Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Last edited by miloolja; 12-11-12, 23:07.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Bravo ljudino!
      Čestitke za još jedan osvojeni ATP Finals!!!
      Majstorski odigrani finiši setova i najbitniji poeni!!!
      Hvala Ti za još jedan "Novak -takeover- Đoković" meč..
      Dobri ljudi i Vama čestitam.. Bila je ovo jedna dobra godina i teška za gledanje.. Ima vremena za detaljnije analize..
      Svako dobro i živeli!

      A Novak neka se odmori pa na AO jurimo hat-trick!!!

      Comment




      • Last edited by miloolja; 12-11-12, 23:07.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Da malo i ovdje dignem atmosferu

          cestitke

          Comment


          • Cestitam svima.
            Shminka, genijalan avatar, Prskaj
            Gdje nam je Dacha, nema ga na tenisu nikako u posljednje vrijeme.

            Comment


            • Vladaaaaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeee, oooooooooo Vladaaaaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeee!!!!!
              Miljaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeee, ooooooooooo Miljaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeee!!!!!
              Last edited by miloolja; 12-11-12, 23:14.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Sta reci, Novak to radi najbolje na svetu... Neka ostane kakav jeste, neka nam kida zivce, ko nas sisa kad smo njega izabrali.

                Comment


                • Originally posted by majabl View Post
                  Cestitam svima.
                  Shminka, genijalan avatar, Prskaj
                  Gdje nam je Dacha, nema ga na tenisu nikako u posljednje vrijeme.
                  fala.
                  video sam da je nesto komentarisao vecerasnju emisiju telgetija na sosu izgleda da nije ni gledao al mozda gresim. u svakom slucaju cita nas inace to znam
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Aj i ovde da cestitam, da ne ispadnem neki. Ovakvu sposobnos vracanja u mec nikada nisam video.

                    Ali jos cemo se sretati, AO ceka
                    Last edited by s_hyperion; 12-11-12, 23:18.

                    Comment


                    • Slika ima dosta,uzivanje gledati
                      Bravo Nole,najlepsi moguci zavrsetak sezone
                      ps.kad sam ja jos glasala da je sezona odlicna,to sam i napisala u jednom postu.
                      Nole na zasluzen odmor
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Koja dobra atmosfera na forumu <3
                        dajte jos slika moram da odaberem neku za avatar
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Ne diraj macke, ja ne diram prase...

                          Comment


                          • Prskaj, ova ti je najlepša po meni...a okice pune suza

                            [/CENTER]
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                                Ne diraj macke, ja ne diram prase...
                                hahaha moram zasluzio je
                                Originally posted by miloolja View Post
                                Prskaj, ova ti je najlepša po meni...a okice pune suza
                                ne ne, mora neka gde se smeje, ono njegovo od srca, ma znas na sta mislim
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X