Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • olja,

    Nije to dobro. Sto god da se desilo treba ignorisati a ne se pravdati. Ako neko pita, onda se treba saliti sa onim sto si rekao. To je tako u PR-u.

    Sjecas se kako je Kim napisala "Explicite content" na majici poslije one psovke? A sjecas se kao je Ivanisevis nazavao sudiju majmunom? I kad su ga pitali sto je rekao, odgovorio je: "Ne sjecam se koja je bila zivotanja ali mora da je bila neka fina."

    Novak je potukao Marija 6:0 u 3. setu. O tome treba da se prica a ne o psovci.
    Last edited by NI; 06-04-15, 00:23.

    Comment


    • Comment


      • Originally posted by nikola_bg View Post
        sprda se covek s tenisom
        Ne sa tenisom. Možda si mislio na teniske protivnike?

        Comment


        • sa tenisom kao igrom. treba ko dzordan da batali i da krene bejzbol

          ovo je vec doveo do savrsenstva

          Comment




          • Spoiler


            Last edited by proudNolee; 06-04-15, 08:16.
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Sada sam odgledao video gde se izvinio klincu sakupljacu loptica, kao i njegovim roditeljima. A ujedno i objasnio tu situaciju.
              Gospodin
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Mislim da bi Nole trebao da preskoči Monte Karlo.
                Vidi se da premoren.
                Igrao je do kraja i Indijan Vels i Majami, znači do krajnjih granica i cele turnire.
                U Monaku će Nadal i Federe doći mnogo odmorniji, a i šljaka je dosta spora i zahtevna fizički, posebno kada se uzme u obzir umor.
                Prosto 7 dana posle onolikih napora nije dovoljno da bi u Monaku moglo da se igra na vrhunskom nivou.
                Ipak treba znati i kada preskočiti po neki turnir.

                Comment


                • Apsolutno se slazem, nesto slicno sam bas krenuo da pisem. Znaci ili MC ili Madrid, nek obavezno preskoci nesto od ta dva, nek vidi koji mu vise odgovara za odmor, uigravanje. Ja sam vise za to da se preskoci Madrid

                  A i red je da napisem koju o sampionu. Napokon radi ono sto treba u svojim godinama i formi. Napokon niko od nas nema sta da mu zucne, osvojio je sva tri najveca turnira u sezoni i kako izgleda ne namerava da stane. Pali su skoro svi veliki rivali kao i teniseri koji su u formi, ostaje jos da ga vidimo protiv Nishike i spremnog Nadala.

                  Sad vec ima lepu sansu da na kraju karijere zavrsi na prvom mestu po broju osvojenih masters titula, sto po meni zasluzuje.

                  Svaka cast majstore, samo nek si ziv i zdrav
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Moze da se desi da prskoci nesto, ali treba uzeti u obzir da sada na ovim Mastesima igra jedan mec manje i da ima vremena da se odmori. Jeste da je raspored zgusnutiji, ali moze on to. Jos kada se uzme u obzir da MC nece ni Marej ni Nisikori igrati ... videcemo

                    Ako nastave i on i Nadal ovim tempom jos jedno dve tri godine da uzimaju masterse (Novak 4 ili vise godisnje, Rafa 1 ili 2 godisnje) prestice ga.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Moze da se desi da prskoci nesto, ali treba uzeti u obzir da sada na ovim Mastesima igra jedan mec manje i da ima vremena da se odmori. Jeste da je raspored zgusnutiji, ali moze on to. Jos kada se uzme u obzir da MC nece ni Marej ni Nisikori igrati ... videcemo

                      Ako nastave i on i Nadal ovim tempom jos jedno dve tri godine da uzimaju masterse (Novak 4 ili vise godisnje, Rafa 1 ili 2 godisnje) prestice ga.
                      Ja tu ne brinem. Novak zna da treba da dodje na RG jednovremeno i odmoran i sa dobrom formom na sljaci. Nebitno je sto ce preskociti ili gdje ce ranije izgubiti.

                      Njemu je tesko preskociti MC. On je na ti sa princom Albertom.
                      Last edited by NI; 06-04-15, 10:28.

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        olja,

                        Nije to dobro. Sto god da se desilo treba ignorisati a ne se pravdati. Ako neko pita, onda se treba saliti sa onim sto si rekao. To je tako u PR-u.

                        Sjecas se kako je Kim napisala "Explicite content" na majici poslije one psovke? A sjecas se kao je Ivanisevis nazavao sudiju majmunom? I kad su ga pitali sto je rekao, odgovorio je: "Ne sjecam se koja je bila zivotanja ali mora da je bila neka fina."

                        Novak je potukao Marija 6:0 u 3. setu. O tome treba da se prica a ne o psovci.
                        NI,

                        jedno je psovka, o kojoj se priča po netu, a koju sam lepo pročitala sa njegovih usana, nisam je čula, nisam imala slušalice, ali se lepo videlo kamera je bila na Novaku, a drugo je nešto sasvim ovo, mislim druga je i situacija, a i akteri. Ovde je reč o Jeleni, i dopala mi se njena reakcija. Na kraju šta se koga tiče zašto je hitno ustala i gde je otrčala...kamere to nisu ni prikazale, možda u pauzi, a možda je sve ovo rekla-kazala...
                        Niko se nije bavio onim što smo videli u jednom trenutku.... paniku i komešanje u Endijevom štabu i utrčavanje krupnog momka sa džakom nečega. To se videlo u prenosu, recimo.
                        Niti pravdam Novakovo ponašanje, niti govorim o njemu, već o Jeleni i njenom odgovoru na njeno pominjanje.
                        Last edited by miloolja; 06-04-15, 10:10.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Zaboravila sma da napomenem da sam za preskakanje Madrida, niti je to njegov teren, niti se tamo oseća dobro.
                          Jedini je možda problem što je MC već sledeće nedelje, a odmor mu je preko potreban.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            NI,

                            jedno je psovka, o kojoj se priča po netu, a koju sam lepo pročitala sa njegovih usana, nisam je čula, nisam imala slušalice, ali se lepo videlo kamera je bila na Novaku, a drugo je nešto sasvim ovo, mislim druga je i situacija, a i akteri. Ovde je reč o Jeleni, i dopala mi se njena reakcija. Na kraju šta se koga tiče zašto je hitno ustala i gde je otrčala...kamere to nisu ni prikazale, možda u pauzi, a možda je sve ovo rekla-kazala...
                            Niko se nije bavio onim što smo videli u jednom trenutku.... panika i komešanje u Endijevom štabu i utrčavanje krupnog momka sa džakom nečega. To se videlo u prenosu, recimo.
                            Niti pravdam Novakovo ponašanje, niti govorim o njemu, već o Jeleni i njenom odgovoru na njeno pominjanje.
                            Olja,

                            Sve si u pravu, 100%, svaku rijec...

                            1.
                            Ali PR (Public Relation) ne dobija uvijek onaj ko je u pravu nego onaj ko nametne da se govori o onome sto njemu odgovara. U ovom krentnom slucaju, Novaku odgovara da se prica o mecu. Ne o incidentu. Ispalo je da se Jelena pravda nekome. Ona nema za sto da se pravda. Ni za ono sto je ona ucinila - otrcala kod djeteta, ni za bilo sto sto je Novak na terenu napravio. Licno bih volio da oni povremeno, diskretno, provuku sliku njih troje. Ova slika sa malim dok ga masiraju je bila pun pogodak.

                            2.
                            Na zalost, mi, mislim vi Srbi a i mi ostali iz bivse YU, smo jako talentovani za psovanje. Nase su psovke socne i grozne. No to je tako i tu nema pomoci. To cak ni Marija Terezija nije uspjela da istrijebi.

                            Medjutim, te psovke su mnogostruko gore kad se prevedu na engleski jezik. One zvuce kao da ih je neki psihopata izgovorio. Mentalno poremecena osoba. Zato bi Novak morao malo da poradi na tome i ostane na j**** psovkama. To u prevodu nije nista gore od Marijevih f*** psovki. A ako je ikako moguce, da izbaci ove p*** k**** psovke, idi u pm psovke i idi u k**** psovke.

                            Najbolje bi bilo da usvoji engleske s*** ili jos bolje rubbish. To je toliko blago da jedva da je psovka, ali svejedno moze da ga u kljucnom trenutku oslobodi napetosti.

                            3.
                            Novak, vjerovatno po savjetu, je ovdje napravio dobar posao:

                            https://www.youtube.com/watch?v=HWIo43yd13Y
                            Last edited by NI; 06-04-15, 10:39.

                            Comment


                            • Novak prvi na hardu po procentu svih vremena, prestigao Feda.



                              I peti ukupno, takođe prestigao Feda i Mc Enroa, a ako nastavi ovako trebalo bi uskoro da bude treći odmah iza Nadala i Borga.

                              Last edited by goku; 06-04-15, 10:49.

                              Comment


                              • NI,

                                Apsolutno se slažem sa svim ovim što si napisao, ali isto tako znamo da on to neće promeniti, kao i da će biti još situacija kada će se pričati posle meča ne o njemu samom, već o nekim događajima van, nažalost.
                                Ne zato što Novak neće to da usvoji ili zato što je teško naučiti i istrenirati se, već zato što je takvog temperamenta i naravi. Uostallom takvih ispada je ranije imao više, to je činjenica, ali ih se nije osobodio do sada u potpunosti, a nešto mi govori i da neće. Naravno to je moje mišljenje, i ne znači da sam u pravu, ali vratiće se u Ameriku, nekako tamo uvek ima neku čudnu interakciju sa publikom, pa ćemo videti.
                                Ovo što je uputio izvinjenje je sasvim normalna i očekivana stvar. Razočarao bi da nije, sa ljudske strane, bez obzira bio u pravu ili ne, iako je najčešće on sam sebi najbolji PR.
                                Last edited by miloolja; 06-04-15, 11:11.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X