Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Apsolutno saglasan Imam neki utisak da je u tim kljucnim poenima Noleta vise strah da se ne izglupira pred Borisom, nego sto ga je strah od protivnika i eventualnog poraza/preokreta. A u slucaju kad Boris nije tu, ostane samo ovo drugo

    Comment


    • Cestitke Novaku na vecerasnjoj igri. Odigrao je krajnje racionalno sa vrlo neugodnim Belucijem, omogucio mu je lagan prvi set a onda u najkracem roku obavio ono sto mu je bilo potrebno za pobedu, i sutra spreman ceka veliki duel sa Nadalom
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Ko do sada nije razumeo strahove koje NI iskazuje u svojim postovima, mogao je večeras da prisustvuje klasiku igre Novaka u stilu ma svi ovi paceri me smaraju.
        Najteže na svetu je pobediti nekoga ko nema šta da izgubi u meču protiv tebe.

        Sa druge strane, taj njegov mentalni sklop već je mnoge nagnao da gube još u svlačionici

        Videćemo kako će ovaj 1vi set odjeknuti u Novakovoj glavi...

        Do nove titule ....
        Last edited by Torima; 12-05-16, 21:30.

        Comment


        • Ovaj set od 0:6 je imao veoma pozitivan uticaj na Novaka i negativan uticaj na ostale. Poruka je jasna; "Ni 0:6 me ni najmanje ne tangira."

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Ovaj set od 0:6 je imao veoma pozitivan uticaj na Novaka i negativan uticaj na ostale. Poruka je jasna; "Ni 0:6 me ni najmanje ne tangira."
            Kralju !!!

            Treba li nekome karte za sutra dnevni termin Campo centrale

            Comment


            • e cacanin posto su ulaznice ?

              Comment


              • Ground sve sem centralnog i grand standa 30 eura od sutra 18.
                Juce dnevni termin Centralni sa kojom mozes sve sem GSa 80e, prekljuce 70e.
                Vecernji za 1/4 kupljene pre 2 meseca 50e
                Danas sam pred sam radnog vremena blagajne (posle Federera) platio 1/2 vecernji...

                Comment


                • Sutra katastrofa vreme i ne planira da se zaustavi preko vikenda
                  I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                  sigpic

                  Comment


                  • значи два нула за новака лагано на мокрој шљаци

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Da li neko ima statistiku prvog seta? Onu sa viverima i neiznudjenim i razmjenama do 5 udraca itd...

                        Comment


                        • Nema nigde sem sa ATP, a tu nemaš sve.

                          http://www.atpworldtour.com/en/tourn...04/match-stats
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ali uslikala sam ovaj drugi deo na kraju meča

                            Spoiler


                            A evo ti ga i prvi deo statistike

                            Last edited by miloolja; 13-05-16, 18:13.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Dakle zreb za RG , na Noletovoj strani mogu da se padnu sledece varijacije :

                              1.Samo Federer
                              2.Samo Wawrinka
                              3.Federer i Nadal
                              4.Wawrinka i Nadal

                              Pa birajte sta vam je drago

                              Comment


                              • Hvala Olja.

                                Moze biti da nije pokazan. Niko ga nema za 1. set.
                                Last edited by NI; 13-05-16, 19:10.

                                Comment

                                Working...
                                X