Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Noletovi fanovi, znam da vam je tesko kao sto je i meni tesko ali budite uvjereni da je Novaku najteze.

    Novaku se nema sto prigovoriti. Mogao je da napusti teren uzdignuta cela. Ne mogu reci da je bio losiji, jer nije. Ne mogu reci da je Andi nezasluzeno dobio, jer nije. Ali u sportu ponekada treba i malo srece. Danas je nije bilo za Novaka.

    Bice drugi put!
    Last edited by NI; 03-08-12, 22:11.

    Comment


    • Originally posted by Borderka View Post
      Uh...
      Zastala gorka knedla u grlu, ne da se ni izgovoriti ni progutati...

      Mučan dan juče, mučan danas.
      Neka gadna konstelacija na nebu.
      (Ali generalno, nad Srbijom, u zadnje vreme).

      Ljudi,Novaku je teže nego nama.Njegovo lice i njegove reči posle meča, sve se tu vidi.
      Koliko je želeo to zlato, koliko je uložio, koliko dao .
      I kao da se iznenadio kad je upitan za bronzu. Koja bronza?Nisam došao po bronzu.I ne bi me čudilo i da je ne uzme.

      Mi danima sedimo pred ekranima i primamo macole od onog odozgo jer smo se malo zaneli u željama i očekivanjima.
      A Nole je popio šamar.I to mora da djavolski boli.
      Ako i pored toga skrpi svoje nerve i mišiće i da sve od sebe protiv Del Potra, treba mu skinuti kapu.
      I ako uzme tu medalju, nek je uzme za sebe, a ne za nas.On je i zaslužuje.

      Metaforički i bukvalno.

      Odlican post,sve napisano-suva istina.
      A knedla u grlu jos stoji.
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Totalno sam sluđena , postovala u pogrešnoj temi, pa da ponovim...

        Šta je bilo bilo...mene eto već prošlo ... i sve snage usmeriti na nedelju i Delpa.
        I onoliko slikanje sa njim po OI...rekla sam ti...

        Ajde majstore, možeš ti to!
        I gore glavu!

        Spoiler
        Novak Đoković nije krio razočaranje posle poraza od Endija Mareja u polufinalu olimpijskog turnira, ali se nada da će uspeti da savlada Huana Martina del Potra i podari Srbiji još jednu bronzanu medalju.

        "Skraćivao sam poene više nego što sam hteo. Nema izgovora u mojoj lošijoj igri, on je odlično servirao, igrao bolje u odlučujućim trenucima i zasluženo pobedio", bilo je prvo što je izjavio Novak posle poraza u polufinalu i objasnio šta je možda odlučilo meč.

        "Verovatno moja greška na 5:5 na brejk loptu. Odigrao sam drop-šot, on me je pročitao i osvojio poen. U svakom gemu na njegov servis imao sam šansu za brjek, ali ona u 90 odsto slučajeva nije bila velika, jer je on uvek dobro servirao. Pomogla mu je i publika, ali sa tim sam računao", rekao je Đoković.

        Delovalo je i kao da malo nedostaje da zaplače, jer mu je poraz očigledno teško pao.

        "Ovo je jako bolan, razočaravajući poraz. Očekivao sam finale, nadao se pobedi. Ostaje mi da se saberem i skupim snagu, nadam se novoj bronzanoj medalji za Srbiju", poručio je Đoković.


        Last edited by miloolja; 03-08-12, 22:41.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ogorcen nakon poraza, sada nesto i nisam. Ako nekome mozemo da oprostimo poraz onda je to Novak. Koliko radosti nam je doneo u zadnjih par godina, jbg, nije nam sudjeno na ovim OI jednostavno. Bice bolje, nadam se da ce Nole uspeti da se oporavi i da uzme tu bronzu.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Ovakav ce meni izraz lica da bude jos dugo(nadam se da njemu nece i da ce se sabrati nekako za mec sa Delpom),i nadam se da ce da osvoji bronzu!
            http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

            Comment


            • Ako osvoji bronzu bice to manje cudo. A ovaj izraz ce sa prekidima da traje jos najmanje 4 godine.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Ako osvoji bronzu bice to manje cudo. A ovaj izraz ce sa prekidima da traje jos najmanje 4 godine.
                Ko je po tebi favorit, Del Potro ili Djokovic?
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Ako osvoji bronzu bice to manje cudo. A ovaj izraz ce sa prekidima da traje jos najmanje 4 godine.
                  Ko zna dje ce bit' za 4 godine, na kom nivou
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan Piper View Post
                    Ko je po tebi favorit, Del Potro ili Djokovic?
                    Ako se Novak pribere, samljece Del Potra. Danas je Mari bio izvrstan i samo ga je splet okolnosti spasio. Novak je rasturio Congu.

                    Ne vjerujem da ce se pribrati.
                    ======================

                    Originally posted by Vladan View Post
                    Ko zna dje ce bit' za 4 godine, na kom nivou
                    Tacno!

                    Ali ja sam govorio o izrazu lica. Taj izraz ce mu se povremeno pojavljivati do kraja zivota ako ne osvoji Olimpijadu.
                    Last edited by NI; 04-08-12, 00:08.

                    Comment


                    • Pribrao se i pre 4 godine, pribraće se i sada...mada Delpo sada i Blejk onda nisu isto, ali ni Novak nije.
                      Last edited by miloolja; 04-08-12, 00:10. Reason: tastatura :dr:
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Prbrao se i pre 4 godine, ribraće se i sada...mada Delpo sada i Blejk onda nisu isto, ali ni Novak nije.
                        Lakse je bilo prije 4 godine. Bio je mladji. Manje je polagao na medalju.

                        Odgovor da li ce se pribrati ili ne znaju samo ljudi koji ga najbolje poznaju. Jelana, mozda Vajda, mozda on sam, mozda mama... To je nesto duboko i initimno.

                        On moze preksutra da bude hiruski precizan. To moze da bude terapija za bol, a moze da se raspadne.

                        Igracki, ako Novak bude igao kao danas i kao protiv Conge, DP nema sansi.

                        Comment


                        • Cetojevic. Pod hitno.

                          sigpic

                          Comment


                          • Naravno da ga njegovi najbolje znaju, u dušu...(nepotreban komentar)...ali znajući koliko mu ovo znači, koliko mu Srbija znači... evo ispraviću se...nadam se da će se pribrati, jer ne treba zaboraviti da i Delpo skuplja svoje krhotine .
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Delpo je igrao tako dug mec, nece mu uopste biti lako da se oporavi fizicki, a sigurno je njegova glava sjebana posle ovakvog poraza. Srecom (po njega) je sjutra dan pauze, da ga nema bila bi to lagana pobjeda za Novaka.
                              sigpic

                              Comment


                              • Olja,

                                Sigurno i DP ima tesku noc. Ali DP-ova reakcija, osim ako nije jako nerealan, mora biti povrsna. Njemu se u trenutku iza meca ucinilo da je imao sansu. Na osnovu cega? Koji mu je rezultat sa Federerom ove godine.

                                Novakova reakcija je duboka. Mozda si u pravu. Mozda bi bolje bilo da je lomio reket. To bi bio znak plice, insitktivnije reakcije, reakcije na mah... Novak je pokazivao zacudjujuce malo reakcija kad bi Mari sa dosta srece spasio sopstveni gem. Ocigledno se trenirao da mora biti strplji, da na kraju njegov veci kvalitet mora da prevagne, da je u dobroj formi itd. Novak je djelovao zastrasujce u 2. setu do 12. gema. I znao sam sto ce biti u 12. gemu. Da mu treba brejk ranije, da mu treba malo srece. Henman i Kasl su poslije 10. gema ispjevali slavopojku Novakovom karakteru. S pravom. Ali znao sam da ce u 12. da pukne, osim ako mu malo Mari ili sreca ne pomognu. Tako je bilo i u Parizu. Jos kad se servira poslije pauze. I prodje ti kroz glavu: "Ucinio sam sve sto mogu i ne ide..."

                                Zato njega bolii sada. Strasno boliii... Ali ljudi su cudni. Bol celici neke ljude, cini ih jacim...
                                Last edited by NI; 04-08-12, 00:56.

                                Comment

                                Working...
                                X