Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A u kakvom su profesionalnom odnosu Djokovic i Volandri?

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Meni je ovo super, konačno je pobegao od monotone kombinacije boja.
      Jedino mi je teget podnosljiva, cak i ok...crvena je uzasna.
      I stalno iste kombinacije i varijacije crveno-teget-belo
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ma svestan je on svega, ali prosto ljudski je da ti smeta. Svakako da nemaju takvi nikakvu perlju da ga na ulici spopadaju, to je ipak posebna fela, i naravno da su u manjini, sada sigurno (mislim pre W)...a kako to vec ide ili te velicaju i dizu u zvezde ili pljuju i vuku po blatu, nema kod nas sredine.
        A to na 10 pozitivnih 1 los komentar...ooo pa bilo je totalno obrnuto ovde kada je sve pocelo. Svestan nisi na sta je to razapinjanje licilo.
        Ne ponovilo se.
        Treba da prestaneš da pišeš ovakve postove. O kakvom razapinjanju pričaš? Bio je kritikovan, pa šta? Jesmo li trebali da ćutimo kad je u nizu gubio mečeve od nekih opskurnih likova? Izvini, ali po meni to nije normalno. Ako podržavaš nekoga, normalno je da ti je krivo kad uništava svoj ugled i reputaciju.

        Čovek je izjavio da mu tenis više nije prioritet, u skladu sa tim se ponašao, takvi su bili i rezultati, čak i mnogo gori. Jedno je kad je Nadal u kanalu, čovek grize, bori se, kida, trenira, vidiš da želi da se vrati. Kad je tako onda daješ podršku. Novak nije odavao takav utisak, otpušta ceo tim sa kojim je postigao sve ovo, evo sad ih je vratio, jer ti to nije dokaz da je pogrešno radio stvari? Mlako i beskrvno deluje u porazima, prosto vidiš da čovek ne želi da bude na terenu. I onda treba to podržavati? Pa nikada neću to raditi. Kad mislim da je nešto kako treba pohvaliću, kad mislim da nije, reći ću da nije i ne vidim problem u tome.

        I Vajda kaže da je sumnjao u Novaka, ej Vajda koji mu je kao otac. Kaže: "Bio sam kritičan, negativan, a ja nisam takva osoba."

        Evo ceo intervju

        https://www.b92.net/sport/wimbledon2...nav_id=1420116

        Ružno je što non stop nabijaš na nos kako smo mi Novaka pljuvali, razapinjali, to su sve tvoje reči. Istina je da je bio kritikovan, gore sam objasnio da mislim s pravom. Možda je neko i prešao granicu ukusa, ali nemoj sad u svakom drugom postu posle osvajanja W da to potenciraš. Ja bih razumeo da je Novak tvoj sin, neki blizak rođak, prijatelj i slično, ali on je javna ličnost i ti nikave veze nemaš sa njim više nego bilo ko ovde.

        Činjenica je da mi ni sada ne znamo da li se on stvarno vratio ili je ovo samo jedan bljesak koji nije bio nemoguć s obzirom na klasu koju Novak ima.

        Anderson je izbacio Federera posle 0:2, a zatim učinio da Novak svoj meč igra pod krovom sa Rafom. Pitanje je šta bi bilo da je Rodžer dočekao Novaka u finalu posle iscrpljujućeg meča sa Rafom i da li bi uopšte prošao Rafu da su igrali na otvorenom i ceo meč u jednom danu. Čak i ovako je jedna lopta odlučila. Dosta srećnih okolnosti po Novaka je bilo i neka je, može i njemu jednom da se vrati.

        Originally posted by miloolja View Post
        HOCU UNIQLOOOOOO!!! : cry: cry:
        Ovo je bezveze, kao slomljeno staklo, poručuje se protivnicima da je lomljiv.
        Last edited by goku; 18-07-18, 12:30.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          I stalno iste kombinacije i varijacije crveno-teget-belo
          ... srpsko je zacelo [emoji23]
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Pisacu sta hocu.
            Hvala bogu ja tvoje postove ne citam, videla sam samo pocetak, jer si me citirao i sve mi jasno.
            Preporucila sam ti odavno da me se manes... a evo preporucujem i sada, opet, preskoci.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by skeptik View Post
              I Nadal cestitao Novaku osvajanje WB titule.
              Samo ga ti cekaj...
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                ... srpsko je zacelo [emoji23]
                E stvarno, pa dobro znaju svi valjda sada da nije iz Sajberije...mogao bi malo da proseta po paleti
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  A u kakvom su profesionalnom odnosu Djokovic i Volandri?
                  Pa toliko bliski nisu, ne znam ni da su bas neki prijatelji.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Novi reket?

                    https://www.head.com/en-IC/sports/te...peed-racquets/

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      E stvarno, pa dobro znaju svi valjda sada da nije iz Sajberije...mogao bi malo da proseta po paleti
                      Veruj da i dalje mnogi ne znaju.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by ledeni 80 View Post
                        Znaci li to Maro da I ja menjam nik
                        Da se nisi usudio...

                        Meni su majice top, posebno bela...

                        I ne, ne izgleda mi kao da poručuje da je lomljiv već naprotiv...

                        Led kada slomite i istopi se ne nestaje, samo menja agregatno stanje - iliti "oblik"...

                        Eto može tako da se posmatra

                        Novak je postao drugačiji...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Pisacu sta ja hocu.
                          Hvala bogu ja tvoje postove ne citam, videla sam samo pocetak, jer si me citirao i sve mi jasno.
                          Preporucila sam ti odavno da me se manes... a evo preporucujem i sada, opet, preskoci.
                          Bilo bi ti bolje da čitaš jer bi mogla nešto i da naučiš.

                          Pravilima nije zabranjeno citirati nekoga i komentarisati. Napravi pravilo po kome zabranjuješ da te određeni članovi citiraju.

                          Ljudi su diskutovali koliko Novak može još da uzme slemova, a ti si uletela sa rečima "Ajde prkinite više da pričate o tome". Na šta je to ličilo? Mogla bi malo da poradiš na manirima.

                          Comment


                          • Nema te opreme koja ce uz titulu sa USO-a izgledati lose.

                            Slazem se da Novak tek treba da pokaze da je u formi ali nadam se najboljem.
                            -To define is to limit.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Pa toliko bliski nisu, ne znam ni da su bas neki prijatelji.
                              U jednom trenutku je rekao da im je Nole svima skupa to izjavio, pa sam pomislio da je bio deo strucnog staba ili bar sparing partner. Na netu nisam uspeo nista da iscackam.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                U jednom trenutku je rekao da im je Nole svima skupa to izjavio, pa sam pomislio da je bio deo strucnog staba ili bar sparing partner. Na netu nisam uspeo nista da iscackam.
                                Previse je to teska i velika odluka da se tek tako nekima govori, tako da ja apsolutno ne verujem Volandriju.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X