Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja uradih najbolje što sam mogla za kratko vreme, a ovu priču je čini mi se Goku započeo pa red je da se oglasi i "opravi" ove slike.
    P.S. Stvarno zaboravih Toronto
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Ja uradih najbolje što sam mogla za kratko vreme, a ovu priču je čini mi se Goku započeo pa red je da se oglasi i "opravi" ove slike.
      P.S. Stvarno zaboravih Toronto
      Hahaha hvala ti Maro na trudu ali ipak je goku (dekinjo) majstor za ove stvari, nije mi hitno, cekamo njegovu verziju.
      -To define is to limit.

      Comment


      • Ovu hajku o kojoj pričaš Olja, dotakao se nje indirektno na konferenciji, i tu se videlo da mu je baš smetalo što su ljudi uvlačili u te priče njemu bliske i voljene ljude (logično je l). S druge strane mislim da mu je to poslužilo kao dodatna motivacija, tako da je nešto dobro izašlo iz toga.

        Comment


        • Originally posted by dekinjo View Post
          Zaboravila si masters u Kanadi, prvi trofej posle RG. Tako da mu je ovaj W 69. trofej, a ne 68.

          Potpis ti je sad mnogo sitniji.

          Tea uradiću za par dana, ovo Marino je amaterski. Različit font, zaboravila turnir, Istborn na srpskom, Novak sitan na Dohi, različita nijansa zelene, imena turnira nisu na sredini
          Originally posted by icetea View Post
          Hahaha hvala ti Maro na trudu ali ipak je goku (dekinjo) majstor za ove stvari, nije mi hitno, cekamo njegovu verziju.
          Ahahaha.. Pod hitno ali pod hitno da se ukine ova moda menjanja imena, ne mogu bre da vas popamtim
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Znaci li to Maro da I ja menjam nik

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post
              Ovu hajku o kojoj pričaš Olja, dotakao se nje indirektno na konferenciji, i tu se videlo da mu je baš smetalo što su ljudi uvlačili u te priče njemu bliske i voljene ljude (logično je l). S druge strane mislim da mu je to poslužilo kao dodatna motivacija, tako da je nešto dobro izašlo iz toga.
              Pa da, sve vreme to pricam, to se vidi, oseca, kao i da mu to izaziva specijalan inat, na kraju i ta stalna negativna interakcija sa publikom, u fazonu ne mogu sa onima da se raspravljam, sacete vi da mi platite bar...ako razummes sta hocu da kazem....sve je to povezano.
              Samo neka ga nerviraju
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ko dopuni neka okaci u dobrom kvalitetu, Maki ovo tvoje mutno ne vidim nista (iako znam sve napamet) 😂

                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • I Nadal cestitao Novaku osvajanje WB titule.

                  Comment


                  • HOCU UNIQLOOOOOO!!!

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      HOCU UNIQLOOOOOO!!!
                      Meni je ovo super, konačno je pobegao od monotone kombinacije boja.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        HOCU UNIQLOOOOOO!!! : cry: cry:
                        Stvarno su loše. Ne znam ko ovo odobri.

                        Jel zna neko sto ne mogu da pristupim Novakovom online store-u? Dok je bio povredjen postojao je redirect na Lacoste. Mislio sam da je to zbog ugovora izmedju njih ali ni sad ne mogu nista da vidim, otvorim a kamoli da naručim.
                        Last edited by Ljubitelj tenisa; 18-07-18, 11:29.

                        Comment


                        • како оно беше? бој не бје свијетло оружије, бој добија срце у јунака?


                          али у белом увек добија, ха ха
                          Last edited by Žika; 18-07-18, 11:34.
                          sigpic

                          Comment


                          • Danas objavljeno kako je Novak bio blizu da ostavi tenis i okonca karijeru. Ja sam upravo to i ocekivao nakon svih ovih desavanja, ali odlicno sto je skupio petlju i stvorio motivaciju da produzi svoj vek trajanja. Tako da nije problem samo bio lakat nego i glava. Svi spominju nekakve "personal problems" ali nikad ne saznasmo koji oni bese. Dobro je sto je sve to sada ostalo iza, ali isto tako treba biti svestan kako je tesko nesto prognozirati jer kako je nesto danas, ne mora da znaci da ce i sutra biti slucaj.
                            Last edited by mmajstor; 18-07-18, 11:44.

                            Comment


                            • Ma sta lose, super-kul, ekstra-vrh majca! Samo tako nastavi Nole! Osvajaj ti titule, a sto se mene tice mozes da imas stajling gori od Stepaneka!
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Danas objavljeno kako je Novak bio blizu da ostavi tenis i okonca karijeru. Ja sam upravo to i ocekivao nakon svih ovih desavanja, ali odlicno sto je skupio petlju i stvorio motivaciju da produzi svoj vek trajanja. Tako da nije problem samo bio lakat nego i glava. Svi spominju nekakve "personal problems" ali nikad ne saznasmo koji oni bese. Dobro je sto je sve to sada ostalo iza, ali isto tako treba biti svestan kako je tesko nesto prognozirati jer kako je nesto danas, ne mora da znaci da ce i sutra biti slucaj.
                                To je Volandri izjavio, a ja zaista sumnjam da je Djokovic rekao Volandriju da planira da ostavi tenis.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X