Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Larisa View Post
    “Rešenje” im je totalno glupo, ako na kraju stvarno bude tako, onda ne bi smeli da oduzimaju prošlogodišnje poene. Nema smisla da ne postoji mogućnost da se odbrane
    Ipak, smatram da je Novaku titula bitnija od poena, ali nekako imam neki hint da sve ide u pravcu da se W ni ne odigra (najverovatnije i daj bože da grešim). Šta ako igrači na primer, krenu da ga bojkotuju..? Što bi mi bilo skroz razumno i ok, ovi engleski ljigavci drugo ni ne zaslužuju, ali ebm ti sve… Teoretski ipak je Novak veći favorit na W nego na RG, ako podbaci, na USO i dalje ne može a taj turnir mu je ionako uvek bio baksuzan, tako da na njega nešto ni ne računam. Ali uvek neke propratne trzavice, aman
    Ma igraće se, nema tu šta. Poeni su tako irelevantni za biznis da je to šou. Ovo je akcija ATPa potpuno politički korektna. Kao stali su iza igrača, osudili potez, oduzeli bodovanje i time samo sjebali igrače. Nikakvu štetu nisu naneli turniru. Svi ti igrači na kraju krajeva igraju za novac a turnir je prestižan, titule se računaju, pare se dobijaju. Igračima je ipak bitnije da zarade.

    Comment


    • Srećan rodjendan bratac naš
      Volimo te!!!

      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Срећан рођендан!!!
          sigpic

          Comment


          • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Što se tiče igre, rezultat pokazuje da je dobro ali više bih rekao da je OK.

              6-3 6-1 6-0 a provedenih 2h na terenu, to nije najbolje za start. To je dosta provedenog vremena. Nišioka je bio veoma dobar prvih set i po. Posle se raspao. Tehnički ne može ništa da se izdvoji specijalno što me raduje. Ukupno je to zadovoljavajuće u tom tehničkom smislu.

              Ipak više pažnje su privukle opširne izjave na temu Wimbledona i izbacivanja ruskih tenisera. Novak vrlo rečit, naspram kukavice Nadala. Čak i u ovim situacijama se vide razlike između šampiona i zbog čega je Novak uspešniji. I kroz izjave i kroz teren vidi se da Novak ima m**a.

              Comment


              • Nepuna dva sata za tri seta, to je nešto manje od 40 minuta po setu, to nije mnogo. Ja sam zadovoljan.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Sutra Vajda u protivničkom taboru…
                  Stvarno čudna vremena
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Očekivao sam ubedljiviju partiju Novaka. Bedene je ipak pružio solidan otpor. Rafa za isti rezultat proveo pola sata više na terenu.

                    Po mojoj proceni Novak pokazuje 70% svojih mogućnosti. Protiv Švarcmana će da podigne na 85%. Da se zagreje za Rafu.

                    Comment


                    • Nadala ćemo nekako prebroditi ali zaista, iskreno, mislim da Novak ne može da pobedi Alkaraza. Dečko je Novakova kopija samo unapređena verzija. Da je Novak mlađi, ne bih se brinuo. Ako dođe do tog meča, to sigurno ide u 5 setova.

                      Prostora ima samo uz perfektno miksovanje igre.

                      Takođe se nadam, Novak-Nadal u večernjem terminu. To je blokbaster i to mora velika gledanost a to je samo uveče.
                      ​​

                      Comment


                      • Ja mislim da je za Novakovo osvajanje RG-a ključno da se ne umori protiv Švarcmana. To da ne ide nikako u 5. set i nikako preko 3.5h, realno i to je dosta, da kažemo 3h.

                        Comment


                        • Ja baš mislim da bi u duelu protiv Švarcija bilo delotvorno po Novaka da se malo pomuči, neka izgubi i set, svaki šampion ima barem jedan takav meč do finala, ne valja da ide sve previše glatko.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Samo da podsetim da je Alkaraz protiv Ramosa-Vinjolasa igrao skoro 4 sata i 40 minuta i imao meč loptu protiv sebe.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Ja baš mislim da bi u duelu protiv Švarcija bilo delotvorno po Novaka da se malo pomuči, neka izgubi i set, svaki šampion ima barem jedan takav meč do finala, ne valja da ide sve previše glatko.
                              Do finala, tako je! Evo, neka izgubi jedan setić od Rafe i dosta je do finala.

                              Comment


                              • Jbt ovo je neviđena sramota da Karlos Alkaraz ima prednost na Šatrijeu ispred Đokovića.

                                Comment

                                Working...
                                X