Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gokara View Post
    Zavidim onima koji neće moći to da gledaju. Ali stvarno.
    moći ću.. i moraću, ne vredi..
    a to moje gledanje je komično većini koja ne razume moju opsesiju i želju da Nole već jednom osvoji taj fuckin' RG..
    kad krenem po kući sa lap topom u potrazi za srećnim mestom..
    Originally posted by gokara
    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

    Comment


    • nisam gledao mec sa nadalom (to tek dignemo pehar) kao ni prva 2 seta juce. sve na lajvskor. obaveze, malera radi itd .... i ne znam koji me djavo nacera te pogledah treci set protiv smaraca sa sve pariskom publilom koja ga nosi.. grozan osjecaj

      znam da nole prati omladinski mundijal i da ce mu jutrosnja pobjeda nad mehikancima dati krila i dodatni stimulans za ovaj pakleni vikend

      tri i po seta do cilja

      mozes ti to legendo najbolji si

      Comment


      • Apsolutno nemam ni sumnju ni dilemu da će ovo danas da dobije i najiskrenije se nadam na lakši način...brzo, do kraja ovog seta, a ako i ode u 5i Novak opet izlazi kao pobednik. Naravno da mu zbog vrućine i energije za sutrašnje finale ne treba taj peti .....ALI POŠTO JE SVE U NAJBOLJEM REDU SA NJEGOVOM GLAVOM...pobeđuje danas! Prosto znam. Nisam nikakav prorok, već je toliko dominantan mesecima unazad, tako lako došao do Mareja, a znamo svi koliko ovaj može da bude nezgodan, igra odlično, koristi svaku priliku... tako da je i logično da ima barem jedan malo teži meč.... ali Novak je prosto najbolji, ovo je njegova godina i napokon ovo je njegov turnir!


        #idemoooo
        Last edited by miloolja; 06-06-15, 10:01.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Došli smo po pehar i bez njega ne idemo
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Parfum Crna Mačka, made in Ne mačka

            AJMO NOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

            Comment


            • sta kaze vremenska prognoza ? kakav je vetar,sunce ?

              Comment


              • FINALE FINALE BRAVO MAČKO
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • #NOVAKOVANJE
                  sigpic

                  Comment


                  • Toooooooo
                    idemoooooo
                    (Odmaraj majstore puno, intenzivno, brzo...)
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Noletovski u PET,nista drugo nisam ni ocekivao.Dosli smo tamo gde smo znali ove godine da cemo biti,boriti se za titulu na RG .Ostaje samo dobra takticka priprema protiv Stanimala da ga razvucemo po terenu i nateramo na trcanje vamos/tamos.Musketari nas cekaju

                      Comment


                      • мислим да би сутра требало да добије финале са 3 1. не верујем да се сад уморио превише (сетимо се финала АО 2012е, кад се ту није уморио онда неће нигде). биће зезнуто ако се Станија напали, али мислим да ће га добити новак. Станија се слабије брани од Мурија и то може бити кључно. Такође очекујем да Станија буде агресивнија, међутим новак се феноменално брани и то ће фрустрирати Станију и проузроковати његове грешке. Такође мислим да Бетон више одговара Станији против новака, тако да сам још више убеђен у победу српскога сина.


                        НАПРЕД ЂОВАК !

                        Comment


                        • Larisa gde si ti, što se ne javljaš na lajvu

                          Kralju bravo za pobedu, sutra po ono što nedostaje po ono u šta staje cela sezona, idemo po taj famozni Roland Garros

                          Comment


                          • Tako je Kralju, idemoooo po pehar!

                            Comment


                            • Malo se Smarač ponadao, al ga Mančo zakovao za mesto di treba da bidne i ostane.

                              Davitelj se naložio u nastavku, Nole prepustio inicijativu, ali govor tela je govorio "ajde ajde, saće da napuniš gaće" i rutinski odigrao 5ti set. Čim je počeo Nole da šara oko servis linije, Marej više nije imao kud, isto kao i u prva dva seta.

                              SMarej nešto mora da menja jer samo njegovo animalno jurenje i vraćanje ga ne vodi nikuda, RAZNOVRSNOST je ono što krasi Šampione. ZID nikada nije bio šampion, možda neka titula, ali Šampion nikada.

                              Nole deluje i dalje fokusirano, bez obzira na ovaj nastavak danas, čak mislim da mu je koritstilo da ga razmrda jači trening i ostavi u tenziji.

                              Sutra je finale, Stanimal nezgodan ali ne i nepobediv.

                              Crna mačka made in Ne mačka
                              Last edited by Torima; 06-06-15, 13:31.

                              Comment


                              • au majko mila, meni će glava eksplodirati.. ono kad ne mogu ni da se radujem..
                                Originally posted by gokara
                                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                                Comment

                                Working...
                                X