Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne sumnjam da je Jelena pametna zena i dobar PR specijalista, ali to nije dovoljno. Novaku treba TOP PR SPECIJALISTA koji uz to zna specificnosti tenisa i zna da se u Novakovom slucaju treba baviti OGRANICENJEM stete. Uz duzno postovanje, to Jelena ne moze da bude. Sad pocinijem da vjerujem da su oni poljubci na kraju meca Jelenina ideja.

    Jos jedna stvar mi je zaparala usi. Ona zna sto Novak hoce i on je delegirao njoj da to komunicira drugima. Totalno pogresno. PR specijalista treba da kaze, pa i naredi Novaku, sto da radi!
    Last edited by NI; 01-02-22, 11:19.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Ne sumnjam da je Jelena pametna zena i dobar PR specijalista, ali to nije dovoljno. Novaku treba TOP PR SPECIJALISTA koji uz to zna specificnosti tenisa i zna da se u Novakovom slucaju treba baviti OGRANICENJEM stete. Uz duzno postovanje, to Jelena ne moze da bude. Sad pocinijem da vjerujem da su oni poljubci na kraju meca Jelenina ideja.

      Jos jedna stvar mi je zaparala usi. Ona zna sto je zna sto Novak hoce i on je delegirao njoj da to komunicira drugima. Totalno pogresno. PR specijalista treba da kaze, pa i naredi Novaku, sto da radi!
      Sustina, zato se i uzimaju PR agencije, da ti kazu sta da radis, a ne obrnuto.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Ne sumnjam da je Jelena pametna zena i dobar PR specijalista, ali to nije dovoljno. Novaku treba TOP PR SPECIJALISTA koji uz to zna specificnosti tenisa i zna da se u Novakovom slucaju treba baviti OGRANICENJEM stete. Uz duzno postovanje, to Jelena ne moze da bude. Sad pocinijem da vjerujem da su oni poljubci na kraju meca Jelenina ideja.

        Jos jedna stvar mi je zaparala usi. Ona zna sto je zna sto Novak hoce i on je delegirao njoj da to komunicira drugima. Totalno pogresno. PR specijalista treba da kaze, pa i naredi Novaku, sto da radi!
        Ne moze Novaku niko da naredi sta da radi,za sve se on pita,dakle PR tesko da bi imao funkciju,iskreno mislim da ni treneri njegovi nemaju funkciju neku osim da mu prave drustvo,od neke 2015 se sve promenilo cini mi se...
        novak je u srcu stvoren za politicara otuda i angazovanje u onim pstp asocijacije i cuda

        Moguce da su srca Jelenina ideja

        Comment


        • Originally posted by Srkisa View Post

          Ne moze Novaku niko da naredi sta da radi,za sve se on pita,dakle PR tesko da bi imao funkciju,iskreno mislim da ni treneri njegovi nemaju funkciju neku osim da mu prave drustvo,od neke 2015 se sve promenilo cini mi se...
          novak je u srcu stvoren za politicara otuda i angazovanje u onim pstp asocijacije i cuda


          Nema PR zato što neće, a ne zato što mu Jelena ne da

          A što se trenera tiče, isto sam malopre rekla. Potpuno se slažem, ima Vajdu i Gorana zato što ih voli i zato što mu treba mu neko da mu pravi društvo, inače bi mu i oni bili suvišni
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Moje mišljenje je da su srca posledica Amor & Paz problema sa srednjim bratom.

            Meni deluje da je Jelena isključivo partnerska podrška. Gledao sam je u njenom podkastu kad joj je bio Galeb Nikačević. Ona devojka nema svoje kocke složene. Veliku ulogu ima a ne zna da se nosi sa tim. Ona je Novakova supruga a ne svoja ličnost. Mora biti i jedno i drugo.

            Mirka je Rodžerova supruga ali nekad izgleda ko pristojna žena a nekad kao tenk. Ali je svoja.

            Iz prve ruke preko nekih prijatelja iz Dubaia koji su radili po sportskim centrima gde teniseri dolaze da vežbaju, čuo sam da je Jelena jako dobra u toj ulozi supružnice, i kao emotivna podrška. Meni i kroz medije deluje da je dobra u tome.

            Sve drugo ne treba da radi. Dajte samo teren. Samo je teren bitan. Teren je Novakov PR.

            Comment


            • PR tim u 35 godini?! Tesko, a mislim da Novak i Jelena ne bi to prihvatili. Oni gaje slicne poglede na svet i dele istu zivotnu filozofiju. Zive u nekom svom svetu.
              Jelena ima veliki uticaj na Novaka sto je i razumljivo ali poenta je da Novaka niko ne moze da natera na bilo sta sto se kosi sa njegovim principima prema tome svaljivanje krivice na Jelenu je promasena prica.

              Comment


              • Originally posted by Srkisa View Post
                Ne moze Novaku niko da naredi sta da radi,za sve se on pita,dakle PR tesko da bi imao funkciju,iskreno mislim da ni treneri njegovi nemaju funkciju neku osim da mu prave drustvo,od neke 2015 se sve promenilo cini mi se...
                novak je u srcu stvoren za politicara otuda i angazovanje u onim pstp asocijacije i cuda
                Cetojevic mu je naredio! Dakle moze kad Novak zna da postoji problem.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post

                  Cetojevic mu je naredio! Dakle moze kad Novak zna da postoji problem.
                  Ocigledno nema problema kod Novaka ili bar on za njih ne zna,ne verujem ni da ce biti ikakvih do kraja karijere da bi on nekog poslusao

                  Cetojevica je poslusao 2010,posle 2015 nikog ne slusa cini mi se ni Vajdu

                  Comment


                  • Originally posted by Larisa View Post

                    Da je Novak želeo i da mu je trebala ćutljiva domaćica, izabrao bi takvu.
                    Medjutim izabrao je Jelenu. Sad da li se vama dopada ili ne, nije njihov problem, realno žena je klasa i savršeno mu paše.
                    Uz dužno poštovanje njoj, a i tebi kao sagovorniku, ne mislim da je on tu mnogo "birao". Mislim, oni su zajedno od kad, njegove 17. ili 18. godine? Šta zna balavac od toliko kakva mu žena ili devojka treba? Realno treba mu bilo kakva iole normalna da ima kakvu takvu rutinu sa njom, inače ne bi bio 100% fokusiran na tenis. NE kažem ja da ona nije za njega, ali nije baš da ih je imao mnogo pa da je mogao da upoređuje i mnogo bira.

                    Comment


                    • Bezveze ti je rezon, ali dibidus

                      Ima ljudi kojima je jasno ko je njihova srodna duša iz prve i nema potrebe da dalje isprobavaju i “biraju”. Uostalom, balavica je bila ona isto koliko i on, moguće da ona nije dobro izabrala?...

                      Ta diskusija i te sumnje da li su dobro odabrali mi je baš degutantna, to je privatan život, ako volite Novaka u te stvari ne treba da se petljate, prepustite hejterima i dušebrižnicima.

                      Možda je trebao da sazove neki konkurs, tipa, “bira se idealna supruga za elitnog tenisera”

                      Mislim stvarno svašta....
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Originally posted by Srkisa View Post

                        Ocigledno nema problema kod Novaka ili bar on za njih ne zna,ne verujem ni da ce biti ikakvih do kraja karijere da bi on nekog poslusao

                        Cetojevica je poslusao 2010,posle 2015 nikog ne slusa cini mi se ni Vajdu
                        Kako je stariji, sve više ima Srđana u njemu.

                        Sluša on ali to sve samo uzima u obzir.

                        Nadal mu je zalepio šamar sada u Australiji. I to ozbiljan šamar. Istina je da Novak ume povremeno da se pogubi ali ume i da se vrati.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                          Kako je stariji, sve više ima Srđana u njemu.

                          Sluša on ali to sve samo uzima u obzir.

                          Nadal mu je zalepio šamar sada u Australiji. I to ozbiljan šamar. Istina je da Novak ume povremeno da se pogubi ali ume i da se vrati.
                          Nadal? Ne bih rekla da mu je on zalepio šamar Da su ga bar pustili do Nadala, pa mu ga ovaj zveknuo... Nema zime.

                          Problem pred njim (pred nama ) je trenutno mnogo složenije prirode, nije više dovoljno da on samo želi i ume da se vrati. Pitanje je da li će ga pustiti da se vrati, pošto se on, vakcinisati neće
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Evo, saće odma profi PR samo da dočeka kinesku Novu god

                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Ne znam, Ni, možda je to ta izjava koju iščekuješ
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Mirka je suviše ružna i debela da bi bila nešto drugo od žene sportiste.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X