Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cacanin View Post
    Da NI, 3 meseca ako su nervi i tetive ali kako stvari stoje to nije kod Novaka problem vec nesto mnogo vece.
    Sto vece pobogu?

    Da li nesto znas ili nagadjas?

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      To se zove samozavaravanje. Pogledao sam i nema garancija da ce operacija biti uspjesna. Nema cak ni podataka u kojem postotku je uspjesna.

      Ali ako operacija nema garancije da bude uspjesna, onda se koncetrises na alternativu. A to je 3-6 mjeseci pauze. Kao sto zanas, on se nije koncetrisao na alternativu. Nego je sa polovicno probao sa alternativom. Mjeces pauze, pa opet tri nedjelje i sve tako.
      20 godina se borim sa obolenjem zglobova ikostiju upalnog tipa. Teniski lakat nije ni blizu po težini mojoj bolesti ali im je zajednički upalni i degenerativni proces. Prođoh sve terapije počev od antiinflamatornih bombonica preko soli zlata, kortikosterioda do citostatika. Epilog bolest nije posustala, naprotiv. Doznajem za jednog alternativca i uprkos prilično 'jakoj' ceni terapija rešim da pokušam. Rezultat toga upalle nestale, povukli se otoci, lekove bacio. Potraja tako skoro deceniju kada dolazi do remisije a ja zbog spleta okolnosti nisam uspeo otići na terapiju.
      Poenta je alternativa može pomoći.
      Elem, teniski lakat kao upalno i degenerativno obollenje operacijja ne rešava u potpunosti a može napraviti nepopravljivu štetu. Medikanenti koji se koriste samo otklanjaju bol dok ne i uzrok.
      Last edited by pecaros; 12-07-17, 21:16.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Sto vece pobogu?

        Da li nesto znas ili nagadjas?
        NI i kolega fan @Welt... je potvrdio ono sto sam davno pisao a danas i sam Novak.



        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Ma kolko ja razumem njega on ne voli uopstee te eksperimente sa lekovima sve mu je to hemijaa ii sve on bi najradije da moze da ode u neki raj sa nekim povrcem bioenergijom i tako resio problem,samo prirodno,epa ne moze Novace

          Comment


          • Originally posted by Srkisa View Post
            Ma kolko ja razumem njega on ne voli uopstee te eksperimente sa lekovima sve mu je to hemijaa ii sve on bi najradije da moze da ode u neki raj sa nekim povrcem bioenergijom i tako resio problem,samo prirodno,epa ne moze Novace
            Ne postoji lek koji leči taj problem.
            sigpic

            Comment


            • Za RTS...


              Dobro mi deluje..
              Na kraju se levom rukom pozdravlja.. I to je neki znak..

              Comment


              • Gledam ponovo izjavu za SK. On se nama izvinjava
                Ej , on nama ovakvima kakvi smo. Čast izuzecima.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Posle danasnjeg dana Novak je postao prvi favorit za Us Open. Steta sto ne postoji mogucnost da se kladis da neko nece da osvoji slem. xD

                  Comment


                  • Cacanin,

                    Hvala, ali nemojmo pretjerivati. Nije Novak jedini igrac u svijetu tenisa sa povredom ramena ili lakta. Ne treba biti toliko pesimista, iako postoji rizik da se nikada vise nece primaci vrhu. Sanse da se ikada trajnije pojavi na vrhu su prilicno smanjene.

                    U intervjuu je bio prilicno racionalan i iskren ali ostaje utisak da je potcijenio ozbiljnost povrede. Zasto je igrao Toronto prosle godine? Zasto je igrao poslije USO? Pa cak zasto je igrao i USO? Licno mislim da on ne bi potcijenio povredu da je bas tako ozbiljna.

                    -----------

                    Peco,

                    I sam imam povredu zgloba koja mjesecima ne ide ni naprijed ni nazad. Ali Novak je vrhunski sportisata. Sa mogucnoscu da konsultuje najbolje doktore i proba najbolje terapije. Dalje, to je covjek koji razumije da se mora rizikovati da bi se napredovalo ili ostalo na vrhu. Shodno tome neke izjave su daleko ispod svakog nivoa.

                    1.
                    Dok god antiimflamantorni ljekovi djeluju, ne treba traziti drugo rjesenje. Oni evidentno ne djeluju. Tj. djeluju tako da je u raceu 6. Je li to cilj? Moze li to biti cilj nekome ko ima 12 selmova i 223 nedjelje na vrhu.

                    2.
                    Ja sam protiv operacija. (Ili tako nekako.) Moze da kaze da mu je savjetovano da operacija ne daje 100% rezultate pa zato nije tu alternativu probao. Ali reci generalno da je protiv operacija to ne ide za nekoga ko je postigao u sportu koliko je postigao Novak.

                    Mozda nema izlaza, ja to mogu da prihvatim ali mislim da treba probati prethodno sve alternative.

                    Ipak, cini mi se da stvari, iako su daleko od jednostavnih, nisu tako crne.
                    Last edited by NI; 12-07-17, 21:52.

                    Comment


                    • Da li ovo znaci da Djokovic nece da igra u Sinsinatiju ? jer jedna godina ode bez da sakupi sve masterse

                      Comment


                      • Papa,to je sad TOTALNO nebitno,ne treba da igra

                        Comment


                        • U ovom drugom itervjuu je manje iskren i vise optimistican.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            U ovom drugom itervjuu je manje iskren i vise optimistican.
                            Logicno, u prvom intervjuu ga intervjuise njegov dobar drugar iz detinjstva Bane ( koji je bio u njegovoj lozi na barem 4 od 5 meca na WImbledonu, a verovatno i na sva 5), a u drugom mu persiraju neki novinari sa nacionalne televizije...
                            Last edited by 147; 12-07-17, 21:54.

                            Comment


                            • @NI
                              Antiimflamantorni lekovi su šarena laža kod takvih problema. Otklone bol i daju lažni osećaj kako je problem nestao. Ukoliko je došlo do degenerativnih promena upravo zbog tog lažnog osećaja dolazi do pogoršanja jer nema bola koji opominje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Pa sad sve ima smisla recimo zasto protiv Nisikorija u WTFu zgazi ga 6-1 6-1 pa sutradan u finalu bude los, samo je tad vesto krio povredu..

                                Comment

                                Working...
                                X