Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nole se vredno sprema za sljaku
    Marijan sa njim, Viktor takođe...

    Comment


    • Jel moguće da su ljudi toliko skrenuli sa pameti da osuđuju Novaka zbog ove rečenice:

      Đoković je otkrio i da je za njega igranje tenisa ’ljubav, zabava i uživanje’.
      „Kada budem osetio da tih stvari više nema, povući ću se. Ne igram zbog novca i slave, za mene je tenis strast“, rekao je Đoković.
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Trenira se
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Originally posted by proudNolee View Post
          Trenira se

          Tako Nole, spremi se dobro, eto sezone sljake, vreme je da potprasis onako fajterski kako samo ti umes
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Originally posted by proudNolee View Post
            Jel moguće da su ljudi toliko skrenuli sa pameti da osuđuju Novaka zbog ove rečenice:

            Đoković je otkrio i da je za njega igranje tenisa ’ljubav, zabava i uživanje’.
            „Kada budem osetio da tih stvari više nema, povući ću se. Ne igram zbog novca i slave, za mene je tenis strast“, rekao je Đoković.
            To nisu ljudi !!!

            Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Maja View Post
              Ima li neko ko zna italijanski da nam prenese par najbitnijih stvari koje je Novak rekao i uglavnom tih par minuta od 8:20 ? Znaci nesto vise nego sto je B92 preneo (ili kopirao od drugih). Hvala.
              Lepo sam ispisala i onda mi je sve nestalo kada sm htela da postavim
              Mrzi me da pišem ponovo, ali mogu da vam kažem da ništa nije rekao novo što već ne znate. Sve znate verujte.
              Ako baš neko insistira...

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Znaci i sefici nestaju postovi ili je to do inflacije sefova
                Pitali su ga za knjigu koja je valjda upravo izasla na italijanskom, otuda one slike, za Borisa i Vajdu standardno vec rekao vise puta sta je Vajda a sta bi Boris trebao da bude u njegovom timu, posle pitanja za imitacje Rafe, fino skrenuo pricu na Fogninija i kako sa njim igra dublove u MC, publika bila odusevljena njegovim poznavanjem italijanskog ,kada je rekao da je sam ucio isti, komentari su bili kako njihovi fudbaleri tesko znaju pristojan engleski, komentarisali su i da je zgodan pa nije odleo da malo pozira. Sve u svemu sto kaze Olja nista sto vec nismo znali a tesko je i ocekivati nesto tako
                Last edited by Maxx-a; 08-04-14, 00:27.
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Ne, ne nisam uspela da ga postavim, jer nisam bila prijavljena ... pa dok sam se prijavila.. ode...u tri lepe šargarepe

                  Pored toga što si rekla i voditelja koji mal-mal o Rafi, ali i razumljivo, najveći rivali... kada je odbio def da ga imitira rekao je.. ne mogu to, videću ga za 5 dana ... pričao o tenisu koji je pre svega postao fizički zahtevniji poslednjih 10 godina, pored tehnologije koju je uveo, novih reketa, o spremnosti da igraju 5-6 sati; o počecima i gađanju flašica ispod kojih su bili novčići; o dijeti (ma nije valjda!) da je eksperimentisao i da je uspeo da se oslobodi nekih problema; o fondaciji, naravno; ratu i teškim periodima pre i posle toga; o životima mnoge dece koja nemaju mogućnosti ni podršku porodice koje je on imao, zato želi njima da ih da; o strahovima i nadanjima i naravno o posvećenosti

                  Itd, itd....
                  Last edited by miloolja; 08-04-14, 01:08.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Sezona sljake,najbitniji deo sezone za Novaka,verujem da pritisak i ocekivanja rastu kako se blize turniri,imamo tri vezana mastersa na kojima ce Novak ucestvovati a prvi je Monte Karlo gde novak brani titulu.Vidim da Novak vredno trenira pa imamo cemu da se nadamo.Nadam se da ce Novakov tim dobro napraviti strategiju za ono najvaznije ,kako uzeti RG.Takodje nadam se da nece juriti titule na sva tri mastersa je bi to bilo pogubno sto se tice cuvanja snage za ono najvaznije,RG.Voleo bih da Novak ide na titule u Monte Karlu(zna se zbog cega,Rafina tvrdjava) i Madrid(Rafino dvoriste) a da pusti Rim niz vodu, da se dobro odmori pred najvazniji GS sezone za Novaka.

                    Comment


                    • Slazem se,mada bi mi meni draze bilo da Madrid "pusti niz vodu", znamo svi da Novak bas zapinje u Rimu a i u Rimu je malte ne kao i u Bgd.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Hvala Miloolja i Maxx na prevodu.

                        Mali savet protiv pucanja foruma i sl.: Inače, ja kada se spremam da pišem na forumima lepo napišem i snimim sve u wordu pa onda kopiram u prozorčić na forumu.

                        Comment


                        • Originally posted by AIRBORNE View Post
                          Slazem se,mada bi mi meni draze bilo da Madrid "pusti niz vodu", znamo svi da Novak bas zapinje u Rimu a i u Rimu je malte ne kao i u Bgd.
                          Ne Madrid niz vodu mislim da je Olja jednom napisala da nema ništa slađe od pobjede nad Nadalom u sred Madrida
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Originally posted by Maja View Post
                            Mali savet protiv pucanja foruma i sl.: Inače, ja kada se spremam da pišem na forumima lepo napišem i snimim sve u wordu pa onda kopiram u prozorčić na forumu.
                            To ili napravis ctrlA i ctrlC prije nego kliknes posalji. Ako login ne uspije, napisano mozes dobiti nazad sa ctrlV.

                            Comment


                            • Ako Novak nesto preskace onda to treba biti Madrid. I onako je to turnir koji je po uslovima dosta daleko od Pariza. A nadam se da je navijacima ipak najsladji RG a ne Madrid. Sva tri mastersa su u funkciji RG-a. Ali hajde da prvo vidimo sto ce se desiti u MC-u. To moze uticati na eventualno preskakanje nekog od narednih mastersa.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X