Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Chiwwi View Post
    Polufinale Wimbledona svakako.
    Nakon dvogodisnje agonije povratak u vrh i najava svega ovoga sto se desilo nakon Wimbledona.

    Sto se Outfita za ''dupli letnji'' tice najbolji od kad je potpisao za Lacoste, samo sto ovaj narandzasti podseca na RG 2015-te ali opet meni najbolji uz crveni Uniklo.
    P.S. I kombinacija iz Dohe protiv Nadala 2016-te plave tike i zuta majca, najbolja varijanta ikada uz nivo igre naravno..
    Last edited by Chiwwi; 05-02-19, 22:02.

    Comment


    • Mislim da nismo to dobro shvatili.
      Koliko sam ledenog razumela poredjenje se odnosilo na sam mec, a ne na posledice koje je nosio krajnji ishod ili trenutak u kom je bio. Dakle sam kvalitet meca, tenzija, neizvesnost i sve ostalo.
      U suprotnom je besmisleno porediti.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • SF W 2018.

        Bolji tenis od onog mrcvarenja na AO.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Ali u svakom slucaju nisam dobro srocila
          Pisem sa fona, i radim 3 posla istovremeno
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Pa sto se tice neizvesnosti jako je tesko reci koji je bio neizvesniji. AO je bio aj' da tako kazem napetiji.

            Kvalitet meca:
            Zavisi ko sta voli. Ako je borba do iznemoglosti bitnija onda AO, ko vise voli nadmudrivanje i tehniku onda Wimbledon.

            Ja biram Wimbledon opet, lepsi mec.
            Last edited by Chiwwi; 05-02-19, 22:18.

            Comment


            • Blagu predost dajem AO. U datim uslovima i onome sto mu je prethodilo-(polufinale sa Andyem) ,izuzetan mec . A ipak je bilo i finale GS .
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Polufinale Wimbledona meni lično radi toga što nisam očekivao takav ishod i prosto vratio se nakon povrede i to je samo meni bio početak nekog novog Novaka. Sama situacija, momenat i turnir na kojem je to uspeo da uradi čini da mi to bude draže od Ao 2012 koji takodje pamtim i pamtiću uvek.
                sigpic

                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                Without error there can be no brilliancy.

                Comment


                • Dajem glas Melburnu iako izbor uopste nije lak. Vise emocija i istorije je stalo u taj mec.

                  Kad je suvi kvalitet u pitanju prednost Vimbldonu. Ipak su oni danas bolji i iskusniji igraci nego prije 7 godina.

                  Comment


                  • AO apsolutno-bio je dominatan 11. ali to je trebalo potvditi i 12.

                    nadalje,da nije osvojio taj slem,lako se moglo desiti da bude nesto tipa vilander,safin guga.sto je ODLICNO naravno,ali ovako ipak

                    i da,to je finale

                    i da epsko finale
                    Wizard

                    Comment


                    • Mnogo se ovde nipodostava kvalitet finalnog meca AO 2012. Ali dobro to je zato sto nam je kolektivno pamcenje na nivou zlatne ribice.
                      A sa druge strane dize u visine Vimblndonsko polufinale. Koje je veoma znacajno tu nema pogovora. Za nekih x godina kada Djokovic zavrsi karijeru, to finale ce teniski analiticari i istoricari gledati kao kljucnu tacku iste. Vrlo moguc scenario. One spasene brejk (mec) lopte u petom setu ... to je nesto sto ti okrece u suprotnom pravcu ne samo turnir, cak ni deo sezone ili celu sezonu, nego bukvalno karijeru.

                      Vazan je bio i mec u Australiji. Ipak malo vazniji za Nadala jer je video da moze. Samo zahvaljujuci debilizmima Novaka Djokovica i njegovoj epskoj sposobnoscu da protivnika vrati u mec dobili smo i epski duel. Ali uprkos tome, uprkos porazu, Nadal osetio da je blizu - nikad blize, uprkos sedmom uzastopnom porazu shvatio je da buducnost nije tako crna po njega. To je mec koji je direktno uticao na nastavak 2012 sezone, pa i na 2013... Da ga je preslisao , kao sto je trebalo da ga preslisa (uz svo duzno postovanje) i kao sto ga je preslisao na primer pre dve nedelje mnogo toga bi moglo biti drugacije. Taj mec je trebalo da traje dva sata krace. Ali nije i dobili smo klasik. Jel se secate kakva je dominacija bila u cetvrtom setu, ali nije mogao da ga brejkne. Jels e secate da je Novak prosuo 0-40 na Rafaelov servis? Jel se secate sta je uradio u TB tog seta?

                      Ali sta je tu je, tako je kako je.

                      Sto se tice kvaliteta Australija. Sto se tice vaznosti W.
                      Last edited by Sandugp; 06-02-19, 06:53.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Glasao za AO 2012 - e jer ne bih da budem anketobrejker
                        W 2018-e jeste iz ugla statistike kvalitetniji meč međutim AO 2012-e je ipak epika nad epikama, divovska gladijatorska borba upisana zlatnim slovima u tenisku istoriju.
                        To je ujedno bio meč nakon kog su obojica rekli sebi da ovo ovako više ponoviti neće.
                        Podvučena je crta u smislu prelaska fizičkih granica i krenulo se ka usavršavanju ofanzivnih segmenata igre što bi posledično vodilo ka većem broju kraćih poena odnosno manjem trošenju kao krajnjem cilju.
                        Kako se ko u tome snašao kada je hard u pitanju moglo se videti na AO 2019-e.
                        Last edited by pecaros; 06-02-19, 10:16.
                        sigpic

                        Comment


                        • AO 2012

                          Sve što imam da kažem povodom mog glasa, rečeno je od strane drugih forumaša.
                          Epika.

                          Comment


                          • Sandu,

                            Dao si sjajno objasnjenje ali nisam shvatio za koji mec si glasao.

                            Da budem iskren ja sam bio nepazljiv i pomislio da je dilema izmedju AO 2019. i Uimbldona 2018.

                            To pitanje mi je logicnije. Mec koji je vratio Novaka iz mrtvih ili mec poslije kojeg su ga svi prihvatili kao BOAT-a a mnogi ocekuju da ce uskoro biti i GOAT.

                            Izbor izmedju finala 2012. i polufinala 2018. je jos i laksi. Uimbldon 2018. mi je daleko drazi.

                            Da upotrijebim matematicki termin, oba meca su imali nesto birfukaciono tj. oba meca su najavila nesto bitno novo u trendovima.

                            Mec u Australiji je bio kraj velike Novakove form iz 2011. Pobijedio je, ali jedva. A trebao je da pobijedi lako. Znaci Novak je podbacio. Slijedice 2 i po godine razocarenja ili bolje reci nepotpunog ostvarenja svog potencijala. Tek u od Australiji 2015. ce Novak ponovo da ima rezultate BOAT-a. Gledano iz danasnje perspektive, bolje bi bilo da je izgubio finale AO 2012. Ranije bi shvatio da nesto nedostaje.

                            Mec u Uimbldonu je bio kraj agonije i najava nikad boljeg Novaka. Malo kasnije je osvojen dugo zeljeni Sinsinati, potom relativno rutinski USO i konacno na jedan zastrasujuci nacin AO. Osim toga, u Uimbldonu je Nadal usao u mec kao blagi favorit. Novak je drasticno izmijenio trend u svoju korist.

                            Kvalitetom je mec u Uimbldonu bio bolji pogotovo ako se uzme u obzir da su obojica pruzili tadasnji maksimum. Mec na AO 2012. je bio ravnopravan samo zato sto je Novak podbacio, dijelom i zato sto se premorio u polufinalu.
                            Last edited by NI; 06-02-19, 14:04.

                            Comment


                            • AO 2012. Razlog je jednostavan, imao sam veca ocekivanja od Novaka u tom mecu, nije smio da ispusti taj trofej niposto, a dlaka je obojicu dijelila od trijumfa. Na W 2018. sam bio znatno opusteniji, jer je Novak bio ranjen, navikao nas je na blijede partije i bio underdog u tom mecu. E sad, ako bih mjerio po iznenadjenju i odusevljenju, onda bi to bio W, jer nisam bas ocekivao da ce pruziti onakav otpor. Ali bi me poraz znatno manje bolio nego u finalu AO 2012., zato glasam za AO.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Meni se plava najvise dopada. Crvena je ona nijansa koju uopste ne volim, nije ona prava divna Uniqlo
                                A bela ko bela....pa mora da ima belu za Sunce
                                Plava je Novakova boja i tacka. Nadalove su te vatrene nijanse, zuta, narandzasta, crvena.. A Fedja je wimbldonska bijela. To je to.

                                Comment

                                Working...
                                X