopiraju sliku sa nekog sajta i postuju u temi smesna strana nba.
                          Kao cetvrto i najvaznije, nadam se da ce admini ovo procitati,jer ako se meni, koji samo povremeno posecujem ovaj PDF, smucilo da citam ove trolove mogu da zamislim kako je regularima. Pod hitno podignite kriterijum i postanite revnosni u regulisanju spama ili mislim da cete izgubiti dosta ljudi i kvalitetnih diskusija

                          Ovo vam pise jedan nepristrasni, objektivni posetilac ovog PDFa
                          Last edited by prskaj; 06-06-12, 19:07.
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • @Mac, D-Wade, Ljuba, Nebojša

                            Molim vas skinite onaj ban Emilu. Ako je neko stalni i aktivni i normalni član ovog pdf-a to je onda on. Momak je ispratio ceo prošlogodišnji offseason, svih 66 utakmica Miami-a, ceo PO, radio NBA SK ligu... Nikada nije napisao nijedan uvredljiv post, nikada nikoga nije provocirao, nikada nije pisao gluposti... Ono što je noćas napisao, svima je jasno, da je napisao u stanju afekta. Jednostavno svima je bio podignut adrenalin i to je to. Svi znamo da čovek ne razmišlja na taj način.
                            Nemojte mu uskraćivati GM6 i eventualno GM7 da isprati ovde sa nama zbog toga što je napisao jedan post isprovociran od strane člana koji se bukvalno juče registrovao i čiji je svaki napisani post čista provokacija.
                            Molim vas još jednom.

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Podrzavam Baneta i pridruzujem se ovom apelu... Decko nije zasluzio ban, posle svega sto je uradio za ovaj pdf, stalni clan i uvek je bio aktivan... Treba mu oprostiti, sve je ono izgovorio sigurno nije mislio, i u afektu je rekao... Stalno neki clanovi provociraju , i coveku je doslo preko glave, a ne moze svako da se suzdrzi i da ne napise onako nesto...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment




                              • Kvalitetan video za superkvalitetno zakucavanje!

                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X