Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izadjem ja jutroske do Bulevara, šećem, kad- tezga s pertlama. Zastanem, mislim se treba danas Stanove servise vraćati. Kontam po glavi koje su ono boje Stanove pertle, čikica što prodaje me proučava, pita može li kako da pomogne... Kažem da ako počnem da mu pričam, pomisliće da sam malo pa eto "čudna". On veli- ama dete drago znaš kak'ih ti se nagledam ja ovde svaki dan. Posle objašnjavanja, dobijem crvene pertle na poklon (to je za Stana), a ja kupim "kameleonske" za ovog našeg malog. Mislim da se čikica još smijulji i priča okolnim prodavcima kakvu je ludu upoznao

    Comment



    • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Skaut ganja pertle, Jagodica šeta od podruma do krova, Olja se svađa sama sa sobom, NI rastjeruje crne mačke, Žika se bori sa životom, jedino Noto miran i zna da titula ne može pobjeći

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Skaut ganja pertle, Jagodica šeta od podruma do krova, Olja se svađa sama sa sobom, NI rastjeruje crne mačke, Žika se bori sa životom, jedino Noto miran i zna da titula ne može pobjeći


          Od kad si ti optimista? To mi je sumnjivo.
          Last edited by NI; 07-06-15, 11:48.

          Comment


          • Ja sam nešto najnervoznija danas, do sad mi je bilo ladovina, sad me nešto spucalo... samo da sve prođe kako treba
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Juce sam nakon gubitka 4. seta prognozirao 6:1 za Noleta a danas sam siguran da Stan jako tesko moze i do seta. U svakom slucaju - PROKNJIZENO

              Comment


              • Daleko najvise sam bila zabrinuta uoci meca sa Andyem, noc nakon prekida pravi kosmar
                Nocas sasvim mirno, mozda zahvaljuci prihvatanju nagovora drustva na casu piva: a i tome da sam Stanislasa gledala samo u mecu sa Federerom i 4 set sa Jo-om tako da nesto i nemam jasniju sliku njegove trenutne forme.

                Idemo Novace
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Skaut ganja pertle, Jagodica šeta od podruma do krova, Olja se svađa sama sa sobom, NI rastjeruje crne mačke, Žika se bori sa životom, jedino Noto miran i zna da titula ne može pobjeći
                  Noto mirnoća je put do uspeha
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Skaut ganja pertle, Jagodica šeta od podruma do krova, Olja se svađa sama sa sobom, NI rastjeruje crne mačke, Žika se bori sa životom, jedino Noto miran i zna da titula ne može pobjeći
                    činimo sve što je u našoj moći.. još kad bi pomoglo..
                    a možda nam se i posreći, pa ja odgledam ceo meč na TV bez šetnje..
                    Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • Originally posted by proudNolee View Post
                      Ja sam nešto najnervoznija danas, do sad mi je bilo ladovina, sad me nešto spucalo... samo da sve prođe kako treba
                      Ja sam ladovina, rekao sam da mi je optimisticki 3:1 za Novaka a pesimisticki 3:2 za Novaka.
                      Mislim da ce Novak imati samo jedan set gde ce biti ubedljiv (verovatno prvi) a sve drugo ce biti rovovska borba. 1-2 TB sigurno
                      Nole daj Boze da te dropovi nenormalno sluze, trebace ti bas bas, servis da ne pricam.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Strašno, ali ni trunčicu nervoze nemam
                        Juče, trunčica je falila da ne gledam nastavak meča

                        Comment


                        • na nekom drugom, bilo kom turniru, bila bih mirna pred meč sa Vavrinkom sa Noletom u ovakvoj formi.. ali, ovo je RG i tu nisu čista posla..
                          srećno Nole..
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Možeš ti to majstore, znam da možeš.....#idemooooo na prvi trofej Roland Garrosa....prvi u nizu!!!!
                            Srećno majstore!!!!
                            #WorldNo1


                            Poslato sa htc
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Idemo rode
                              sigpic

                              Comment


                              • Napred Novače! Svim srcem sam uz tebe!

                                Comment

                                Working...
                                X