Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Last edited by miloolja; 17-03-14, 14:40.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by jagodica View Post
      Što reče Vladan, ako Novak bude igrao sa 33 godine i mi ćemo se zadovoljavati sa malim stvarima..
      ovo sto nas raduje kod Federera trenutno ne da nije mala stvar vec je najveca stvar na svetu.
      in another life
      I will love you again, RF.

      Comment


      • Originally posted by Velja_JA View Post
        Verovatno sam ( sigurno? ) pristrasan, ali naša mala družina na ovom PF me uvek više zabavi, baš zbog tih različitih proživljavanja Novakovih vazda ludih mečeva.

        Svima koji pisu ovde na temi je stalo do Noleta, nemam sumnje u to. Samo smo razliciti ljudi, svako to pokazuje na malo drugaciji nacin. Neko je pozitivan u svakom trenutku, neko stalno trazi musice, nije zadovoljan...ali se zna da svi mi Noleta volimo i da cemo biti uz njega i kad gubi i kad pobeđuje.
        Ne znam sto se uopste upoređuju fanovi, meni se to nikako ne sviđa.

        Edit: miloolja- kakve dve slike
        Last edited by Zzz; 17-03-14, 14:50.

        Comment


        • @Vladane

          Kad Novak bude imao 33 godine, polovina njegovih navijaca nece vise uopste pratiti njegove rezultate.

          @Olja

          Federer tradicionalo pocinje intezivno mec. I sa Rafom i sa Novakom. Ali i kad je bio mladji on nije mogao da izdrzi taj tempo cijeli mec, osim toga Novak se popravio poslije loseg starta.

          Comment


          • “Marian is definitely somebody that knows me so well, and I won every title in my life with him. We have been working together for eight years, and he’s been more than just a coach to me. He’s a great support, a mentor, an older brother, a father, whatever you want to call it. We have a great relationship. He knows me very well. And Boris is new to our team, so it’s still a process of getting to know each other.”

            http://www.thetennisspace.com/in-pra...-marian-vajda/

            Vajda - "Obviously it was a big change. Novak was used to see me in his box, to my methods, to my trainings, my presence during his matches and everything went well. Obviously my presence is very important to him but we'll see how it's going. He has to get used to other coaches next to me but that isn't easy and it will take some time. That's normal, it's a process."

            http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=824924

            „Posle polufinala sa Džonom Iznerom, Novak mi je rekao da kada pogleda dosadašnju saradnju, postoji više pozitivnih nego negativnih stvari rada sa Borisom. To je tek početak saradnje i možete očekivati da je potrebno malo vremena da se međusobno razumeju. Način na koji radimo je mnogo drugačiji nego način na koji komuniciramo van terena“, naveo je Vajda.
            Last edited by proudNolee; 17-03-14, 15:21.
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Originally posted by proudNolee View Post
              “Marian is definitely somebody that knows me so well, and I won every title in my life with him. We have been working together for eight years, and he’s been more than just a coach to me. He’s a great support, a mentor, an older brother, a father, whatever you want to call it. We have a great relationship. He knows me very well. And Boris is new to our team, so it’s still a process of getting to know each other.”

              http://www.thetennisspace.com/in-pra...-marian-vajda/
              Zato treba Maimi. Da bude jedan osvojeni turnir i sa Borisom.

              Comment


              • Tako je NI, a poenta je Novakova borba i sa furioznim protivnikom i sa osbom da izađe iz začaranog kruga, na kraju da dokaže opet i drugima, ali i sebi da može, a verovatno i da hoće.

                Jeste on podigao značajno i to sve i kretanje i ritam i famozni BH, a tek servis, ali je Federer dosta pao, baš. No, to ne umanjuje Novakovu ni borbu ni trijumf.


                Mora da bude titula i sa Borisom... pa diže formu za RG.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  @Vladane
                  Kad Novak bude imao 33 godine, polovina njegovih navijaca nece vise uopste pratiti njegove rezultate.
                  Svasta
                  Nijedan Novakov navijac nece prestati da navija za njega i pratice ga dok igra tenis. Simpatizeri su drugo, napravimo razliku.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Jeste on podigao značajno i to sve i kretanje i ritam i famozni BH, a tek servis, ali je Federer dosta pao, baš. No, to ne umanjuje Novakovu ni borbu ni trijumf.
                    Najbolji gem koji je Federer odigrao poslije prvog seta je 10. gem u trecem setu. Tada je brejknuo Novaka. Mozda najbolji gem u mecu? Zasto?

                    1.
                    Rasterecenost, nije imao vise sto da izgubi. U prvom setu ga je rasteretio Novak igubivsi olako svoj prvi servis gem.

                    2.
                    Novakova nedovoljna preduzimljivost sbog straha. To je dalo Federeru sanse koje je Rodzer iskoristio. Slicno je bilo u prvom setu.

                    3.
                    Rodzer je skupio snagu i prevazisao umor. U prvom setu nije bio umoran.

                    Stvari su se drasticno promijenile u TB.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Svasta
                      Nijedan Novakov navijac nece prestati da navija za njega i pratice ga dok igra tenis. Simpatizeri su drugo, napravimo razliku.
                      Mislim da je NI bas mislio na takve simpatizere, samo se verovatno malo losije izrazio. Btw malopre si spomenuo Matsa, i ja sam (kao i ti) misljenja da bi on bio najbolji za Djokovica, i bas pocetkom ove godine kada je obelodanjeno da ce Beker biti u Novakovom strucnom stabu, sam sa svojim najblizima komentarisao kako bi Wilander bio mnogo bolja opcija ...
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Ocekujem drugacije izdanje Novaka u Majamiju,vjerujem da ce biti drugaciji ( ovo sam pricao i posle Benetoa,pa nisam vidio drugi nivo ) .....Ova titula bi trebalo da bude neka vrsta 'ozdravljenja'...


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Mislim da je NI bas mislio na takve simpatizere, samo se verovatno malo losije izrazio. Btw malopre si spomenuo Matsa, i ja sam (kao i ti) misljenja da bi on bio najbolji za Djokovica, i bas pocetkom ove godine kada je obelodanjeno da ce Beker biti u Novakovom strucnom stabu, sam sa svojim najblizima komentarisao kako bi Wilander bio mnogo bolja opcija ...
                          Matsovo znanje tenisa je izuzetno, ali nije imao uspjeha kao trener.

                          Comment


                          • Originally posted by proudNolee View Post
                            Petra i ti ga sada pretjera ono baš, ali da ne ulazim u raspravu!
                            Ne sjećam se da sam ti u bilo kojem postu kako ti kažeš "određivala koliko ti vjeruješ u Novaka" samo sam rekla ono što sam u tom trenutku mislila! Toliko od mene!
                            Ne dozvoljavam da mi bilo šta pokvari ovaj dan
                            Izvinjavam se ako sam ti pokvarila dan.
                            U pravu si, preterala sam, ali samo zato sto sam Noletov vatreni navijac, i ne reagujem uvek isto kad Nole igra, ali ne vidim razlog da to nekom smeta i javno me proziva!!!
                            .Dajem sebi za pravo da ga kritikujem, jer sam svedok sta je sve postigao i koliko moze.
                            Tonu zivaca sam iskidala, moj problem naravno.
                            Nisi odredjivala koliko ja verujem u nekoga, nego si napisala -ne kao neki, misleci na Noletove navijace, ja sam se osetila prozvanom, iz razloga sto si napisala da sam pesimista.
                            Ne zelim ni ja raspravu, ali sam morala da ti odgovorim.
                            Ne zelim ovim postom ni tebi ni bilo kome da objasnjavam koliko navijam za Noleta, ja to najbolje znam.
                            Ovim je za mene ovo zavrseno.
                            Izvinjavam se i ostalima ako sam im pokvarila dan, a sta ko misli da li sam pravi navijac Noleta, zaista mi nije vazno.
                            Svako ima pravo na svoje misljenje.
                            Ko je mozda citao moje postove od kada sam se registrovala, shvatio je da li sam navijac ili simpatizer.
                            Mislila sam da je ovo stvarno pravi sportski forum,ali po meni ovde izgleda treba da vlada jednoumlje.
                            Toliko od mene, ipak je ovo samo forum, od danas se necu upustati u bilo kakve rasprave, ali pisacu ono sto ja mislim.
                            To mi niko ne moze zabraniti!!!
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Sandu od kad klapim o tome

                              http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1147977

                              I nisam jedini koji tako misli, cak je i NI u nasem timu

                              http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1147997

                              http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1147969
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Matsovo znanje tenisa je izuzetno, ali nije imao uspjeha kao trener.
                                A tek Beker sto je imao uspeha Mada ko god da je u tom periodu trenirao Safina, ne bi imao uspeha (ovo mislim na Matsa)... Ni Gospod Bog ludom rusu tada ne bi mogao pomoci ...
                                Vladane, tada sam verovatno bio manje aktivan na forumu, pa mi promaklo ...
                                Last edited by Sandugp; 17-03-14, 17:25.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X