Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Larisa View Post

    Nadal? Ne bih rekla da mu je on zalepio šamar Da su ga bar pustili do Nadala, pa mu ga ovaj zveknuo... Nema zime.

    Problem pred njim (pred nama ) je trenutno mnogo složenije prirode, nije više dovoljno da on samo želi i ume da se vrati. Pitanje je da li će ga pustiti da se vrati, pošto se on, vakcinisati neće
    Moje mišljenje je da ovo jako boli Novaka što je video Nadala da uzima AO. I smatram da je ta sportska bol jača od predrasude o vakcinaciji.

    Mislim da će se dovesti u red.

    Comment


    • Ne znam...

      Ima valjanih razloga da se oseća grozno, izmaltretirali su ga, izvršili nasilje nad njim u Australiji a i putem medija na planetarnom nivou. Ponizili, ismevali, popišali što bi se reklo....zašto? Zato što ima svoj stav koji se ne podudara sa mejnstrimom, iskorišćen je kao klovn za primer u te svrhe. Lično su mi ogadili vakcinu, ne samu po sebi, nego celu priču koja je okružuje, zato što je jedna nedosledna i licemerna basna sa “poukom”.

      Da li je pandemija dovoljno opravdanje za takvo gaženje? Pitam se, da li je nekome žao, da li nekoga grize savest? (Odgovarati niko neće, to mi je jasno). Izvinjenje, neka topla reč...?

      Sve što mu se upućuje ovih dana to je “pogazi svoje stavove da bi te eventualno ponovo prihvatili” tj vakciniši se, čak i od strane sopstvenih navijača, željnih rekorda, koji možda još teže od njega podnose činjenicu da ga je neko pretekao po broju slemova.

      Meni najteže pada maltretiranje, ono što je bilo, dok je tretiran kao stoka u Australiji, ovo koje je u toku, i ono u najavi - njega neće pustiti na miru sa iživljavanjem čak i da se kao ovca vakciniše pred svima javno, da pusti da nastave nekažnjeno da ga pljuju i maltretiraju. Pod takvim uslovima nema više ni turnira a kamoli slemova. U svakom slučaju, ja to ne želim da gledam.

      Bojim se da u ovim momentima postaje svestan da je gotovo, da je izgubio, ne slem, nego da je apsolutno izigran, jer i da nekim čudom korona nestane, da ukinu sve žive mere čak i kovid pasoše a mi ljudi, ponovo počnemo da se krećemo slobodno po ovom jadnom svetu, kao pravi ljudi, mi vakcinisani i oni koji to nisu, njega više neće ostavljati na miru, mrlja koju su stavili na njegovo ime izbledeti neće, sad imaju “prave” razloge da ga otvoreno mrze a nijedan da se i dalje ustručavaju da otvoreno pokažu svu tu mržnju.

      Mislim da je vreme da se dostojanstveno povuče, da ne bi na kraju završio kao Monika. Daleko je on i dogurao imajući u vidu ko je i odakle je. Verovatno razmatra kako da razreši zavrzlamu sa sponzorima koja nije mala, ugovorima itd a možda igra Dubaj baš zato što mora zbog nekog ugovora ili ko će ga znati, ali čisto sumnjam da je njemu do tenisa posle ovakve traume. Da, traume, meni je pomalo čudno da se uglavnom hvatate za tenis, za slemove, samo da “se dozove razuma pa da igra”... Ali čekajte malo, da li se neko pita kako se oseća, u fazonu out of world, tako pogažen? Meni onaj sinoćni tvit deluje kao neki pokušaj spuštanja tenzije. Ali lično, ne izgleda mi dobro, jer dobrog izlaza nema, što bi rekao Ni, razmatra damage control pred definitivnu tačku, možda je to opcija na koju moramo biti spremni.
      Last edited by Larisa; 01-02-22, 09:09.
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Klasicna igra stapa i mrkve. Prvo je bilo par dana blagonaklonih komentara, a danas dolai ovo:

        https://www.msn.com/en-gb/sport/tenn...out&li=AAnZ9Ug

        Comment


        • Ništa se ne menja u njegovoj glavi. Čeka da kovid sam ode. Ako da super-ako ne- Bože moj.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Klasicna igra stapa i mrkve. Prvo je bilo par dana blagonaklonih komentara, a danas dolai ovo:

            https://www.msn.com/en-gb/sport/tenn...out&li=AAnZ9Ug
            Tabloid.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Tabloid.
              Tabloid formira javno mnjenje, cesto po nalogu odzgo.

              Comment


              • Tabloidi pišu ono što je potencijalno skandalozno u tom trenutku. Već sutra se zaboravlja ta priča i piše se o nečem drugom što zaokuplja pažnju po njihovom mišljenju.
                A za tri meseca kovid situacija će biti relaksirana i niko se ovog naslova neće sećati.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Bice relaksirano verovatno ali se nece prestati spominjati covid i njegova vakcinacija,ako bude igrao bice neprijatelj vecine,daleko vise nego sto je do sada bio ne znam dal mu je to u interesu

                  Ebeno nije trebao da ide u Melburn ovaj cirkus ga je bukvalno doveo u situaciju da mora da se vakcinise ne zbog mera vec jer svi znaju da je antivakser,sta su uradili Austalijanci u tandemu sa njim je legendarno

                  Comment


                  • Neće morati da se vakciniše i igraće sve velike turnire, GS u svakom slučaju.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • I bice diskiriminisan zbog svojih stavova zvizdace mu publika a mozda i dobijati losije termine meceva i ko zna sta jos,a sve to mu je bitno posebno na Rg

                      Comment


                      • Moze li se ovome vjerovati?

                        "Čuo sam, Đoković će da se vakciniše" - Vesti - Australian Open 2022 - Sport - B92.net

                        Comment


                        • Originally posted by Srkisa View Post
                          I bice diskiriminisan zbog svojih stavova zvizdace mu publika a mozda i dobijati losije termine meceva i ko zna sta jos,a sve to mu je bitno posebno na Rg
                          Ako bude igrao, dobijaće termine mečeva kao i do sada.
                          A na zviždanje je navikao, čak i priželjkujem da mu zvižde jer ga to boostuje.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Tenis jeste "oživeo" time što su zabranili Novaku da brani AO..
                            Mene sada interesuje sledeći Novakov potez nakon Dubaija.. Ima dosta vremena da o svemu porazmisli..

                            Nedelja je meni bila najsrećnija dan u životu.. Postao sam tata.. Novak je dobio još jednog navijača..

                            Comment


                            • Originally posted by Panchev9 View Post
                              Tenis jeste "oživeo" time što su zabranili Novaku da brani AO..
                              Mene sada interesuje sledeći Novakov potez nakon Dubaija.. Ima dosta vremena da o svemu porazmisli..

                              Nedelja je meni bila najsrećnija dan u životu.. Postao sam tata.. Novak je dobio još jednog navijača..
                              Cestitke!

                              Comment


                              • Originally posted by Panchev9 View Post
                                Nedelja je meni bila najsrećnija dan u životu.. Postao sam tata.. Novak je dobio još jednog navijača..
                                Čestitke ponosnom tati

                                Poljupci mami i bebici

                                Hvala na tako lepim vestima

                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X