Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cacanin View Post
    Hvala druze, sad gledam snimke sa tvog kanal, odlicni su...
    Ima 7-8 za koje prijavljuje kao i na ovom poslednjem...??[ATTACH]12435[/ATTACH]

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
    Bas sam sada gledao i ne kapiram zasto nece posto sam stavio da moze na svakoj platformi da se gleda,moguce da nece da puste da se gleda zbog nekih njihovih glupih prava.Pogledaj sa kompa ako si u mogucnosti.

    Comment


    • Originally posted by Zile90 View Post
      Evo drugari kao sto sam i obecao,posle nekih 8 meseci novi video Kazite sta mislite i sirite dalje,kacite link na svakoj narednoj strani da vide ljudi,hvala...

      Klip je odličan, moram pohvaliti i ovde. I bila sam prva koja je lupila like na YT.
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • Originally posted by Zile90 View Post
        Nemoguce bas sam sada gledam i stavio sam lepo da moze na svim platformama,ne kapiram sta je.Ne mozes sa kompa da gledas,ako imas android imas i komp sigurno
        Hvala tebi na klipovima, nemoj misliti da trazim dlaku u jajetu vec lezim i gledam klipove pa kad izbaci da nije za android platformu iznervira me a ti postavio da moze.

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by cacanin View Post
          Hvala tebi na klipovima, nemoj misliti da trazim dlaku u jajetu vec lezim i gledam klipove pa kad izbaci da nije za android platformu iznervira me a ti postavio da moze.

          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
          Pazi ubedjen sam da sam stavio da moze,evo upravo gledam da je stiklirano da moze,stvarno ne znam zasto nece,bas mi je krivo

          Comment


          • Originally posted by Sara View Post
            Klip je odličan, moram pohvaliti i ovde. I bila sam prva koja je lupila like na YT.
            Hvala mlada damo

            Comment












            • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Originally posted by Zile90 View Post
                Evo drugari kao sto sam i obecao,posle nekih 8 meseci novi video Kazite sta mislite i sirite dalje,kacite link na svakoj narednoj strani da vide ljudi,hvala...
                Pa, ovako - video je dobar.
                Ima poruku, provejava tvoje nezadovoljstvo svim onim sto je Nole "ispustio" unazad.Mislim da mozda zato nisi ubacio neke Noletove bolje poene. Istovremeno si to neko tvoje osecanje
                uklopio sa Noletovom borbom samim sa sobom, i muke kroz koje je prolazio jer je bio ocito isfrustriran izgubljenim finalima.
                To se jasno vidi posle osvojenog W-dona, emocije su prosto prokljucale iz njega, lepo si to uklopio u video snimku.
                Muzika je super, meni se malo ne svidja sto je Marej dobio "toliko mesta"
                Sve u svemu, sustina je pogodjena.
                Moje misljenje je da je u ovom momentu video morao biti takav jer znamo kroz sta je Nole prolazio.
                Last edited by Pertla; 14-07-14, 17:58.
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Oženi se ti rode, udade se izabranica tvoja.
                  Zajednicu bračnu stvorište po pravilima zemaljskim i nebeskim.
                  Svak nešto unese, svak nešto ostavi.
                  Nešto daš, nešto dobiješ, nešto ostaviš i opet dobiješ.
                  Tako mora, tako ide.
                  Baš sam ti se rode u mudrovanje upustio a da glavno ne rekoh.
                  Čestitam vam na činu venčanja i svako dobro u zajedničkom životu želim!
                  Last edited by pecaros; 15-07-14, 12:12.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Petra View Post
                    Pa, ovako - video je dobar.
                    Ima poruku, provejava tvoje nezadovoljstvo svim onim sto je Nole "ispustio" unazad.Mislim da mozda zato nisi ubacio neke Noletove bolje poene. Istovremeno si to neko tvoje osecanje
                    uklopio sa Noletovom borbom samim sa sobom, i muke kroz koje je prolazio jer je bio ocito isfrustriran izgubljenim finalima.
                    To se jasno vidi posle osvojenog W-dona, emocije su prosto prokljucale iz njega, lepo si to uklopio u video snimku.
                    Muzika je super, meni se malo ne svidja sto je Marej dobio "toliko mesta"
                    Sve u svemu, sustina je pogodjena.
                    Moje misljenje je da je u ovom momentu video morao biti takav jer znamo kroz sta je Nole prolazio.
                    Ljudi sto toliki Hejt za Mareja,pa pojavljuje se jedva 20 sekundi

                    Comment


                    • Sve je to lepo, nego Zile, hoces li ti vise odluciti ? Je l' verujes u Novaka ili ne verujes ?
                      Je l' verujes da ce osvajati jos dosta Slemova ili ces nakon prvog sledeceg neuspeha opet biti onaj Zile koji zna da Novak nikad vise nece uzeti GS ?
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Johnny View Post
                        Sve je to lepo, nego Zile, hoces li ti vise odluciti ? Je l' verujes u Novaka ili ne verujes ?
                        Je l' verujes da ce osvajati jos dosta Slemova ili ces nakon prvog sledeceg neuspeha opet biti onaj Zile koji zna da Novak nikad vise nece uzeti GS ?
                        Uvek ja verujem u Novaka,samo imam kriticni period dok traje mec koji igra ocajno,tada i izbacujem devojku iz sobe ako me iznervira Stvarno sam verovao da ce uzeti Wimbledon,a to isto mislim za US Open

                        Comment


                        • Evo probao sam ponovo i sad rade oba klipa preko mobilnog.

                          Comment


                          • I ja da javim, rade svi klipovi. Hvala.

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by Zile90 View Post
                              Ljudi sto toliki Hejt za Mareja,pa pojavljuje se jedva 20 sekundi
                              Ma nije hejt za Mareja, al sto je mnogo-mnogo je
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • http://www.njuz.net/tvitovi-poznatih...viceve-svadbe/

                                Comment

                                Working...
                                X