Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Amersfoort, NL 2006.

    Last edited by miloolja; 24-07-17, 15:02.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Gledam sinoc Umag i setim se naravno finala sa Vavrinkom 2006, glava hoce, pokusava, ali telo ne moze, ja u sebi mislim predaj cuvaj zdravlje za neke buduce meceve, sta ce ti ovo mrcvarenje. I ipak predaje u TB prvog seta. I takav momak 10 godina kasnije ima ovakvu karijeru. Privilegija je bila pratiti ga sve te godine, nadam se da cemo moci jos bar koju godinu da uzivamo u njegovom tenisu. Sta bude bice, nadam se najboljem, strepnja je kod navijaca uvek prisutna.
      Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
      Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
      30 consecutive match wins - Stands alone
      3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
      Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

      Comment


      • Čitam poslednjih dana, a nemam šta pametno i novo reći...
        Uvukao se neki crv sumnje i strepnje pa glođe li glođe iznutra...
        Pesimista u meni nadvladava večitog optimistu...
        Jako loš predosećaj imam da je ovo kraj...
        Sve drugo se moglo objaviti bilo gde u svetu...kraj se objavljuje u BG-u
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Maro, nema sanse da objavljuje kraj, voli Djokovic malo da drami, zato saziva konferenciju

          nemoj sad da me napadnes za ovo drami
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Marija, nema nista od kraja, nema da brines. Ima da uzme odmor do kraja godine i to je to.

            Comment


            • Neću da te napadnem jer znam da je dobronamerno
              Ne znam, daj Bože da si u pravu, ali sve mi nekako mutno, čudno i nedorečeno.
              Ako konferencija ne posluži za objavu povlačenja onda nećemo saznati ništa novo, opet će da zamrsi...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Svi strahujemo od toga, mogla si da vidis ovde.
                A sad sta bude bice...mene samo stasno nervira sto danas nije sazvao tu konferenciju, kada je vec najavio. Cemu odugovlacenje i davanje prostora raznim doktorima da se oglasavaju, koji su jos prozvani i za "Novakovog dr".
                Ohhh kako to sve mrzim!
                Valjda ima valjan razlog za ovo..bolje bi mu bilo da ga ima
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Neću da te napadnem jer znam da je dobronamerno
                  Ne znam, daj Bože da si u pravu, ali sve mi nekako mutno, čudno i nedorečeno.
                  Ako konferencija ne posluži za objavu povlačenja onda nećemo saznati ništa novo, opet će da zamrsi...
                  Naravno da nikad nece sve da kaze, al mislim da ce biti klasika, povreda se vuce duze vreme, sada je definitivno vreme za pauzu jer ne moze vise da ga forsira dalje sa igranjem. Kapiram da te vise jede ovo cekanje, to obicno najvise muci, das previse vremena glavi da razmislja, nastane haos. Bice sve to okej.

                  Comment


                  • Novak inače od sledećeg ponedeljka pada na 5-to mesto, prvi put od juna 2007. što je naravno najmanje bitno.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Verujem ( nadam se ) da ce objaviti pauzu do kraja godine, nemojte me plasiti sa ovim krajem karijere

                      Comment


                      • Mislim da su male sanse da objavi kraj karijere. Milinkovic je ispustio probni balon. Vjerovatno u dogovoru sa Novakom. Novak, kao majstor za odnose sa javnoscu, zna kako se to radi. Vjerovatno postoje samo dvije mogucnosti. Prva, pauziram 12 nedjelja a potom cu vidjeti. Druga, inicijalno pauziram 12 nedjelja. Nadam se da ce biti prva najava. Zelim da se operise prije AO ako nema druge.

                        Comment


                        • Pa da, to sma i rekla jutros... ako nije sve ovo smišljeno, iako me je baš iznervirao prvo doca i Sportski žurnal...
                          Mada opet totalno nepotrebno ponašanje i kako posle da ne sumnja i ne čita čovek između redova... Ceo teniski svet očekuje pauzu možda i do kraja godine zbog povrede...a onda ovaj dolazak u Beograd, misteriozna najava konferencije u toku nedelje, docin izliv iskrenosti u ponedeljak sabajle... Bzvz... Uvek sam imala utisak da Novak ili nema pravi PR tim ili sve radi na svoju ruku. Ovo mi samo još više unosi nedoumicu.
                          No, prvo da čujemo šta će da kaže.
                          Last edited by miloolja; 24-07-17, 21:00.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Mislim da su male sanse da objavi kraj karijere. Milinkovic je ispustio probni balon. Vjerovatno u dogovoru sa Novakom. Novak, kao majstor za odnose sa javnoscu, zna kako se to radi. Vjerovatno postoje samo dvije mogucnosti. Prva, pauziram 12 nedjelja a potom cu vidjeti. Druga, inicijalno pauziram 12 nedjelja. Nadam se da ce biti prva najava. Zelim da se operise prije AO ako nema druge.
                            Meni Novak bas i ne spada u te majstore.
                            Po meni, on uopste ne drzi pod kontrolom informacije koje bi morao da drzi i koje bi morao samo on da saopsti, a ne tamo neki doktori
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Kao da mu PR radi grupa devojcica iz vrtica. Uvek je to bio najgori segment celog njegovog tima
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment




                              • Koja scena..
                                Uvek se slatko nasmejem..

                                Comment

                                Working...
                                X