Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nema tu sekte i povrede ili bilo čega drugog. Jelena je stavila porodicu i decu na prvo mesto, ostalo joj je bilo nebitno. Ostvareno je to sve hvala Bogu, te sad on ima potpunu njenu podršku koja mu je ipak na prvom mestu. Sad je tu i mališa. Nema lepše.

    Comment


    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
      Sećam se tebe. Ti si baš bio oštro opleo po njemu i njegovoj porodici... Al eto ta sekta je idalje tu. Da ne bi imao neko opravdanje ova srca ga je taj iz sekte naučio.

      Mislim da si govorio da je ono bio početak kraja, raspada svega.. Pošto je sekta idalje tu, kako ti onda objašnjavaš Noletov povratak?

      Мени се чини да сам прочитао да је раскрстио са оним пепеом?
      Моја порука је мотивисана прекидом те сарадње.
      Није ваљда да није?

      Comment


      • Originally posted by mr.gold View Post
        Мени се чини да сам прочитао да је раскрстио са оним пепеом?
        Моја порука је мотивисана прекидом те сарадње.
        Није ваљда да није?
        Ako je tu njegovo učenje, tu je i on haha

        Pritom sva verska učenja su sekta. Hrišćanstvo takođe. Kada širi to onda je dobar a kad je sa ovim onda nije dobar
        Last edited by Ljubitelj tenisa; 17-07-18, 14:06.

        Comment


        • Слабо ти ја то пратим.
          Отписао сам га онда када сам сазнао да са својом сектом вршља по основим школама.
          Јако озбиљна ствар којој се не стаје на крај.

          Обзиром да сам прочитао да је раскрстио са тим пепеом, био сам убеђен да је баталио тај живот у секти, и био сам спреман да као повратници са Голог отока спремно кажем - ревидирао сам своје ставове.

          Ако је и даље секташ, не ревидирам ништа.

          Просветли ме јуначе, докле је стигао у повратку православљу, светосављу и отпадништву од секте?

          Comment


          • Oj oooojjj kociii!

            Kakva sekta? Batalite te price cuo sam, prica se, saznao sam...bla,bla. Ne da vam djavo mira bas.

            I vratite se na VSJ pa procitajte sa kakvim postovanjem covek pise.
            Fali nama bar malo toga.

            Brisacu vam postove.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Negde sam pročitao da je Grič uslovio saradnju blagom promenom ishrane i očigledno da je Novak pristao na to. Što se Pepea tiče rekao bih da je tu Vajda uzeo konce u svoje ruke.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Gde si procitao? Izvor?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Oj oooojjj kociii!

                  Kakva sekta? Batalite te price cuo sam, prica se, saznao sam...bla,bla. Ne da vam djavo mira bas.

                  I vratite se na VSJ pa procitajte sa kakvim postovanjem covek pise.
                  Fali nama bar malo toga.

                  Brisacu vam postove.


                  Само то не!!!

                  Comment


                  • Ne sali se sa mnom



                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Колико је Федерер освојио титула ...

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Gde si procitao? Izvor?
                        Evo, našao sam:

                        http://www.alo.rs/sport/tenis/novak-...io/157276/vest

                        Nije Grič nego Vajda, pogrešno sam zapamtio.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Ovo cim sam videla Alo...ne otvaram.
                          Salis se, jel da?

                          Kada su se Vajda i Gric vratili?
                          Pitam tebe dekkarde.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Vajda od ovog dana kad je objavljen tekst, 08.04. a Grič od 25.04.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by mr.gold View Post
                              Слабо ти ја то пратим.
                              Отписао сам га онда када сам сазнао да са својом сектом вршља по основим школама.
                              Јако озбиљна ствар којој се не стаје на крај.

                              Обзиром да сам прочитао да је раскрстио са тим пепеом, био сам убеђен да је баталио тај живот у секти, и био сам спреман да као повратници са Голог отока спремно кажем - ревидирао сам своје ставове.

                              Ако је и даље секташ, не ревидирам ништа.

                              Просветли ме јуначе, докле је стигао у повратку православљу, светосављу и отпадништву од секте?
                              Sinovac, neverovatna nezrelost sa tvoje strane.. Sta ti mislis us'o u sektu i sutra izas'o.. Ne znas da sagledas srz problema i da zakljucis kako su se stvari realno odvijale.
                              Vidim zivis na zapadu pa reko znas kako se to tamo radi.. 'El ti mislis, odes u Svicu u najluksuzniju kliniku na svetu i kazes "Gospodo mene boli lakat 'ocu da ga operisem" i oni ti kazu "u redu Nole care, dodji sledece srede, ponesi pidzamu i stvari za licnu higijenu"? Oce kur malo..
                              Svabo magistar prof medicine ti veli ovako "Sinovac, prvo da uradimo sve moguce i nemoguce analize krvi i specijalisticke preglede pa tek onda mozemo da pricamo o operaciji". Pa ga lepo dr Svabo posalje kod kardiologa, pa kod nefrologa, pa kod pneumologa, pa kod vaskularnog, pa kod uhogrlonosologa, pa ide kolonoskopija pa pregled prostate i na kraju kod psihijata.

                              E kuro tu si dolijao.. Metne te dr Frojd na onaj krevetac pa ka'e "aj lepo pocni iz pocetka".. I Nole pocne.. I na kraju dr Frojd izvuce neke zakljucke.. Ka'e "eve ti sinovac recept idi do apoteke iza ugla i uzmi to to to i to.. i mesec dana 2x nedeljno da dolazis kod mene da se malo ispricamo" Posle operacije i mesec dana psihoanalize covek kao nov. Ne zna ko je Pepe ni kako izgleda, bata Mare ni da prkne u avliju, Vajda i Grinc ponovo na okupu...

                              E moj sinovac, nauka je to, nije bela crna magija, tatotologija, k*rci palci..
                              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                              https://ibb.co/cD1Xnq

                              Comment


                              • Ne znamo da li je Novak promenio ishranu, ne znamo da li je dao nogobulj Gmazu, ne znamo da li se odrekao brata (naravno da nije, samo se sprdam na jedan ironični post), ne znamo jel ima podršku supruge da nastavi sa tenisom u ful modu.

                                Znamo da već odavno nema ni gmaza, ni Marka u boksu, a da su tu Vajda i Jelena, onako kako je bilo kada je sve počelo, u Amersfortu 2006.

                                Znamo i da je bio psihički monstrum protiv najvećeg monstruma u istoriji sporta koji je igrao bolje od Novaka i izgubio.

                                Ne znamo šta će biti dalje, ali posle ovog Vimbldona kupio je sebi još nešto kredita ako ne bude pravi na američkoj turneji.

                                Comment

                                Working...
                                X