Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NI i meni je sumnjivo too sto ce da odrzii konferencijuu za stampuu uu Beogradu,jos je i najavio,znacii daa ce biti vrlo verovatno nesto veliko puupuppu

    Comment


    • Verovatno loše vesti što se tiče tenisa.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Sto Uffff? To je super. Sljedece nedjelje bi trebali da znamo o cemu se radi i koji su mu planovi. To je super.

        Spoiler
        Osim ako ti zenska intuicija ne kaze da se povalaci iz tenisa. U tom slucaju je Ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff fffffffffff!
        Ne znam sta da ti kazem. Ne verujem da je intuicija, ali mi je palo na pamet
        Sve lampice i alarmi su se ukljucili, jer ne samo da ce da odrzi konferenciju, vec znamo kako se ona ovde u Beogradu poslednji put zavrsila, tj. sta smo culi tog poslednjeg dana u septembru prosle godine. Bio je to veliki sok, i sada sa mnogo vecom zebnjom cekam sledeci.
        A nadam se iskreno i tesim sebe...da bespotrebno strahujem, da ce da nam samo saopsti svoje planove i verovatno objavi duzu pauzu dok se totalno ne oporavi.


        tt sa A5 u inat Mi6
        Last edited by miloolja; 23-07-17, 14:05.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • S povlacenjem je zakasnio godinu dana, godinu dana brukanja i gubljenja od svakoga, ako se sad povuce prije ponovnog povratka na tron onda je quiter. Da se povukao prije godinu dana otisao bi kao jedan od najvecih, mozda bi ga gledali i kao najveceg.
          sigpic

          Comment


          • Kad bi svi imali uvek sve odgovore i radili uvek prave stvari...po drugima...ovaj svet, pa i ziivot bi bili besmisleni.

            tt sa A5 u inat Mi6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • U ovom trenutku je dosta neizvesno i to me dosta brine kao što vidim i vas

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                S povlacenjem je zakasnio godinu dana, godinu dana brukanja i gubljenja od svakoga, ako se sad povuce prije ponovnog povratka na tron onda je quiter. Da se povukao prije godinu dana otisao bi kao jedan od najvecih, mozda bi ga gledali i kao najveceg.
                Da Vladane.

                Ako su mu sanse da se potuno oporavi manje od 30% treba da se povuce i tacka. Zadnja godina i po dana je nebitna.

                Ako pak ima realne sanse na opravak onda treba da nam saopsti okvrni plan kad ce to da bude.

                Ja sam sebe pripremio za obadvoje.

                Comment


                • Blago tebi NI kada si se pripremio.
                  Niti mogu da se pripremim na ono o cemu najvise strahujem...niti znam kako cu to tek da prihvatim...apsolitno nemam pojma
                  No, da ne izigravam pticu zlosutnicu...samo da ne moramo dugo da cekamo na objavu -.-
                  Uvek sam mrzela neizvesnost, cak i u pozitivnim ishodima.

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  Last edited by miloolja; 23-07-17, 14:27.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Verovatno ce najaviti duzu pauzu.

                    Sta je to rekao poslednji put kad je imao konferenciju u Beogradu?
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Da mu prvo mesto i GSovi nisu vise prioritet...etc...

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Izvinjavam se ...ne GSovi vec titule...

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by cacanin View Post
                          Da li je losa odluka da igra od pocetka 2016?? NIJE Fico jer je uzeo AO, RG i par mastersa izmedju !!! Trebao je da sanira povredu tad i napravi duzu pauzu. Sto posle RG 2016 da pravi duzu pauzu i da se operise 5 puta, znaju Balkanci jer nije uzimao titule!!!

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                          Ne od pocetka '16 nego posle Rg '16. Video je da na W ne ide, video da na Oi ne ide, video da mora Sinsi da propusti, vidi da puca od jednog Vavrinke.. brate to nije jedan alarm, to su 5 alarma koji se pale i ukazuju ti da tako dalje ne moze. To sto je igrao Rg'16-W '17 nije dovelo do nicega drugog nego do najvece bruke u istoriji tenisa. Br1 je izgubio (igrao ili ne igrao), slemove su drugi pokupili..jedino sto je dobio time sto je igrao u ovih godinu dana je novi sponzor i dve 250-ce. A da je uzeo bolovanje u septembru '16 mogao je da se operise, odmori, zaleci povredu i psihu i vrati se u januaru jaci nego ikad.. ovako..prc
                          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                          https://ibb.co/cD1Xnq

                          Comment


                          • Kakva bruka, kakvi bakrači, bre ljudi? Ne gleda se tako na stvari u sportu, previše ste navijački ostrašćeni iz prostog razloga što se nikad niste bavili sportom na nekom izazovnijem takmičarskom nivou.
                            Ništa od ovoga nije bruka, sve je to za ljude a i za nadljude kao što su sportisti današnjice. Proba se sve, da se sve od sebe, kad ne ide - ne ide i to je to, nijedan od prethodno ostvarenih rezultata se ne poništava, sve to ostaje, svi znaju a mi posebno ko je (bio?) jedan Novak Djoković Srbiji i tenisu, respect

                            Idemo brate, mi uvek uz tebe, neka bude kako mora a mi te u svakom slučaju volimo
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Ako ne postoje nikakve šanse za oporavak mora objaviti kraj.
                              Ono što će se vjerovatno dogoditi je pauza minimalno do kraja godine, a dalje ko zna.

                              Comment


                              • Najveca bruka u istoriji tenisa!!!!
                                Idi bre Fico...

                                Ehh taj pusti internet...

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X