Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako nije Olja? Pa covek jednog dana drzi 4 slema 6 mastersa, 17000 p, naredni dan puca od Kverija, Istomina i nekih tamo kvazi tenisera..u vise navrata je odbijao da igra, nije predavao ali nije ni trcao za loptom. Krompir protiv Tima nije bruka?? Pripisujemo sad sve to ovoj misterioznoj povredi, ali nikada necemo znati sta zapravo stoji iza svega toga i da l' je povreda jedini uzrok svega ovoga sto se izdesavalo..

    Slazem se da bi trebao da se povuce ako misli da ne moze da se izbori sa tom navodnom povredicom.. Setimo se samo kako se jedan Muster vratio posle strasnog udesa u kome je ostao polomljen i samleven.
    Jbg verovatno ni ja sa tol'kim milionima u banci se ne bi previse cimao..
    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

    https://ibb.co/cD1Xnq

    Comment


    • Fico hteo je i imao je preporuke da napravi pauzu krajem 2015 i sanira rame - lakat ali nije nego je osvojio AO par mastersa i RG ispisao istoriju sa 4 GS u vlasnistvu... ali tad je trebao da igra jer je osvajao, sad posto je gubio sto nije pravio pauzu. Cudan smo mi narod ovozemaljski.


      Ne mogu vise. Bice kako bude.


      Evo nesto 😉


      https://rs.sputniknews.com/zivot/201...playbuzz-kviz/

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Glupi DJ!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Glupi DJ!
          Takođe samo prokletog DJ nisam znao
          Ovo sve ostalo lagano automatski

          Comment


          • Totalna glupost za DJ-a..
            Ja sam spreman na sve.. Ali sam 99% siguran da će Novak reći da se povlači do kraja sezone i da se vraća na AO..

            Comment


            • Isto DJ 😈.

              Izgleda da nece igrati do kraja sezone, US nece 99% ! Dr Milinkovic iz DCa vesto cuti ali otkrio je sitnicu. Inace Novak je i njega posetio. Vise misljenja nece da skodi.
              Sta god, ubedjen sam da ce doneti najbolju odluku jer ako zeli, Novak u sebi ima jos minimalno 2 strasne sezone.


              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Ne možete ni da znate, kad im odgovor nije tačan. S obzirom na ponuđene odgovore, možda su hteli da postave pitanje "s kim NIJE bio u spotu?".



                Novak vam je na 2:44
                Tu je i Monfa na kraju.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Najveca bruka u istoriji tenisa!!!!
                  Idi bre Fico...

                  Ehh taj pusti internet...

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  Pa tu je negde sa Borgom. Mrtva trka.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ovo svi i očekujemo...

                    Novak gotovo sigurno propušta Ju-Es open

                    Lekar teniske reprezentacije Srbije i ortopedski hirurg, Zdeslav Milinković, izjavio je da nakon analize Đokovićeve povrede, najbolji srpski teniser 99 posto neće učestvovati na Ju-Es openu, kao i da je pod znakom pitanja njegov dalji nastup u 2017. godini.

                    "Novak Đoković 99 odsto neće ove godine igrati Ju-Es open, ni na polufinalu Dejvis kupa u Lilu protiv Francuske, a da li će se pojaviti na ostalim turnirima do kraja sezone - još se ne zna, odnosno znaće se tek posle narednih pregleda povređenog lakta. On mora na mirovanje od šest do 12 nedelja", izjavio je Zdeslav Milinković, lekar reprezentacije i ortopedski hirurg za Sportski žurnal.

                    "Na sledećem pregledu će se znati da li ova procena ostaje ili se menja. U tom periodu neće smeti da trenira sa reketom, ali će smeti da radi ostale segmente, kao što je kondicija i slično. Naravno, imaće i određene terapije", dodao je Milinković.

                    Lekar teniske reprezentacije izavio je da je Novak izvršio preglede lakta kako kod svetskih tako i kod srpskih stručnjaka pa između ostalog i njega.

                    "Simptomi se smiruju, bio je kod specijalista u Torontu, na dodatnim ispitivanjima. Konsultovao je i naše stručnjake, naravno i mene jer smo mi odlični prijatelji. Sada je važno mirovanje uz različite vrste procedura koje mogu da utiču na oporavak i smirivanje tegoba. Operacija ostaje krajnja opcija. Ima koštanu modricu zbog preteranog igranja. Nije dovoljno pauzirao, Novak je takav, stisne zube i igra i pored ozbiljne povrede. To je za mene kao njegovog prijatelja uvek bila velika briga", rekao je Milinković.

                    Sve dileme oko pauze i njenog trajanja, Novak će otkriti u toku nedelje na konferenciji za medije.
                    http://www.rts.rs/page/sport/sr/stor...u-es-open.html
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Kasni, kasni ova nasa zuta stampa 😉

                      Od jutros se svi utrkuju da objave.
                      Ne mogu da se dogovore kako se Dr Milinkovic zove.

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • To smo svi ocelikali, samo je bezveze sto bilo ko pre Novaka daje bilo kakve izjave. Treba ga pustiti da on to prvi saopstini, a ne da ljudi koji znaju nesto o njemu daju saopstenja.

                        Comment


                        • Pa uvek je to tako. Svi kao nešto znaju i stalno neke vesti cure....a opet ko zna, možda je sve to i smišljeno...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Požurio doktor da ugrabi svojih pet minuta medijske slave uz put pogazivši lekarsku etiku u delu prava pacijenta na privatnost.
                            Evidentno je da će operaciji pribeći kao poslednjem rešenju gde ga u potpunosti razumem.
                            Duža pauza uz terapije trebala bi dati rezultate samo ni tu nema garancije.
                            Ne valja pa to ti je.
                            sigpic

                            Comment


                            • Zdeslave, Zdeslave..

                              Comment


                              • U Milinkovicevoj izjavi je jedino kostana modrica nova.

                                Puno toga je reciklirao ali na takav nacin da je izazvao dodatnu, ako je to moguce, konfuziju. Novak nije pretjerano igrao ove godine a odmarao se u nekoliko navrata po 5-6 nedjelja. Sad Milinkovic najavljuje 6-12 nedjelja odmora. Je li prethodno Novak dobio los medicinski savjet ili nije poslusao dobar savjet? Na to bi navodila izjava da je Novak igrao sa stisnutim zubima. A opet, u kojim je mecevima Novak igrao sa stisnutim zubima ove godine?

                                Comment

                                Working...
                                X