Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    Bar me ti poznajes,ali nije bitno,ako je neko to ozbiljno shvatio onda ^&*ST*^#
    U svakom slucaju drzi se teme @(*6sd$%
    sigpic

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      Opet gresis, aj opet cu da boldujem. Kazes da ti smeta kad neko govori da samo predaje, aj sad cu da ti boldujem ono sto sam napisao "meni je smetalo kad je ONAJ period predavao kao lud ", razumemo se sad?


      Chalengde this, je pravo svakog igraca, ne vidim sta tu se raspravlja? Imas chalenge i imas pravo, ne vidim nista tu lose.

      A kad smo kod toga za tapkanje, prvo SVI dopustaju novaku da predje granicu (koju uvek prelazi) sa tim tapkanjem, tacnije duze bude pauza izmedju serve, i sad se neko buni odjednom i to je sad frka? Pa pre nego sto to pomenes treba da budes srecan sto mu svi gledaju skoro uvek kroz prste, sto igraci sto sudije.

      I ima pravo da mu kaze, jer i treba da bude tisina dok se igra tenis, to sto vecina danas ne kapira je jedna stvar, i sto su sudije fine i uvek mole da bude tisina, kad ti neku publiku molis 4 sata dok traje mec (ili manje , sve jedno) a oni isto, to je dokaz da je tu neko retard, saberi 2 i 2.

      Jer postoje pravila, on ima pravo da iskoristi neko kad mu odg, tako da ne vidim u cemu je tu frka.

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        Pa ja se drzim teme, kazem da si preterano agresivan i da shvatas sve to preozbiljno, sto nas par ovde ne voli Djokovica i sto nam se ne svidja ponasanje.
        Po meni on neke stvari toliko naglasava kad radi, da slucajno neko nije shvatio da je njemu tesko, da se on nervira, pa kad siri ruke,...i sve mi to izgleda isfolirano do maksimuma. Onda ono grljenje protivnika na mrezi, a pre toga je izgubio &@/+W pa 100% mu nije do toga da ga grli, ali on tako pokazuje koliki je on sportista i fer igrac...jednostavno sve prenaglasava.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          [quote author=Nikola_89 link=topic=478.msg259036#msg259036 date=1299078304]
          Opet gresis, aj opet cu da boldujem. Kazes da ti smeta kad neko govori da samo predaje, aj sad cu da ti boldujem ono sto sam napisao "meni je smetalo kad je ONAJ period predavao kao lud ", razumemo se sad?


          Chalengde this, je pravo svakog igraca, ne vidim sta tu se raspravlja? Imas chalenge i imas pravo, ne vidim nista tu lose.

          A kad smo kod toga za tapkanje, prvo SVI dopustaju novaku da predje granicu (koju uvek prelazi) sa tim tapkanjem, tacnije duze bude pauza izmedju serve, i sad se neko buni odjednom i to je sad frka? Pa pre nego sto to pomenes treba da budes srecan sto mu svi gledaju skoro uvek kroz prste, sto igraci sto sudije.

          I ima pravo da mu kaze, jer i treba da bude tisina dok se igra tenis, to sto vecina danas ne kapira je jedna stvar, i sto su sudije fine i uvek mole da bude tisina, kad ti neku publiku molis 4 sata dok traje mec (ili manje , sve jedno) a oni isto, to je dokaz da je tu neko retard, saberi 2 i 2.

          Jer postoje pravila, on ima pravo da iskoristi neko kad mu odg, tako da ne vidim u cemu je tu frka.
          [/quote]
          Jesam li ja tebe pomenuo tu?

          Ja sam rekao znam mnoge koji tako misle,to je sve...
          Procitao sam sta si napisao,u tom periodu,nisam tebi odgovarao uopste!


          A ne Federer je poslao loptu na samu liniju i okrenuo se put Nadal-a i rekao mu CHALLENGE THIS,jer je Rafa prije toga imao par uspjesnih provjera.


          Novak prekoracuje vrijeme,to je apsolutno tacno,Nadal isto,ali Roger Federer kad zavrsi sa tenisom,pa bude sudija moze da mu prigovara oko toga,ne dok je igrac,ne dok je protivnik.Nije viteski jednostavno.A ne bi mu nikad ni prigovorio da nije gubio,o tome se radi.


          Ne mozes da ucutkujes protivnikovog oca,njegovu lozu,opet nije fer i korektno,nije viteski.Ne znam sta Robert Novaku da kaze ovaj mu nikad ne bi rijec rekao,to znam.Doduse ne bi ni Robert isto i on i Srdjan su dva svijeta,ali Roger sebi to ne smije da dozvoli!


          Ja volim argumente,kad se ulazi u pricu da to bude argumentovano,opet kazem shvatam da je Novak nekima antipatican i da ga ne vole,ali me zanima kako Roger-ovim navijacima to smeta,a ne smeta im sta Roger radi,a toga kao sto vidis ima.


          Isto tako i Nadal-ovi navijaci kad pominjuNovakove predaje,a Nadal ima predaju manje,a bar duplo MTO-ova zatrazenih vise...
          sigpic

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            Pa Vladane ,posto je Novak tako sjajan i bajan ,i kojeg bih rekla poznajes vise nego sto on sebe poznaje ,kad je tako fer zasto nije nikad dobio nagradu za fer pley ,ili nominovan .
            I nije samo da ga Fedovi navijaci ne vole,ima tu i neutralnih koje ja znam.

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              Federer je gospodin,sta god uradio on je najveci gospodin,ja sam gore naveo sta je izmedju ostalog radio,a opet ce svima biti najveci fer plej.
              Nadal je isto dobio tu nagradu,da je nije zasluzio vise od Querrey-a ili Isner-a?Da nije Roger?
              Rekao sam prije odredjenog vremena sta mislim o tome
              sigpic

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                Pa Roberta nije potrebno ucutkivati, on je gospodin. &d$7
                Oznoji se Tata sav,
                bekendi ga strasno muce,
                borio se kao lav!
                al' mu ipak g.za puce!

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  ne poznajem nikoga u svom okruzenju koji ce pre navijati za federera ili nadala nego za djokovica...jedino mesto gde sam taj fenomen video je forum sport kluba...
                  "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    [quote author=Vladan link=topic=478.msg259045#msg259045 date=1299079002]
                    Federer je gospodin,sta god uradio on je najveci gospodin,ja sam gore naveo sta je izmedju ostalog radio,a opet ce svima biti najveci fer plej.
                    [/quote]
                    Dingospo, neg' sta, ne k'o oni klovnovi, Monfils, Stepanek, Novak. :fc-[
                    Oznoji se Tata sav,
                    bekendi ga strasno muce,
                    borio se kao lav!
                    al' mu ipak g.za puce!

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      [quote author=danilo994 link=topic=478.msg259049#msg259049 date=1299079180]
                      ne poznajem nikoga u svom okruzenju koji ce pre navijati za federera ili nadala nego za djokovica...jedino mesto gde sam taj fenomen video je forum sport kluba...
                      [/quote]
                      Znaci imas bas malo okruzenje.
                      Oznoji se Tata sav,
                      bekendi ga strasno muce,
                      borio se kao lav!
                      al' mu ipak g.za puce!

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        [quote author=danilo994 link=topic=478.msg259049#msg259049 date=1299079180]
                        ne poznajem nikoga u svom okruzenju koji ce pre navijati za federera ili nadala nego za djokovica...jedino mesto gde sam taj fenomen video je forum sport kluba...
                        [/quote]
                        Neki gledaju tenis zbog tenisa isto,ne gledaju odakle je ko @(*6sd$%
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          Vladane,mozes objasniti nagli prestanak Novakovi predaja?Tu su kritike pomogle opasno. h5g6k8

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            Previse pominjes vitevstvo, hvala nekom pa smo u 21. veku, to je davno proslo vreme.

                            Drugo Novak bi i te kako puko, kad je nervozan svasta pricao publici i to koja navija za njega, isto bi rekao i njegovom caletu, ali kako si rekao Rogerov cale ne bih nikad ni kenjao. Isto tako ni Novak ne psuje navijace kad vodi, vec kad gubi, tako da ga lose branis.

                            I ima kao igrac pravo da se buni kod sudije za ono kad neko krsi pravilo tenisa, to je njegovo PRAVO, tako da onda teniska pravila nisu viteska po tebi.

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              [quote author=Vladan link=topic=478.msg259042#msg259042 date=1299078764]
                              Ne mozes da ucutkujes protivnikovog oca,njegovu lozu,opet nije fer i korektno,nije viteski.Ne znam sta Robert Novaku da kaze ovaj mu nikad ne bi rijec rekao,to znam.Doduse ne bi ni Robert isto i on i Srdjan su dva svijeta,ali Roger sebi to ne smije da dozvoli!

                              [/quote]

                              Pa bas me zanima kako si toliko siguran sta bi Djokovic uradio u tom slucaju, uzevsi u obzir da ga licno ne poznajes &@/+W
                              I druga stvar, ko zna koliko su dugo Djokovici na tom mecu konstantno dobacivali da su na kraju toliko iznervirali Rogera da je morao da reaguje, to nikad necemo znati.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                [quote author=danilo994 link=topic=478.msg259049#msg259049 date=1299079180]
                                ne poznajem nikoga u svom okruzenju koji ce pre navijati za federera ili nadala nego za djokovica...jedino mesto gde sam taj fenomen video je forum sport kluba...
                                [/quote]

                                Look outside the box. h5g6k8 Enivej, fascinantno okruzenje. $#^%RT

                                Comment

                                Working...
                                X