Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Da li neko zna sto je Mats rekao protiv Novaka?
    U Gem, Set i Matsu je neko rekao, Mats ili Kris Evert da je Novak "Najbolji ofanzivni i defanzivni igrač na svetu u isto vreme. Kad imaš takvu kombinaciju to je savršenstvo." Mislim da je Evert. A Mats je rekao da je ovo najviši nivo na šljaci koji je ikad viđen.

    To nije ništa protiv Novaka, al je to rečeno.

    Comment


    • Originally posted by Ser Aleksa View Post
      Larisa gde si ti, što se ne javljaš na lajvu

      Kralju bravo za pobedu, sutra po ono što nedostaje po ono u šta staje cela sezona, idemo po taj famozni Roland Garros
      Tu sam ja dušo, krišom se došunjam da slavim sa vama al nemam ja šta da se "dickutujem" na lajvu, to prepuštam stručnjacima
      Cmokić ekipo, samo hrabro sutra!
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • A juče su pre početka meča oboje rekli da Novak pobeđuje, tako da ne shvatam sav hype oko Matsa..
        a ti Goku, što tamo vređaš protivničke igrače..
        Last edited by jagodica; 06-06-15, 17:16.
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • Originally posted by gokara View Post
          U Gem, Set i Matsu je neko rekao, Mats ili Kris Evert da je Novak "Najbolji ofanzivni i defanzivni igrač na svetu u isto vreme. Kad imaš takvu kombinaciju to je savršenstvo." Mislim da je Evert. A Mats je rekao da je ovo najviši nivo na šljaci koji je ikad viđen.

          To nije ništa protiv Novaka, al je to rečeno.
          1.
          Ko je ikad u istoriji, u i jednom sportu, itovremeno bio najbolji ofanzivac i najbolji defanzivac?

          2.
          Isto je Mats rekao i pred Mekinrom. Ja licno mislim da je Mats u pravu, ali nisam siguran da je iskren. Njemu tesko pada sto je Nadal ispred Borga. Ako rece da Novak ima visi nivo od Nadala onda indirektno dize Borga po fazonu: "Borg je bio nedostizan a Novak je prestrigao Nadala.

          ----------------------

          Godinama niko nije znao kako da se nosi sa Nadalom na sljaci. Onda je Novak nasao metodu - moras da imas BH koji moze da se nosi sa Rafinim FH, pogotovo sposobnost da odigras BH paralelu. Ove godine je Novak patentirao novu metodu - nemilostrdnom ofanzivom koja se sastoji od servisa, returna, FH-a, DS-a i izlazaka na mrezi. Nema BH paralele u paketu. Dakle Novak ima dvije metode na pobijedi Nadala na sljaci.

          ----------------------

          Samo da ne bude neke crne macke u narednih 24 sata.

          Comment


          • Vilander mnogo "mrzi" Novaka: "Djokovic could potentially be the greatest clay-courter of all time"

            Comment


            • Tataratira!!!
              Bravo ljudino! Ljubi te brat!

              Kakav 5. set! Dobio sam opkladu (gajbu piva) od kolege jer sam pogodio tačan rezultat pre početka istoga.

              Pozdrav svima i uživajte...
              Gledam svaki minut koji prolazi do sutrašnjeg meča. Prolaze sporo... Previše sporo...

              Comment


              • Originally posted by skeptik View Post
                Vilander mnogo "mrzi" Novaka: "Djokovic could potentially be the greatest clay-courter of all time"
                A onda je juce to sve omalovazio, da ne kazem pljunuo samog sebe. Prostitutka.
                I ja mogu ribi govoriti da je najlepsa na svetu a da li mislim tako... dokazace dan posle sexa.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Originally posted by AIRBORNE View Post
                  A onda je juce to sve omalovazio, da ne kazem pljunuo samog sebe. Prostitutka.
                  I ja mogu ribi govoriti da je najlepsa na svetu a da li mislim tako... dokazace dan posle sexa.
                  Sto je Vilander rekao?

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    1.
                    Ko je ikad u istoriji, u i jednom sportu, itovremeno bio najbolji ofanzivac i najbolji defanzivac?
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment




                    • Ono kad Marej dođe do petog seta protiv Đokovića

                      Comment


                      • Sjajne pobjede nad Nadalom i Marijem i jos nije gotovo.

                        Nadal najbolji sljakas u istoriji, Mari nepobijedjen na sljaci ove godine i sad ide Stan, daleko najopasniji iz donjeg dijlela zrijeba. Je li iko ikad mora toliko da se muci za RG.

                        Odmornog Nishikorija sam smatrao najopasnijim, ali Stan je pokazao neocekivano dobru formu. Neocekivano za druge. Ocigledno se ove godine koncetrisao na RG. I onaj turnir u Zenevi je bio samo proforme, da ne uvrijedi sugradjane. Prosle godine sam se najvise bojao Stana, poslije Nadala naravno. Ove sam ga zanemario a on je dostigao formu iz 2014. Ne treba nikoga da zavara mec sa Congom. Stan je usao u mec kao favorit. Sutra Stan nema sto da izgubi. Moze da bude totalno rasterecen.

                        Stan je jedan od rijetkih igraca koji moze uciniti da se Novak ne pita na terenu. Moze da generira snagu sa obadva krila i probije Novakovu odbranu. Cetiri puta je igrao 5 seto sa Novakom na GS-ovuima. To ne moze biti slucajno. Valja reci da su svi ti mecevi bili na hardu. Na sljaci nisu igrali od 2011. Tada je Stan bio ravnopravan dok iznenada nije pukao. Ali Norman je ucinio Stana daleko jacim. Dakle Novak ne moze ocekivati da mu Stan pokloni mec. Mislim da je onaj mec 2014. Novak upravo izgubio zato sto je ocekivao da ce ga Stan pokloniti u 5. setu. Mene najvise brine sto Novak ove godine u Australiji nije pobijedio Stana lakse.

                        Kako dugo nisu igrali na sljaci za mene postoje dvije nepoznate. Prvo, da li ce Stanova snaga biti dovoljna da lako probije Novakovu odbranu ili ce sljaka uciniti svoje? Drugo, da li ce Novakov return biti efikasniji nego u Australiji.

                        Ocekivao bih da bolja kondicija bude Novakova znacajna prednost sutra, ali to je anulirano zbog meca sa Marijem. Cak sto vise, strah me je da Novak moze poceti pokazivati znake umora ako se mec oduzi a oni tradicionalno igraju 5 setova na GS-ovima.

                        Sve u svemu, prednost bi morala biti na Novakovoj strani. Kladionice su smanjile vjerovatnost na 85%. To je jos uvijek debelo pretjerano. Novak ne moze biti toliki favorit. Stan je igracina na sljaci.

                        Nadam se da ce publika biti barem neutralna. Normalno ne vole Stana, ali vole duge meceve.

                        Najvise me ohrabruje sto poslije danasnjeg meca Novak mora biti mentalno vrlo jak. Prebrodio je veliku krizu.

                        A najvise me je strah nekog malera. Zato
                        Last edited by NI; 06-06-15, 20:45.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Sjajne pobjede nad Nadalom i Marijem i jos nije gotovo.

                          Nadal najbolji sljakas u istoriji, Mari nepobijedjen na sljaci ove godine i sad ide Stan, daleko najopasniji iz donjeg dijlela zrijeba. Je li iko ikad mora toliko da se muci za RG.

                          Odmornog Nishikorija sam smatrao najopasnijim, ali Stan je pokazao neocekivano dobru formu. Neocekivano za druge. Ocigledno se ove godine koncetrisao na RG. I onaj turnir u Zenevi je bio samo proforme, da ne uvrijedi sugradjane. Prosle godine sam se najvise bojao Stana, poslije Nadala naravno. Ove sam ga zanemario a on je dostigao formu iz 2014. Ne treba nikoga da zavara mec sa Congom. Stan je usao u mec kao favorit. Sutra Stan nema sto da izgubi. Moze da bude totalno rasterecen.

                          Stan je jedan od rijetkih igraca koji moze uciniti da se Novak ne pita na terenu. Moze da generira snagu sa obadva krila i probije Novakovu odbranu. Cetiri puta je igrao 5 seto sa Novakom na GS-ovuima. To ne moze biti slucajno. Valja reci da su svi ti mecevi bili na hardu. Na sljaci nisu igrali od 2011. Tada je Stan bio ravnopravan dok iznenada nije pukao. Ali Norman je ucinio Stana daleko jacim. Dakle Novak ne moze ocekivati da mu Stan pokloni mec. Mislim da je onaj mec 2014. Novak upravo izgubio zato sto je ocekivao da ce ga Stan pokloniti u 5. setu. Mene najvise brine sto Novak ove godine u Australiji nije pobijedio Stana lakse.

                          Kako dugo nisu igrali na sljaci za mene postoje dvije nepoznate. Prvo, da li ce Stanova snaga biti dovoljna da lako probije Novakovu odbranu ili ce sljaka uciniti svoje? Drugo, da li ce Novakov return biti efikasniji nego u Australiji.

                          Ocekivao bih da bolja kondicija bude Novakova znacajna prednost sutra, ali to je anulirano zbog meca sa Marijem. Cak sto vise, strah me je da Novak moze poceti pokazivati znake umora ako se mec oduzi a oni tradicionalno igraju 5 setova na GS-ovima.

                          Sve u svemu, prednost bi morala biti na Novakovoj strani. Kladionice su smanjile vjerovatnost na 85%. To je jos uvijek debelo pretjerano. Novak ne moze biti toliki favorit. Stan je igracina na sljaci.

                          Nadam se da ce publika biti barem neutralna. Normalno ne vole Stana, ali vole duge meceve.

                          Najvise me ohrabruje sto poslije danasnjeg meca Novak mora biti mentalno vrlo jak. Prebrodio je veliku krizu.

                          A najvise me je strah nekog malera. Zato
                          NI,Stan je ovog proleca imao privatnih problema,cak mislim da se pisalo tamo u martu da se razveo od supruge,ako je tako onda je razumljivo otkud ti loši rezultati na americkoj turneji i evropskoj sljaci
                          Last edited by Srkisa; 06-06-15, 21:01.

                          Comment


                          • Ipak mi je drago sto nije Rodzer u finalu, mislim da bi stari lisac dobrano pokusao da iskoristi situaciju i napadne ranjivog Novaka.
                            Ranjivog sa te strane, sto je stvarno prosao sve i svasta, daj bre sutra da se zavrsi to, nesto kao na licu da vidim da mu je dosta vise i glume pred medijima i fokusiranja za svaki mec, svaki dan, i dosta mu je vise da slusa Bekera i Vajdu

                            Stvarno ne vidim nikakav problem za sutra, lagan protivnik, nije Wawa imao pravi test, verujem da ce Novak sutra iskoristiti sve mane Wawine igre na sljaci. Jednostavno nema sanse toliko konstantno da udara svajcarac, raspasce mu se igra i to vrlo brzo, ocekujem 3:0

                            Uffff, mislim da ako sutra prodje sve kako treba, da mozemo svi zajedno sa Noletom da ukljucimo autopilota do kraja sezone pa sta bude, naravno napadaju se 4GS ali nema sanse da ce biti ovolikog pritiska, ocekivanja, nadanja...

                            Ajde samo jos 1 majstore <3



                            p.s. fin tekstic

                            http://bleacherreport.com/articles/2...st-of-big-four
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Ova pesma mi je u glavi od podneva. Nemojte da zamerite što je navijačka.


                              Još jedna pobeda i titula,
                              i opet ti si prvak postaO,
                              svuda smo te pratili
                              i vedro bodrili,
                              za tvoju slavu danas pevamoooo!!!

                              Comment


                              • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X