Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MareLFC View Post
    Ma samo da uzima GSove i bice jedan od najboljih,ima veliki broj mastersa,ima DC,bronzu na OI....
    Očekujem daa se popravi što se tiče OI, u Brazilu bi trebalo barem srebro da padne

    Comment


    • Originally posted by AleksaVP View Post
      Očekujem daa se popravi što se tiče OI, u Brazilu bi trebalo barem srebro da padne
      Pa ne znam na kojoj podlozi se igra,ali definitivno ce biti najveci favorit.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Da li neko zna da li je Vajda bio na svadbi?

        Comment


        • Originally posted by MareLFC View Post
          Pa ne znam na kojoj podlozi se igra,ali definitivno ce biti najveci favorit.
          Clay je ako se dobro sječam.

          Comment


          • Originally posted by orao View Post
            Da li neko zna da li je Vajda bio na svadbi?
            Jeste
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Originally posted by kreso34 View Post
              Clay je ako se dobro sječam.
              OI ce se igrati na HCu
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                OI ce se igrati na HCu
                Opet


                Sent from my GT-S6310 using Tapatalk
                Last edited by Mrkela; 12-07-14, 12:28.

                Comment


                • Kako opet, pa prosle su bile na travi.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Originally posted by AIRBORNE View Post
                    Kako opet, pa prosle su bile na travi.
                    Ali nije na zamlji, od 1992.

                    Comment


                    • Originally posted by MareLFC View Post
                      Ma samo da uzima GSove i bice jedan od najboljih,ima veliki broj mastersa,ima DC,bronzu na OI....
                      Code:
                      [I]tzv veliki trofeji (aktivni igraci)[/I]
                      
                      nadal    (gs wtf m1000 oim dk) 14 + 0 + 27 + 1 + 4 = 46 
                      federer  (gs wtf m1000 oim dk) 17 + 6 + 21 + 1 + 0 = 45 
                      [COLOR="#800000"]djokovic (gs wtf m1000 oim dk)  7 + 3 + 19 + 1 + 1 = 31[/COLOR]
                      marej    (gs wtf m1000 oim dk)  2 + 0 +  9 + 1 + 0 = 12
                      hjuit    (gs wtf m1000 oim dk)  2 + 2 +  2 + 0 + 2 =  8 
                      ...
                      Last edited by cssr; 12-07-14, 16:27. Reason: tabela

                      Comment


                      • Evo drugari kao sto sam i obecao,posle nekih 8 meseci novi video Kazite sta mislite i sirite dalje,kacite link na svakoj narednoj strani da vide ljudi,hvala...

                        Comment


                        • Zašto ne može da se pogleda preko Android aplikacije? Piše mi da nije dostupan na ovoj platformi.

                          Comment


                          • Sve sve, al kada ubaci Rokija Jos je samo na kraju falilo: "Adrian i love you!!! I love you 2 Rocky!!!"
                            Dobar je klip
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Pamtis i bolje dane , razumnljivo ,frustracija je bila visemesecna, poeni su ok mada bilo je mozda jos sjajnih u Aziji narocito u F Shangaia ,Miamiu pa i DCu.Poenta - preko trnja do zvezda je u redu ,za moj ukus mozda malo prenaglaseno prikazana, kud Andy onoliko zaradi vremena u tribute klipu NovakovomDa li to Bojana kaze" my head says Djokovic.." Deo sa Rockyem ne razumem bas ali dobro.. verovatno ima neku posebnu vezu za tebe.Muzika, klasicno dobra.
                              Da ne budu samo kritke, sustina na W odlicno pogodjena
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Sve sve, al kada ubaci Rokija Jos je samo na kraju falilo: "Adrian i love you!!! I love you 2 Rocky!!!"
                                Dobar je klip
                                Ma to je zbog izgubljenih slem finala ubacen Roki,ima ljudi koje nalozi taj govor pa sam ga zato stavio,ali izgleda da nisam trebao Najmanji mi problem da uploadujem bez tog govora klip,videcu verovatno cu da uradim,meni je bio simpatican Stalone kako se trudi da odglumi tu

                                Comment

                                Working...
                                X