Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nole
    Danas je bio jako uspešan dan! Srećan sam što sam podigao nivo igre i radujem se sledećem meču protiv Hjuita. Čestitke Janku i Zikiju na četvrtfinalu. A posebno sam impresioniran mladim, talentovanim Velimirom koji je postigao fantastičan uspeh i osvojio 6. mesto u trci na 200m delfin. Ni naši vaterpolisti ne prestaju da nas oduševljavaju svojim umećem u bazenu. Najbolji smo! Ideeemooo!
    http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

    Comment


    • New balls please
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Ovo mi je promaklo, pa čisto da se zabeleži... jes da je Zikijeva, al staviću je ovde...

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Odličan Novak danas, agresivan servis kretanje

          Bravo majstore





          sigpic

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ne moze vise Novak da veze dve dobre partije,protiv Hjuita preplasen,laki udarci koji padaju u servis polje.Strasno je Novak pao,ali strasno.Ne znam sta se desava sa njim ali ne vidim kako ce do kraja sezone on da povrati igru i mentalnu snagu...

              Comment


              • Originally posted by TheZIX90 View Post
                Ne moze vise Novak da veze dve dobre partije,protiv Hjuita preplasen,laki udarci koji padaju u servis polje.Strasno je Novak pao,ali strasno.Ne znam sta se desava sa njim ali ne vidim kako ce do kraja sezone on da povrati igru i mentalnu snagu...
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Originally posted by Condition23 View Post
                  Cekaj ae posto se sprdas,ae iskreno mi kazi da igra sjajno i da nema ogromne odcilacije.Lepo sam juce pohvalio njegovu igru,ali sam znao da ce sledeci mec da odigra ocajno.Jedinmo moram da pohvalim serivs,varijacije su perfektne i procenat je dobar,ali su mu mlaki udarci nenormalno,covek ne sme da zavrsi poen...

                  Comment


                  • Težak meč. Nije išlo kako je želeo, a bome ni kako smo se nadali. Majstor Hjuit crpi i dalje neke atome snage za velike mečeve i veliko znanja... šteta je što završava karijeru. Veliki igrač.

                    Nije bio od početka u meču, problemi sa dubinom udaraca, nekvalitetnim riternm i opet problematičan drugi servis uz skromnih 47% (14/30) ...ali i uz 16:5 aseva (opet ), vinera 37:24 i grešaka 14:10...



                    Sledeći "bokser" Joe.
                    Last edited by miloolja; 01-08-12, 16:29.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by TheZIX90 View Post
                      Cekaj ae posto se sprdas,ae iskreno mi kazi da igra sjajno i da nema ogromne odcilacije.Lepo sam juce pohvalio njegovu igru,ali sam znao da ce sledeci mec da odigra ocajno.Jedinmo moram da pohvalim serivs,varijacije su perfektne i procenat je dobar,ali su mu mlaki udarci nenormalno,covek ne sme da zavrsi poen...
                      Ne igra sjajno ali i ti imas ogromne oscilacije sto se tice komentarisanja njegove igre. Moras malo blaze to...nagrdis ga uvek, i kad ne treba.
                      Za mene je ovo daleko od kako ti kazes ocajne igre. I ovo da ne sme da zavrsi poen si lupio.

                      I na kraju, ako ocekujes da on kida i cisti sve redom kao u 2011. onda si mnogo nerealan. Shvatam da su se apetiti povecali nakon onakvog nivoa igre ali daj da se malo spustimo na zemlju. Nemoj posle svakog igubljenog seta da acemo i skacemo.
                      Last edited by Condition23; 01-08-12, 16:46.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        Ne igra sjajno ali i ti imas ogromne oscilacije sto se tice komentarisanja njegove igre. Moras malo blaze to...nagrdis ga uvek, i kad ne treba.
                        Za mene je ovo daleko od kako ti kazes ocajne igre. I ovo da ne sme da zavrsi poen si lupio.

                        I na kraju, ako ocekujes da on kida i cisti sve redom kao u 2011. onda si mnogo nerealan. Shvatam da su se apetiti povecali nakon onakvog nivoa igre ali daj da se malo spustimo na zemlju. Nemoj posle svakog igubljenog seta da acemo i skacemo.
                        Brate niko ne ocekuje 2011 godinu ponovo,ali da li si primetio svaki put kada je Hjuit odigrao pasing shot kakve mu je Novak lopte poslao,to je toliko mlako da je nenormalno.Pogledaj samo kako Federer zavrsava poene kada mu je jedna strana terena otvorena,eto samo to pogledaj.Novaku treba barem jos 4 udarca da zavrsi poen,e to je problem ove godine...

                        Comment


                        • Originally posted by TheZIX90 View Post
                          Brate niko ne ocekuje 2011 godinu ponovo,ali da li si primetio svaki put kada je Hjuit odigrao pasing shot kakve mu je Novak lopte poslao,to je toliko mlako da je nenormalno.Pogledaj samo kako Federer zavrsava poene kada mu je jedna strana terena otvorena,eto samo to pogledaj.Novaku treba barem jos 4 udarca da zavrsi poen,e to je problem ove godine...
                          ...I opet dobija Neka mu treba i 10 udaraca da zavrsi, ako dobija ne interesuje me, sta me briga.
                          Last edited by Condition23; 01-08-12, 17:24.
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Kakvo olakšanje






                            Kakava foka...come to papa..

                            Last edited by miloolja; 01-08-12, 17:22.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • @TheZIX90

                              Preterujes covece, Novak je sasvim dobro odigrao mec, najveci problem je bio sto je Hjuit odigrao izvanredno! Pa on je samo u prvom setu napravio dve greske i u trecem tri, pogadjao linije kao lud, bilo kog slabijeg protivnika od Novaka bi verovatno dobio sa danasnjom igrom! Budi realan, Novak se i prosle godine u dosta meceva mucio, igrao slabije nego danas i svi znamo kakav uspeh postigao. Jednostavno se moramo naivici da ce on uvek imati oscilacija u igri, jednostavno ne moze da igra kao npr. Rafa i uvek da melje slabije protivnike, takav je on, ali bitno je da u 98% slucajeva izlazi kao pobednik.

                              Comment


                              • Što se tiče linija, neverovatno koliko je puta Novak podigao kreč u ova dva meča..
                                Last edited by miloolja; 02-08-12, 09:31.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X