Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mats ima jednu legendarnu izjavu, jednu od najboljih u sportu generalno kada je Federer izgubio u finalu RGa 2006. od Nadala

    "Federer, today, unfortunately came out with no balls... you don't find too many champions in any sport in the world without heart or balls. He might have them, but against Nadal they shrink to a very small size and it's not once, it's every time."
    sigpic

    Comment


    • Ja nisam mislio ni na navijace ni na simapatizere nego na 'novakovce'. A cinjenica je da 'novakovci' tako lako padnu u depresiju - u kanalu je, onaj retard mu je uzeo set, kriza, mijenaj Bekera, nece nista osvojiti ove godine, neka prekine karije, neka se ubije...

      Tome doprinose dva vrsna poznavaoca tenisa, dvojka iz tria fantasticusa, koji svaki problem preuvelicaju. Sto se fino ne ugledaju na treceg clana, na shminku, federerovca, koji je vjeciti pesimista kad je u pitanju Federer, ali nikada ne siri paniku.

      Ja vazim za pesimistu ali ovdje izgledam kao optimista.
      Last edited by NI; 17-03-14, 17:29.

      Comment


      • NI ja nisam idolopoklonik i nikad necu biti. Mene ne zanima sta je Novak Djokovic jeo, s kim je skijao, kad se zeni, je li poljubio delfina, ima li jednu ili 100 ljubavnica? To me ne zanima, zanima me Novak Djokovic na terenu i nema razloga da bude postedjen kritike kad zasluzi.

        Da se ubije nikad nisam rekao, da prekine karijeru isto. Da uzme pauzu ako ne uziva, svakako. Uzmi pauzu i uzivaj ako ti je tenisa preko glave.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Ja nisam mislio ni na navijace ni na simapatizere nego na 'novakovce'. A cinjenica je da 'novakovci' tako lako padnu u depresiju - u kanalu je, onaj retard mu je uzeo set, kriza, mijenaj Bekera, nece nista osvojiti ove godine, neka prekine karije, neka se ubije...

          Tome doprinose dva vrsna poznavaoca tenisa, dvojka iz tria fantasticusa, koji svaki problem preuvelicaju. Sto se fino ne ugledaju na treceg clana, na shminku, federerovca, koji je vjeciti pesimista kad je u pitanju Federer, ali nikada ne siri paniku.

          Ja vazim za pesimistu ali ovdje izgledam kao optimista.
          Sve je tacno NI ali ti zaboravljas jednu po meni glavnu stavku svega ovoga. Novakovi navijaci su ubedljivo najmanje dosledni na ovom forumu i opasno podvodljivi.Doovjna su dvojica iz tria fantastikus da navedu dvadeset drugih da misle kao i oni (opravdano ne -opravdano u to ne ulazim imam svoje misljenje ali cu ga ovaj put zadrzati za sebe). Naravno samim tim vrlo cesto i menjaju misljenje. ALI to NIKAKO ne mora da znaci da manje vole ili ne vole Novaka i da ga za nekih (recimo 7 godina u koliko ovaj tada i dalje bude igrao tenis) nece pratiti ...
          Last edited by Sandugp; 17-03-14, 17:35.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ljudi zna se ko su simpatizeri i zna se ko su navijaci. Novak moze da ima lose rezultate i mi mozemo da ga kritikujemo ali nikada necemo odustati od navijanja. Zato sto je to ono sto mi radimo. Njegov posao je da igra i da pobedjuje. Da pokaze svoj maksimum a nas je da navijamo za njega dok ne promuknemo.

            A sad - BRAVO NOLE!

            Mnogo sam srecan sto je uspeo da dobije ovaj mec. Prvi masters u godini i prva titula za Novaka u ovoj godini. Samo neka ovako nastavi. Da se opusti i prestane da kalkulise na terenu i verujem da ce titule doci.
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Dve od tri teorije su srusene u indijanskim bunarima.
              Prva je nedostatak motivacije kombinovane sa zasicenjem.
              Druga je upitna fizicka sprema.
              Teorija o Bekeru kao losem izboru ostaje kao rezervni polozaj
              sigpic

              Comment


              • Vladane,

                Jel ti ja licim na nekoga koga zanima da li teniser ima ljubavnice ili ljubavnike? Da li ljubi delfine ili kitove? Da li jase konje ili kamile?

                Sto se tebe tice:

                1.
                Olako mijenjas misljenje, a svako vrlo zustro iznosis.

                2.
                Ne vidis cijlu sliku.

                3.
                Ne shvatas realna ogranicenja bilo kojeg igraca, pa i Novaka npr. (ne mozes imati top formu 12 mjecesi)

                4.
                Ne shvatas da Novak mora da preuzme odredjene rizike (npr. da unajmi Bekera)

                5.
                Ali iznad svega ne razlikujes ideolopoklonstvo i lojalnost.

                6.
                Ponasas se kao da ne shvatas da znas znacajno manje od Novaka, Bekera itd.

                ---------------

                Sandugp,

                1.
                Znas sto znaci kad neko cesto i bez dovoljno razloga mijanje misljenje? Ili je neuroticar ili je nezreo.

                2.
                Ja ne pricam o ljubavi. Vjerovatno Vladan vise voli Novaka od mene. Ja pricam o lojalnosti.

                3.
                Federera uglavnom vole teniski zalci. Zato su vjerovatno federerovci najbolji navijaci, po mom ukusu a ukusi su razliciti. Federerovci razumiju da su neke oscilacije i padovi forme neminovni.

                -----------

                Originally posted by pecaros View Post
                Dve od tri teorije su srusene u indijanskim bunarima.
                Prva je nedostatak motivacije kombinovane sa zasicenjem.
                Druga je upitna fizicka sprema.
                Teorija o Bekeru kao losem izboru ostaje kao rezervni polozaj
                Mnogo bih volio da si upravu kad je u pitanju Novakova fizika sprema. Licno vjerujem da je on najspremniji sto moze biti, ali isto tako vjerujem da postoji problem. Koji se video I jucer od polovine 3.seta.

                Jucerasnji mec je umnogome licio na mec Novak-Nadal u Montrealu 2013. Jedan od slicnsti je Novakov pad sredinom treceg seta. Ali postoji i razlika. Novak se ovoga puta digao u TB.
                Last edited by NI; 17-03-14, 20:18.

                Comment


                • 1. To ti mozda tako vidis i ostali branioci lika i djela svega sto Novak Djokovic uradi. U potpisu mi stoji dio posta Sandugp-a koji potpisujem od a do s. Toliko je nebuloza nekad da se zapitam cesto je li moguce? Znaci Novak je u ocajnom stanju i to svi vide i konstatuju. I cim zavrsi taj poslednji poen koji Novak uzima svi se resetuju, sve je super, cvijece, livada, ma sjutra gazimo sve pjeske, vecina zaboravlja na one probleme koje su vidjeli prije jebenih 5 minuta.

                  2. Vidim, bojim se da je ti ne vidis. Titula u IWu je sjajna stvar, posebno sto mislim da je Novak mnogo ispod svog maksimuma trenutno. Ali je i juce vidjeno mnogo problema u njegovoj igri, a i u mentalnom stanju. O tome ne pricamo, rekao sam Sanduu na pm npr. o cemu mislim jer je momak cvrto na zemlji i nije idolopoklonik, smije da iskritikuje Djokovica.

                  3. Apsolutno shvatam, ali nemojmo o tempiranju forme. Formu je moguce tempirati, ali Novaku to tempianje bas nije najbolje islo. Isto tako Novak ne mora da je na maksimumu da bi osvajao titule, zadnjih pet titula su taj dokaz. Novak svakako mora da koristi ovu situaciju kad su Nadal i Murray u stanju u kakvom su, a isto tako ne smije da propusta zicere kakav je Melburn. Cvrsto stojim iza toga.

                  4. Shvatam donekle, ne i kad je u seriji od 20 i kusur pobjeda. Da posle USOa nije nista uradio bilo bi ok, ako bi izbor bio Wilander, Sampras, McEnroe, ne Becker.

                  5. Neka bude da nisam lojalan. Ti citas i vidis samo ono sto zelis. Ne razlikujes ozbiljnost od zajebancije, ne vidis kad pofalim Novaka, sto sam cesto radio i prosle nedelje. I ne pada mi na pamet da te ubjedjujem u suprotno, ko vidi vidi, ko ne vidi, ne vidi, velika stvar.
                  Svakako nikad necu raditi stvari koje ti radis i pravdati mu svaki potez.

                  6. Sve je u oku posmatraca, opet tvoje vidjenje. Shvaticu ga kao kompliment ako tako mislis.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Jucerasnji mec je umnogome licio na mec Novak-Nadal u Montrealu 2013. Jedan od slicnsti je Novakov pad sredinom treceg seta. Ali postoji i razlika. Novak se ovoga puta digao u TB.
                    Preslikan mec samo drugaciji ishod. Hteo sam to i ranije da napisem ali nikako da stignem. U Montrealu je takodje poklonio Nadalu 1.set duplim servis greskama. Bio bolji 2.setu dok je u 3. setu brejk visio u vazduhu ali se Nadal vesto branio i kasnije ga razbio u TB.
                    Novak je juce pobedio, u Montrealu nije ali su boljke ostale iste.
                    Last edited by skeptik; 17-03-14, 18:20.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      1. Znaci Novak je u ocajnom stanju i to svi vide i konstatuju.
                      Da pocnemo od jednostavnih stvari. Da li je ovo masnim slovima ono sto mislis ili je to sala.

                      Ono sto ti smatras velikom slikom je samo manji dio slike. Ima ljudi, cini mi se da si ti jedan od njih, koji nikada nece moci da naprave razliku izmedju vrhunske taktike i strategije.

                      Comment


                      • Jos ovo posto su me u subotu vece neki prozivali sto hejtujem Novaka. Pa rekao sam Olji i Sanduu na pm da Novak ima odlicne sanse, a licno sam bio ubijedjen u pobjedu. To sam i javno nekoliko puta nagovijestio kad sam napisao ne moze se protiv Federera koji je imao nevjerovatnih 5 vinera iz igre. Ovakve stvari stvarno ne zelim da pojasanjavam, ko ukapira ukapira, ko ne ukapira sto mu mogu?
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Da pocnemo od jednostavnih stvari. Da li je ovo masnim slovima ono sto mislis ili je to sala.

                          Ono sto ti smatras velikom slikom je samo manji dio slike. Ima ljudi, cini mi se da si ti jedan od njih, koji nikada nece moci da naprave razliku izmedju vrhunske taktike i strategije.
                          Je li taktika potpuno takticki pogresno igranje protiv Federera? Je li taktika sto izjavi da radi kao nikad prije, a posle pola sata na terenu mu je dusa u nosu?Je li taktika izgubiti set od poluprofesionalca? Je li taktika nabacivati kao na treningu Cilicu lopte? Je li taktika sto izgleda kao da je puskom natjeran da izadje na teren? Takve stvari konstatujem, ipak u tom mecu sa Cilicem je podigao nevjerovatno nivo riterna, sto sam takodje konstatovao. Je li taktika tri puta servirati za mec i sva tri puta izgubiti servis? Ili je strategija?
                          sigpic

                          Comment


                          • @NI
                            Kao i svaki teniser Novak uvek ima padove tipa zamora. Zamor je prolaznog karaktera i to se desava tokom cele karijere. Govorimo o momku sa zdravstvenim problemom koji se cesto prenebregava zavisno od potrebe. Tesko disanje se uzima kao merilo nedostatka kondicije. Novak uvek posle duzeg poena dise duboko, to mu je nacin oporavka organizma.
                            Zaboravih i da na lteoretsku listu dodam i zabludu da mu poraz na AO nije tesko pao. Neverovatno netacna tvrdnja inicirana sa par medijskih izjava.
                            sigpic

                            Comment


                            • Vladane,

                              Sandugp je mnogo uravnotezeniji u svojim komentarima, ali ovdje dvostruko grijesi:

                              Originally posted by Sandugp View Post
                              I da zaboravih, samo vi hvalite Iznera i tako pod tepih gurajte Djokovicevu NESPOSOBNOST .... Svaka vam cast ....
                              Znaci zaista pocinjem i da sumnjam u inteligenciju pojedinih forumasa ???? Jel vas to Novak platio da ga branite ovde na forumu, ako ste se prodali recitem mi barem da znam da se ne lozim vise, ako niste, onda stvarno ne znam koji vam je vise kurac ....
                              1.
                              SPOSOBNOST i NESPOSBNOST nije konstanta nego nesto dinamicno sto vavrira i oscilira. Pogotovo kad pricamo o onih 5% ekstra koji najboljeg NOvaka odvaja od drugih.

                              2.
                              Ja ne pisem za novce. Sumnjam da iko to radi.

                              3.
                              U komentarima imam u vidu da trebam da radim balans prema tebi, notoriousu ....

                              ------------------------

                              Sto se tebe tice:

                              A)
                              Znam da trolujes.

                              B)
                              Nije bilo osnova da budes ubijedjen u pobjedu. Tok meca je pokazao da niko nije mogao biti ubijedjen. Za razliku od tebe ja sam smatrao da je Novak favori otprilke 60:40 (to su davale kaldionive). Mozda sam ja realniji iako ne izgleda tako.

                              Comment


                              • A lepo sam ti Vladane rekla.. smiri se ne podbunjuj narod, posle ćeš da tražiš da potvrđujem ono što stvarno misliš...

                                Spoiler
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X