Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI
    Johnny,

    A mene vi Federorovi navijaci iznenadjujete.

    Kad bi Novakovi bili takvi.
    Ni, citiracu sam sebe od pre:

    Originally posted by Velja_JA View Post
    ...
    I isto tako verujem da nas vise voli ovakve kakve jesmo, srcane, emotivne, iskrene ali ipak uvek lojalne.
    Takodje verujem da bar deo svoje snage crpi i odavde, iz nasih kukanja, galama, nerviranja ali ipak na kraju - podrske.
    Zato cemo i dalje psovati, pevati, smejati se, plakati, nervirati...
    I radovati, o da.

    ...
    ;)

    Comment




    • Ceo meč

      Comment


      • Originally posted by proudNolee View Post
        Niko nikad ne može da bude 100% siguran u pobjedu (nebitno o kom se igraču radi) ovo je sport u kojem 1-2 lopte mogu da odluče cijeli meč, tako da nisam bila sigurna u pobjedu, ali sam svakako vjerovala da može dao titule, zato što me Novak navikao na to, da se ne predaje i ne odustaje, i do poslednjeg poena bi vjerovala u pobjedu! Novak je sinoć na konferenciji rekao "moje ubeđenje da mogu da uzmem titulu bilo je jače od sumnji" a kada on vjeruje u sebe i u pobjedu nema onog ko ga može zaustaviti, prema tome mislim da ponekad pojedinci trebaj imati malo više vjere u njega!
        Tacno, niko ne moze nikad biti siguran u pobedu.
        Ali zar se sama nisi upitala u mecu protiv Iznera, sta ti treba to nerviranje kao i ja?
        Razumem u takvim situacijama smo razocarani, svasta pisemo.
        Svako ima pravo na svoje misljenje, ali da mi neko odredjuje koliko ja imam vere u Noleta, smesno.
        Nebitno, ja znam koliko verujem u Noleta.
        Samo da se malo unazad prelistaju str., pa ce s videti mnoge dobronamerne kritike, ali to se sad ne vidi, brzo se zaboravlja.
        Uzdravlje, nek samo ja budem ta koj po tebi ne veruje i "pljuje" Noleta
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Čestitke Novaku.!!!!Svaka čast majstoru, koliko mi je samo drago zbog ove titule, za samopouzdanje će mnogo značiti.

          Comment


          • Originally posted by pecaros View Post
            Beše to neke daleke jeseni na pisti garnizona smeštenog na sredokraći Sombora i Apatina.
            Modifikovana verzija tada izrečenog taman prijemčiva za sadašnji trenutak.

            ‚‚Svečano se zaklinjem da ću ga braniti kad god i gde god zatreba, ne žaleći da u toj borbi dam i svoj život u blentavoj igrici baruštine ovdašnje"
            Ne seri da si isao u vojsku u Sombor, u istu kasarnu gde i ja ....
            Koje godine si sluzio majke ti? Sta si bio Plavac, kao i ja? Jos ako si bio CVOJ (centar za vazdusno osmatranje i javljanje) onda
            Izvinjavam se svima na off-u ....
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              ANKETA
              .
              .
              .
              VeljaJA:
              Kakav je Novak car kralj sampion, kakvo majstorstvo. TO NOLE MAJSTORE!!!
              .
              .
              .
              Veljo,

              tebe je Sandugp perfektno opisao. Ti si izuzetak.

              Comment


              • Ja verujem da su u osnovi svi Novakovi navijači na ovom forumu takvi, samo da se drugačije prazne kad Noletu ne ide

                Comment


                • Originally posted by Velja_JA View Post
                  Ja verujem da su u osnovi svi Novakovi navijači na ovom forumu takvi, samo da se drugačije prazne kad Noletu ne ide
                  Kako se mogu porediti sa nepokolebivom, nesalomivom Bojanom, shminkom i ostalima...?

                  Comment


                  • Na kraju dana svi su lojalni i uvijek uz Novaka, niko nije digao ruke od njega. Svi su navijaci, a ne simpatizeri, svi ulazu masu emocija i ne zadovoljavaju se prikazanim jer svi znaju koliko toga lezi u Novaku i da on moze bolje.

                    Kad bude veteran ocekivanja ce bti manja, pa ces imati navijace NI po svom standardu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Kako se mogu porediti sa nepokolebivom, nesalomivom Bojanom, shminkom i ostalima...?
                      Pa dobro, mi smo ipak posebni, ne mozete bas sa nama da se poredite
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Svaki njegov meč, u završnicama posebno, o finalima da ne pirčam... ispratim veoma emotivno. Baš je to onako iscrpljujuće, često i frustrirajuće, a mogu misliti kao je njemu (nemojte samo o tome kako mu nije stalo).

                        Problemi i te kako postoje i iskreno se nadam da ih neće zanemariti i ovom 17. Masters titulom zabašuriti i sebe uljuljkati, jer generalno mora još mnogo toga da uradi. Zašto i dalje loše ulazi u mečeve, toliko van ritma i tajminga, zašto malko deluje o čemu svi pričaju i gomili drugih stvari... BH koji silne muke zadaje, servis, odsustvo želje da se protivnik dotuče.... itd... pa privatni problemi (ako ih uopšte ima), treneri, zasićenje.... glava da zaboli svakog....

                        Federer je izuzetno agresivno i veoma koncentrisano krenuo odmah sa jednim ciljem da ga u dve nedelje pobedi u finalu, posle dobijenog PF u Dubaiju.. Međutim, dosta je posle prvog pao, pre svega fizički, što je dodatno olakšalo Novaku, ali raduju tu druge stvari, bez obzira na sve probleme.. a to je ta Novakova konstanta borba tokom celog meča i sa protivnikom, ali i sa sobom. On je prvo počeo padom, ali se nekako brzo izdigao, tražio rešenja, nije se predavao, nije odustajao. Što znači da nije na terenu juče pokazivao toliku ravnodušnost i nezainteresovanost... vraćao se, borio se još u prvom, govor tela je bio drugačiji... jer ne zaboravite, da nije onako loše servirao i izgubio odmah svoj prvi servis gem, pitanje je da li bi baš Federer dobio taj prvi, bez obzira na svu silinu koju je demonstrirao.

                        Sve su ovo po meni veoma, veoma dobri znaci. Uostalom bilo bi i suludo, posle svih muka da je u bilo kom meču, ajde da pomenem tri poslednja, došao, prošetao se i podigao pehar. Ovo je po meni bio stav šampiona na kraju, čoveka koji se ipak neće baš tako lako predati i dići ruke, ponavaljam bez obzira da li mu igra i greške portivnika išle na ruku.

                        Tako da po ovom divnom prolećnom danu, ptičice cvrkuću, Sunce sija... sreća, sreća, radost... hvala Sany-boy, sjajan je doček jutros ovde bio.
                        Last edited by miloolja; 17-03-14, 14:31.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Što reče Vladan, ako Novak bude igrao sa 33 godine i mi ćemo se zadovoljavati sa malim stvarima..
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Originally posted by Petra View Post
                            Tacno, niko ne moze nikad biti siguran u pobedu.
                            Ali zar se sama nisi upitala u mecu protiv Iznera, sta ti treba to nerviranje kao i ja?
                            Razumem u takvim situacijama smo razocarani, svasta pisemo.
                            Svako ima pravo na svoje misljenje, ali da mi neko odredjuje koliko ja imam vere u Noleta, smesno.
                            Nebitno, ja znam koliko verujem u Noleta.
                            Samo da se malo unazad prelistaju str., pa ce s videti mnoge dobronamerne kritike, ali to se sad ne vidi, brzo se zaboravlja.
                            Uzdravlje, nek samo ja budem ta koj po tebi ne veruje i "pljuje" Noleta
                            Petra i ti ga sada pretjera ono baš, ali da ne ulazim u raspravu!
                            Ne sjećam se da sam ti u bilo kojem postu kako ti kažeš "određivala koliko ti vjeruješ u Novaka" samo sam rekla ono što sam u tom trenutku mislila! Toliko od mene!
                            Ne dozvoljavam da mi bilo šta pokvari ovaj dan
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Verovatno sam ( sigurno? ) pristrasan, ali naša mala družina na ovom PF me uvek više zabavi, baš zbog tih različitih proživljavanja Novakovih vazda ludih mečeva.
                              Fedovci su napravili front "Drž se starče, mi smo uz tebe kakogod" pa je ponekad teško, samo na osnovu posta, provaliti ko ih je od njih napisao, pre su bili čini mi se kreativniji .
                              Kod nas uvek pršti na sve strane , iako se manje-više zna kako će ko reagovati ( Bravo za Sany-ja još jednom )

                              Comment


                              • Originally posted by jagodica View Post
                                Što reče Vladan, ako Novak bude igrao sa 33 godine i mi ćemo se zadovoljavati sa malim stvarima..
                                Skroz pogresno shvacena nasa podrska, ali ne zelim ovde da ulazim u tu raspravu i da je objasnjavam.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X