Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nasuprot, uvijek je Novakov PR odlican. Pitanje je sto je cilj. Nama dati punu informaciju? Nesto drugo? Ovoga puta mi se cini da je cilj nesto sakriti. To je dosta cesto Novakov cilj.

    Comment


    • Redak primer da se ne slažem sa tobom NI..

      Konferencija je sutra u 14:30h u TC Novak..

      Comment


      • Da, i ja se ne slazem sa NIjem, retko ali eto u ovom slucaju je tako... jer je mnogo situacija reklo suprotno od toga da je Novakov PR odlican.
        Ali ja sam sve vise ubedjena da on sve to sam radi, onako kako misli da treba, cesto nosen inercijom, sto je u njegovom zanimanju i onim sto predstavlja nedopustivo.

        Last edited by miloolja; 25-07-17, 11:24.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Mnogo jaka slika

          Comment


          • Originally posted by Seoski Terminator View Post
            Naravno da nikad nece sve da kaze, al mislim da ce biti klasika, povreda se vuce duze vreme, sada je definitivno vreme za pauzu jer ne moze vise da ga forsira dalje sa igranjem. Kapiram da te vise jede ovo cekanje, to obicno najvise muci, das previse vremena glavi da razmislja, nastane haos. Bice sve to okej.
            Da, ali čemu onda konferencija? Već na Vimbldonu je sve to rekao...Osim ako si u pravu pa krene sa pričom da je konsultovao specijaliste ponovo i da ide na operaciju...Uh, mnogo je zeznuto...

            Originally posted by NI View Post
            Nasuprot, uvijek je Novakov PR odlican. Pitanje je sto je cilj. Nama dati punu informaciju? Nesto drugo? Ovoga puta mi se cini da je cilj nesto sakriti. To je dosta cesto Novakov cilj.
            Izvini NI , ali ovaj put ni ja ne mogu da se složim. Prečesto je Novak tokom karijere u želji da nešto sakrije napravio goru situaciju i ostavio prostora za spekulacije.
            Nadam se da se to neće desiti i ovog puta...Već da će dati precizne ( ne nužno i istinite ) odgovore...

            Originally posted by Panchev9 View Post
            Koja scena..
            Uvek se slatko nasmejem..
            Meni ova scena uopšte niti je smešna niti simpatična sa ove vremenske distance.
            Ova scena samo pokazuje koliko je on tada bio van fokusa...a to je ujedno i početak svega...
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Koliko god ja mrzela sto nikad nista iz Fedovog kampa ne procuri, toliko mi je i drago, jer je to jedini ispravan nacin.
              Ovako imamo doktora koji je nasao za shodno da saopstava da Djokovic mora da pauzira 6-12 nedelja i da je on molio boga da ovaj preda na W i jos neke gluposti koje javnost nikako ne treba da zna...
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ima li neko link za prenos Novakove konferencije ?

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Koliko god ja mrzela sto nikad nista iz Fedovog kampa ne procuri, toliko mi je i drago, jer je to jedini ispravan nacin.
                  Ovako imamo doktora koji je nasao za shodno da saopstava da Djokovic mora da pauzira 6-12 nedelja i da je on molio boga da ovaj preda na W i jos neke gluposti koje javnost nikako ne treba da zna...
                  To je tek posebna priča - ti nazovi izvori bliski ovom ili onom...Još lekar jbt...I samo se podgrevaju razne priče.
                  Javnost treba da zna ono što igrač saopšti ali da to uradi jasno i precizno , bez trunčice manevarskog prostora da se spekuliše bilo šta.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Marija
                    Smeh je u životu veoma važan..

                    Peđa
                    Sutra je KZŠ..

                    Comment


                    • Vidim da se radi o opstem neslaganju sa mojim stavom. Desava se.

                      Ali prije nego u potununosti odbacite moje misljenje uzmite u obzir dije stvari. Prvo, vi niste ciljna grupa. Znate mnogo o tenisu i sportu, znate da alizirate, druzite se sa slicnima... Sto god da kaze, vi cete uvijek pazljivo prostudirati izjavu. Dakle vas je nemoguce prevariti i tako i tako. One kojime je izjava upucena, a to je 80% njegovih navijaca, je daleko lakse prodati ono sto im Novak zeli prodati.

                      Drugo, zasto Novak nesto ne mijenja u svom PR-u ako to grijesi? Moj odgovor je jasan, zato sto postize cilj i ne smatra da grijesi.

                      Sutra valja isceprkati samo jednu stvar iz njegove konferencije. Da li ima jasan plan, to podrazumijeva i jasnu dijagnozu, ili ne.
                      Last edited by NI; 25-07-17, 14:44.

                      Comment


                      • Znaci ti hoces da kazes da 80% Djokovicevih navijaca nije bas najbistrije i da ne mogu da saberu 2 i 2 i vide da nesto nije kako treba?

                        uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Neka dr Zdenko malo obnovi gradivo i prelista udzbenik, jer kao sto opste poznato, podliv u tkivu, hematom, modrica, ili kako oni to preko bare nazivaju 'bone bruise' se moze vrlo lako dijagnostikovati putem magnetne rezonanse, koja je uradjena verovatno u trenutku kada su bolovi poceli i x puta do sada(jedino ako ovaj nas nema neku fobiju od tih i slicnih skalamerija), cak moze da se ustanovi koliko je podliv star, i da li postoji sveze krvarenje. Doktore bolje smisli pricu jer nismo bas sisali vesla..

                          Ajd' da ispratimo i tu konferenciju..
                          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                          https://ibb.co/cD1Xnq

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Znaci ti hoces da kazes da 80% Djokovicevih navijaca nije bas najbistrije i da ne mogu da saberu 2 i 2 i vide da nesto nije kako treba?

                            uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
                            Svi navijaci su isti, ne samo Novakovi. Tih 80% isprate izjave svog miljenika kroz medije i to ostaje na tome, nema ulazenja u dubinu. Sto ne znaci da ti ljudi nisu bistri.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Drugo, zasto Novak nesto ne mijenja u svom PR-u ako to grijesi? Moj odgovor je jasan, zato sto postize cilj i ne smatra da grijesi.

                              Sutra valja isceprkati samo jednu stvar iz njegove konferencije. Da li ima jasan plan, to podrazumijeva i jasnu dijagnozu, ili ne.
                              Ključ je baš u tome da on ne smatra da greši...

                              Originally posted by bojanaBG View Post
                              Znaci ti hoces da kazes da 80% Djokovicevih navijaca nije bas najbistrije i da ne mogu da saberu 2 i 2 i vide da nesto nije kako treba?

                              uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
                              Iznenadila bi se koliko/mislim na njihovo brojno stanje/ ljudi koji navijaju za Novaka rade to na način da isprate njegove mečeve, a da o izjavama ili protivnicima, ili pak tenisu generalno veze nemaju. Takve ljude je lako prevariti, to stoji, ali šta je sa nama koji malo pažljivije pratimo?
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Ključ je baš u tome da on ne smatra da greši...



                                Iznenadila bi se koliko/mislim na njihovo brojno stanje/ ljudi koji navijaju za Novaka rade to na način da isprate njegove mečeve, a da o izjavama ili protivnicima, ili pak tenisu generalno veze nemaju. Takve ljude je lako prevariti, to stoji, ali šta je sa nama koji malo pažljivije pratimo?
                                Mi Maro verovatno nismo bitni jer ko śto kaže NI izjave su usmerene ka toj velikoj većini navijača Opet nama ostaje da se bacamo u razmišljanja...

                                Comment

                                Working...
                                X