Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    U jednom trenutku je rekao da im je Nole svima skupa to izjavio, pa sam pomislio da je bio deo strucnog staba ili bar sparing partner. Na netu nisam uspeo nista da iscackam.
    Ja znam da je Novak to pričao za 2010u u nekom intervjuu za RTS ako se ne varam...ako je nešto novo to ne znam, mada smo i ovde neki pretpostavljali da mu se to vrzma po glavi ali se ne sećam da sam negde naišla na tu izjavu.
    Last edited by Marija81; 18-07-18, 12:58.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Ma Volandri je sprdnja od coveka.. Vodi neke teniske emisije na Sky-u ili Supertennis-u, ne secam se kako bese.. U slobodno vreme podvodi strlete i plesacice.. E sad, ne znam da l' bese i on zivi u MC.. svakako ni on ni Fonjini nisu u nekim bliskim odnosima sa Novakom.. tako da ovo sve mirise na click bite fake news

      @dekinjo potpisujem sve, svaka ti je na mestu
      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

      https://ibb.co/cD1Xnq

      Comment


      • Originally posted by Fića View Post
        Ma Volandri je sprdnja od coveka.. Vodi neke teniske emisije na Sky-u ili Supertennis-u, ne secam se kako bese.. U slobodno vreme podvodi strlete i plesacice.. E sad, ne znam da l' bese i on zivi u MC.. svakako ni on ni Fonjini nisu u nekim bliskim odnosima sa Novakom.. tako da ovo sve mirise na click bite fake news

        @dekinjo potpisujem sve, svaka ti je na mestu
        S obzirom čiju je pažnju privuklo 100% si u pravu. [emoji23]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Sto se Novakove opreme tice.. Ko zeli da kupi Lacoste majicu, polo, kacket i slicno, moze da nadje puno toga na sajtu "zalando" i "tennis-point".. Trenutno traju popusti od 25 do 50%. Kacket nije vise 50 evra sada je 32 Tako da moram da se ponovim. Obecao sam sebi..

          linkovi.. https://www.zalando.it/lacoste/
          https://www.tennis-point.it/lacoste/

          ako je zabranjeno postavljanje linkova neka Olja izbrise.. izvinjavam se unapred..
          Last edited by Fića; 18-07-18, 13:13.
          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

          https://ibb.co/cD1Xnq

          Comment


          • Vajda i ekipa nisu nasli resenje za Novaka u 2016toj druga polovina i 2017 prva polovina i zato je pao razlaz. Morao je da viče na njih da ustanu i pruže podršku kad je gusto. Nisu ni oni bili na svom nivou. Dakle ovo osvajanje Wimbledona je posledica i rastanka i sastanka i to se ne može odvajati. Ako je Vajda jedan od najzaslužnijih za povratak onda je imao i neku krivicu, iako je Novak sam najveći krivac.

            Comment


            • Originally posted by dekinjo View Post
              Bilo bi ti bolje da čitaš jer bi mogla nešto i da naučiš.

              Pravilima nije zabranjeno citirati nekoga i komentarisati. Napravi pravilo po kome zabranjuješ da te određeni članovi citiraju.

              Ljudi su diskutovali koliko Novak može još da uzme slemova, a ti si uletela sa rečima "Ajde prkinite više da pričate o tome". Na šta je to ličilo? Mogla bi malo da poradiš na manirima.
              Tvoje manire znam mnogo dobro, vide se uostalom u svakom postu kada mi se obracas i ganjas po forumu.

              Pazi, ctiranje i komentarisanje nije zabranjeno naravno, ali STALKOVANJE jeste bogami, pa i kaznjivo. Nastavis li da me "ucis" ides na ladjenje, posto ovo sto radis je dno dna i traje odavno.


              Ko ima problem sa mojim pisanjem, uopste ne znam sta ga koci da preskoci i nastavi dalje. Ja tako radim. Izuzetno nekome odgovorim, ali uvek sa onima sa kojima znam da mogu normalno da komuniciram, ostale zaobilazim, jer znam da se ovde na forumu retko razlicti stavovi, koji se sudare, u miru i pristojno razresavaju, debatuju, sukobljavaju. Toga bas nema. Odmah na krv i noz i ti pojma nemas, a ja cu da te naucim. To ucite tamo kod kuce ili okolinu svoju. Ovde ako ne umete normalno da komunicirate, bolje cutite.

              I te kako sam kritikovala Novaka, uvek, od kako sam ovde dosla, ali zna se sta je za kritiku, i sta je kritika, a sta blacenje i lupetanje u beskraj. I kako su ga dusebriznici do juce verbalno sakatali, tako je moja "zastita" rasla i uvek ce tako biti. Ko ne razume, ne razdvaja to, ne zna gde je granica i sta je kritika, njegov problem, samo kada se neki sami prepoznaju i javljaju, to je tek smesno.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Fića View Post
                Sto se Novakove opreme tice.. Ko zeli da kupi Lacoste majicu, polo, kacket i slicno, moze da nadje puno toga na sajtu "zalando" i "tennis-point".. Trenutno traju popusti od 25 do 50%. Kacket nije vise 50 evra sada je 32 Tako da moram da se ponovim. Obecao sam sebi..

                linkovi.. https://www.zalando.it/lacoste/
                https://www.tennis-point.it/lacoste/

                ako je zabranjeno postavljanje linkova neka Olja izbrise.. izvinjavam se unapred..
                Ajmeee, 50e za kacket

                Comment


                • Skupo bre..Ja vise volim one dublje kackete...na slici mi deluje malo plitak..a meni je glava velika.. dodje mi kao oni sto nose pumpadzije na nis jugopetrol pumpama.. Cu narucim pa sta bude
                  --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                  https://ibb.co/cD1Xnq

                  Comment


                  • Axaxa, valjda ce i za Novakove glavate navijace da smisle nesto

                    Salim se, ajde za majicu jos i nekako da das, al za kacket

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Tvoje manire znam mnogo dobro, vide se uostalom u svakom postu kada mi se obracas i ganjas po forumu.

                      Pazi, ctiranje i komentarisanje nije zabranjeno naravno, ali STALKOVANJE jeste bogami, pa i kaznjivo. Nastavis li da me "ucis" ides na ladjenje, posto ovo sto radis je dno dna i traje odavno.


                      Ko ima problem sa mojim pisanjem, uopste ne znam sta ga koci da preskoci i nastavi dalje. Ja tako radim. Izuzetno nekome odgovorim, ali uvek sa onima sa kojima znam da mogu normalno da komuniciram, ostale zaobilazim, jer znam da se ovde na forumu retko razlicti stavovi, koji se sudare, u miru i pristojno razresavaju, debatuju, sukobljavaju. Toga bas nema. Odmah na krv i noz i ti pojma nemas, a ja cu da te naucim. To ucite tamo kod kuce ili okolinu svoju. Ovde ako ne umete normalno da komunicirate, bolje cutite.

                      I te kako sam kritikovala Novaka, uvek, od kako sam ovde dosla, ali zna se sta je za kritiku, i sta je kritika, a sta blacenje i lupetanje u beskraj. I kako su ga dusebriznici do juce verbalno sakatali, tako je moja "zastita" rasla i uvek ce tako biti. Ko ne razume, ne razdvaja to, ne zna gde je granica i sta je kritika, njegov problem, samo kada se neki sami prepoznaju i javljaju, to je tek smesno.
                      Ne znam za te vaše reči šta znače, nisi toliko bitna da bih te ganjao, kada mi se nešto ne sviđa ili zasmeta prokomentarisaću to i to nema veze sa tobom lično već sa tvojim stavovima. Ulazio sam u polemike sa dosta članova ovde i niko nije umislio da ga stalkujem osim tebe što isto govori o tebi.

                      Nemoj pretiti sa lađenjem već me oladi ako imaš zaista razloge, ako nemaš onda nemoj pretiti.

                      Neću više komentarisati tvoje postove jer to shvataš kao napad na tvoju ličnost, a ne kao neslaganje sa tvojim stavovima tako da je svaka normalna komunikacija sa tobom nemoguća.

                      Doviđenja i prijatno.

                      Comment


                      • Cekaj, jel znas sta znaci stalkovanje ili ne znas, malo si kontradiktoran...

                        Ma kakvi napad na moju licnost, samo ti ne umes drugacije... i nemoj da brises te postove kasnije, vidim da imas obicaj.

                        Svako dobro.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by Fića View Post
                            Sinovac, neverovatna nezrelost sa tvoje strane.. Sta ti mislis us'o u sektu i sutra izas'o.. Ne znas da sagledas srz problema i da zakljucis kako su se stvari realno odvijale.
                            Vidim zivis na zapadu pa reko znas kako se to tamo radi.. 'El ti mislis, odes u Svicu u najluksuzniju kliniku na svetu i kazes "Gospodo mene boli lakat 'ocu da ga operisem" i oni ti kazu "u redu Nole care, dodji sledece srede, ponesi pidzamu i stvari za licnu higijenu"? Oce kur malo..
                            Svabo magistar prof medicine ti veli ovako "Sinovac, prvo da uradimo sve moguce i nemoguce analize krvi i specijalisticke preglede pa tek onda mozemo da pricamo o operaciji". Pa ga lepo dr Svabo posalje kod kardiologa, pa kod nefrologa, pa kod pneumologa, pa kod vaskularnog, pa kod uhogrlonosologa, pa ide kolonoskopija pa pregled prostate i na kraju kod psihijata.

                            E kuro tu si dolijao.. Metne te dr Frojd na onaj krevetac pa ka'e "aj lepo pocni iz pocetka".. I Nole pocne.. I na kraju dr Frojd izvuce neke zakljucke.. Ka'e "eve ti sinovac recept idi do apoteke iza ugla i uzmi to to to i to.. i mesec dana 2x nedeljno da dolazis kod mene da se malo ispricamo" Posle operacije i mesec dana psihoanalize covek kao nov. Ne zna ko je Pepe ni kako izgleda, bata Mare ni da prkne u avliju, Vajda i Grinc ponovo na okupu...

                            E moj sinovac, nauka je to, nije bela crna magija, tatotologija, k*rci palci..


                            То тако иде?!
                            Ноле у Немачкој иде код доктора на све те прегледе?
                            Господине, ви разбијате материју
                            Пишите мало чешће!

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                              Vajda i ekipa nisu nasli resenje za Novaka u 2016toj druga polovina i 2017 prva polovina i zato je pao razlaz. Morao je da viče na njih da ustanu i pruže podršku kad je gusto. Nisu ni oni bili na svom nivou. Dakle ovo osvajanje Wimbledona je posledica i rastanka i sastanka i to se ne može odvajati. Ako je Vajda jedan od najzaslužnijih za povratak onda je imao i neku krivicu, iako je Novak sam najveći krivac.

                              Ne bih se baš složila sa svim što si napisao, mada je dobra tema za razmišljenje...

                              Jako je teško naći rešenje za povređenog igrača.

                              Pride ovo da nisu ustajali i pružali podršku Šta znam meni je u tim momentima i on izgledao kao čovek koji ne veruje u pobedu,pa se i tim tako ponašao...

                              Verujem ili bar želim da verujem da su mu davali razne savete, pokušali na razne načine.

                              Osnovni problem u tom periodu je bila povreda...i Novakovo odbijanje (sam je rekao nešto u kontekstu da ne želi pod nož) a ujedno i saveti lekara da se još ne operiše ( i to je Novak izjavio)...

                              To je lose-lose situacija...gde nije bilo mesta da se menja bilo šta u igri...

                              Potom mislim da je došlo do zasićenja...radiš sa nekim 10+ godina i ponestane novih ideja...

                              I jako bitno,tada sam mislila da kada je raspustio tim Novak prelomio da kaže zbogom tenisu,a onda je došao Agasi.

                              I ma koliko se nekome činilo da je uradio malo, mislim da je uradio jako puno.

                              Da je zapravo on taj koji je malo pogurao priču oko operacije, Štepanek podržao i td.

                              A onda je Radek ( a nikada ga za odgovornog i ozbiljnog nisam smatrala) odlučio da ode.Razumljivo dete mu je bilo na putu u tom trenutku a porodica je iznad svega.

                              Za Agasija se znalo da neće moći da bude trener Novaku 24/7 a to mu je baš bilo potrebno.

                              I ubeđena sam, kao što sam bila da će doći u tim, da je on taj koji je rekao Novaku "sinak, da bi ponovo bio konkurentan i osvajao titule, vrati se osnovama"...ili nešto slično onome što Olja napisa pre neki dan
                              ponavljanje je majka znanja
                              Ostalo je istorija.

                              P.S. Ne zaboravimo da je Amanović tada imao zdravstvenih problema, verovatno je i to uticalo na Novaka...jer ipak i on je samo čovek
                              Izvinjavam se ako je odgovor predug
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Ne bih se baš složila sa svim što si napisao, mada je dobra tema za razmišljenje...

                                Jako je teško naći rešenje za povređenog igrača.

                                Pride ovo da nisu ustajali i pružali podršku Šta znam meni je u tim momentima i on izgledao kao čovek koji ne veruje u pobedu,pa se i tim tako ponašao...

                                Verujem ili bar želim da verujem da su mu davali razne savete, pokušali na razne načine.

                                Osnovni problem u tom periodu je bila povreda...i Novakovo odbijanje (sam je rekao nešto u kontekstu da ne želi pod nož) a ujedno i saveti lekara da se još ne operiše ( i to je Novak izjavio)...

                                To je lose-lose situacija...gde nije bilo mesta da se menja bilo šta u igri...

                                Potom mislim da je došlo do zasićenja...radiš sa nekim 10+ godina i ponestane novih ideja...

                                I jako bitno,tada sam mislila da kada je raspustio tim Novak prelomio da kaže zbogom tenisu,a onda je došao Agasi.

                                I ma koliko se nekome činilo da je uradio malo, mislim da je uradio jako puno.

                                Da je zapravo on taj koji je malo pogurao priču oko operacije, Štepanek podržao i td.

                                A onda je Radek ( a nikada ga za odgovornog i ozbiljnog nisam smatrala) odlučio da ode.Razumljivo dete mu je bilo na putu u tom trenutku a porodica je iznad svega.

                                Za Agasija se znalo da neće moći da bude trener Novaku 24/7 a to mu je baš bilo potrebno.

                                I ubeđena sam, kao što sam bila da će doći u tim, da je on taj koji je rekao Novaku "sinak, da bi ponovo bio konkurentan i osvajao titule, vrati se osnovama"...ili nešto slično onome što Olja napisa pre neki dan
                                Ostalo je istorija.

                                P.S. Ne zaboravimo da je Amanović tada imao zdravstvenih problema, verovatno je i to uticalo na Novaka...jer ipak i on je samo čovek
                                Izvinjavam se ako je odgovor predug
                                Očigledno da je istina negde na sredini.

                                Napisao sam ono više kao odgovor dekinju. Prilično je površno sažimati stvari tako. Ili kao mr.gold. Bila sekta nema rezultata, nema sekte ima rezultata... Gluposti. Onda su nama svima koji nismo Đoković sekte u životima jer nismo broj 1 na svetu u svom poslu... Ili neko drugo smetalo.

                                Novak je do sada 2x ponovio da se previše traži krivac u drugima a ne u njemu samom. On je taj koji nije dovoljno želeo tenis, shodno svojoj želji nije ni hteo operaciju i to je logično. Kada je video da nije u pravu promenio je mišljenje i postupio je kako treba. Sada je sve ok. Sada je motivacija potpuno ispravna i dugoročna a utemeljena je na nečemu mnogo ispravnijem od pukih titula GS. Svestan je da se drugi ugledaju na njega, najvise deca. Time je on nosilac promena koje donose nove generacije. Takav cilj je veći od broja titula na GS i prestizanja Federera ili Nadala. Uzvišen je. Kombinovan sa strašću koja dolazi iz porodice i željom da deca njegova to vide. To će doneti sjajne rezultate.

                                Kladim se da pre godinu dana nije tako razmišljao.

                                Comment

                                Working...
                                X