Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Je li i lakat bio posljedica depresije?
    Vrlo moguce. Kada si depresivan nije ti bitno da li ces zaleciti ili ne povredu, da li ces izaci na teren sa bolom ili bez. Automatski odbijas da resis problem. Depresivan covek je pre svega autodestruktivan.
    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

    https://ibb.co/cD1Xnq

    Comment


    • Originally posted by Fića View Post
      Vrlo moguce. Kada si depresivan nije ti bitno da li ces zaleciti ili ne povredu, da li ces izaci na teren sa bolom ili bez. Automatski odbijas da resis problem. Depresivan covek je pre svega autodestruktivan.
      Tu se radilo o vise razloga koje je lako podvesti pod jedano objasnjenje - sportska depresija.

      Tokom te depresije je Novak odigrao nekoliko izvanrednih meceva. Nishikori WTF 2016, Mari Doha 2017, Tim Rim 2017, Gulbis Uimbldon 2017...

      Comment


      • Mene samo brine da nije neka povreda u pitanju, ovako poraz me nije dotakao uopste.

        Zna se da je Australija najbitnija, prioritet i tako treba da bude. Samo da nije opet lakat jer mi nema logike da nakon veoma dobrih meceva danas odigra kao mrtvak.

        A kao mrtvak je znao da igra kada je imao problema sa povredom.

        Sledece godine AO i Wimbledon i da pevamo. Samo da je zdrav.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Nole je potpuno zdrav, sta vam je ljudi. Njegove drame i izvoljevanja svi znamo, znaju da mu pomognu da olabave protivnika. Nije upalilo. Ponavljam, glavni krivac za ovakvo izdanje je slab servis. Sve bi bilo drugacije, samo da je bio onaj bot kakav je bio u kljucnim momentima sa Nadalom i Fedjom. Upravo to mu je falilo protiv Kacanova i Zvereva. Jbg..

          Comment


          • Izgubio, pa šta?
            Naravno ništa.
            Sjajna sezona rode, sezona za pamćenje, sezona mnogih rekorda.
            Odmori pa da nastaviš tako i u sledećoj.
            Zdravo bio!
            sigpic

            Comment


            • Najveca briga..ostaje li dvojac iz boxa
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Zar nije to potvrdio u govoru nakon večerašnjeg meča?
                Odličan drugi deo sezone.. Nadam se da će biti 100% fit i da će na AO napasti 15 GS titulu..
                Last edited by Panchev9; 18-11-18, 21:42.

                Comment


                • Los mec,los stav ali godina odlicna.Ostaje zal za ova dva finala.Ali da nam je ovo neko ponudio u martu mislili bi da je lud.Vjerovatno mu je svega preko glave i to se akumuliralo u ovom finalu.Nikome ne moza da bude zao kao njemu.Zato Nole pici na odmor pa se gledamo na AO

                  Comment


                  • Originally posted by Panchev9 View Post
                    Zar nije to potvrdio u govoru nakon večerašnjeg meča?
                    Odličan drugi deo sezone.. Nadam se da će biti 100% fit i da će na AO napasti 15 GS titulu..
                    Meni kazes?
                    Sta je potvrdio, nisam slusala?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Meni kazes?
                      Sta je potvrdio, nisam slusala?
                      Nažalost nisam čuo njega na engleskom, ali je Miljaljević preveo kako se zahvalio svom timu uz nadu da će i sledeće godine imati uspehe.. Tako nešto..

                      Comment


                      • Ma to nista ne znaci.
                        Ali saznacemo uskoro valjda


                        Djokovic: 'Hopefully I'll play many more years and see you guys here in the years to come. I want to thank my team. Today wasn't a great day for us but if we put things into perspective it was an amazing year, an amazing comeback.'
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • [QUOTE]
                          Originally posted by NI View Post
                          Mec me je iznenadio na mnogo nacina. Nazalost, u jednome nije.

                          -WTF 2016. u polufinalu pobjedjuje Nishikorija 6:0, 6:1. U finalu protiv Marija je bio blijed.
                          -Rim 2017. u polufinalu pobjedjuje Tima 6:0, 6:1. U finalu protiv Zvereva bezvoljan.
                          -Jucer pobjedjue Andersona 6:2, 6:2 igrajuci maksimalno fokusirano i intezivno. Danas se raspadne poslije 9 gemova, nesposoban da uzme Sasin poklon u 2. setu.

                          Pravilo se jasno nazire! Gotovo sam siguran da ce se slicno desiti opet. Objasnjenje za to pravilo je tesko naci.
                          Da bi se uocilo pravilo potrebno je znati koliko polufinala vaznih turnira je Novak ubedljivo dobio pa zatim dobio i finala.Ovako su to tri slucaja u 3 godine , na razlicitim turnirima, sa razlicitim protivnicima.
                          Last edited by djkov; 19-11-18, 02:07.

                          Comment


                          • Šteta. Što se mene tiče ovo je jedini bitan meč koji je izgubio ove godine, dakle od sezone trave. Tako da mi nije nešto teško pao poraz, da je i sad uzeo titulu to bi baš perfekcija (u domenu realnog) bila, ali i ovako je za ne poverovati kakav je povratak napravio.

                            Iskreno se nadam da će ga ovaj poraz inspirisati da za sledeću sezone bude na najvećem nivou fizički. Svakako bih to očekivao, ali posle ovog umiranja danas kod dugih poena, to mora da mu bude prioritet. Mislim da je još uvek u godinama gde može da bude fizički na najvećem nivou.
                            Zverev je bio fantastičan, i to se mora reći. Ne slažem se da je on dobio taj meč agresivnošću kao što sam čitao da se piše. Po meni ga je dobio iza osnovne linije, slomio je Đokovića i fizički i psihički tako što je bio zid. Vladan je već rekao da jednostavno nema intenzitet Novak, a bez toga on nije mogao da ga probije i skrati poene. Dok bi se u onim najdužim poenima videlo da je Zverev bolje fizički pripremljen. Otud i onaj očajnički drop shot posle jednog od najdužih. Ja to najviše prepisujem njegovom lošem stavu na terenu. Delovalo mi je kao da je shvatio da ne može fizički da parira, i da u tim uslovima on ne može da pobedi ovako dobro raspoloženog Rusa. Predao se već početkom drugog seta. Što je, slažem se, neprihvatljivo. Jednostavno on ne bi smeo da se bavi tim pitanjima šta je realno, a šta ne, tj. ne bi smeo da dozvoli sebi da pomisli da u bilo kakvom odnosu snaga on nema šansi. Pogotovo jer se radi o zadnjem meču u sezoni. Kao da je i on sam u nekom delu mozga kontao da posle ovakvog povratka, i nije toliko strašno ako ovde ne uzme titulu. Tako smeju navijači da razmišljaju, on ne bi smeo. Ali šta je tu je.

                            Bitno da boks ostane isti i da bude tip-top fizički, vraćanje trona u Australiji je svakako mnogo bitnije

                            Comment


                            • Ne mogu da kazem ni da mi je tesko pao ovaj poraz, ali ni da nije. Znam samo da nije prvi put i ne svdja mi se taj osecaj, ne zbog poraza ko poraza, to je sve sport ipak, vec nacina. Opet su tu neka pitanja na koja nemam odgovor, a to me izludjuje.

                              Slazem se sa papijem kada kaze kao da je mozda u nekom trenutku pomislio da posle ovakve godine i kambeka moze i da izgubi na kraju, jer ne moze Sasi da parira, sto mi se tek ne dopada, jer bez obzira na slicne vec situacije u proslosti (cak i van tih pomenutih finala), on je bio na izuzetnom nivou pre svega u zelji i fokusu, samouverenosti, tako da ovo neko potonuce nije bas najjasnije.

                              No, cinjenice da je na oba posledja Mastersa bio bolestan, sa losijim rasporedom ovde, nekako se guraju u drugi plan ili ne pominju. To je moralo da uzme danak sigurno. U kojoj meri ne znam, ali gatantovano da ta fizicka patnja sinoc ima veze sa tim. Juce je bio brutalan protiv Andersona i nekako sa velikom lakocom odigrao taj mec, nije mi delovalo da se nesto previse istrosio, i da je imao dan odmora, ko zna mozda bi bilo drugacije u finalu.

                              U svakom slucaju ovo sto je napravio za takoreci manje od pola godine, u kojoj je imao operaciju u februaru, kada je sve totalno bilo neizvesno, u ocaju je cak rekao na RG da ce mozda da propusti travu, a onda je osvojio dva GS, dva Mastersa, ima Golden Masters u rukama napokon, zavrsio kao No1 (pred W bio 21.), ima jos tri finala i to sve u istoj godini! Ovoj godini! Ej!
                              A onda kazu ... zato ga i ne vole kao onu drugu dvojicu velikana, jer se ne bori dovoljno
                              Tuzno je to mnogo, a i onako iskreno, nije zasluzuo, mada ruku na srce nije zasluzio ni mnogo toga ranije...

                              Pored onoga da je najbitnije da se dobro odmori, da je zdrav, najvaznije je da ostane dvojac iz boxa. Verujem da su i Novakovi planovi i zelje isti, da vidimo samo sta kazu Vajda i Gric.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Intenzitet na ovom turniru je imao sve do izlaska na teren juce Servis je bio na neverovatno visokom nivou,svi ostali elementi igre odlicni
                                A onda izadje na teren potpuno drugi igrac.Za posmaraca koji ne zna sta se desava iza ,logicno je pitanje , koji su razlozi? . U prvom poenu su se mogle uociti naznake buduceg toka meca.Rekao da mu se igra raspala u 9 gemu , do tog trenutka zapravo ‘’drzao” , klimavo ali nekako. Sve nadalje je bilo sokantno lose. Zverev je igrao dovoljno dobro a Novak katastrofalno . 7 w I 23 UE u 19 gemova . Poslednji poen pohvaljen kao izuzetan Sasin kako I dolikuje govori sve o Novakovoj igri finalu . Nakon cetvrtog udarca , njegovog BH, je stao (ne znam da li je mislio da je njgova lopta bila u autu ili da je pogodio liniju pa Sasa nece moci da vrati u teren) uglavnom tu je resetovan poen I znalo se da ce ici na mrezu, na stranu na kojoj stoji protivnik (vidjena sittuacija u nekoliko slicnih poraza )
                                Pohvale od strane Sase su delovale slatkorecivo neiskrene, Novak je odgovorio jos otuznije.

                                Bekerovi komentari čudni u najmanju ruku, moglo bi se reći da je uživao u porazu Novaka ili pobedi Saše?.
                                Last edited by Maxx-a; 19-11-18, 08:29.
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X