Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AIRBORNE View Post
    Na zalost ne zavrsava se sezona RG. , treba imati malo snage i za travu,beton turnire
    Ma kako god slozicu se, kao sto se isto slazem sa svima da prvo ispratimo MC. pa onda polako ostalo.
    Naravno da se ne zavrsava

    Napisala sam nek odigra sve masterse, sto ne znaci da treba da ih sve osvoji, nek tempira formu, rasporedi snagu, a zacin ide na kraju, mislim na sljaku, a onda idemo dalje malo na travu, pa opet zabetonirati

    Samo nek Nole igra, treba mu meceva, nek dozira, znaju on i tim valjda kako treba

    Nek mu je sa srecom sezona sljake, verujem da cemo uzivati u Noletovim mecevima
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Originally posted by proudNolee View Post
      Ne mogu ni da zamislim u šta će da se pretvori ova tema ukoliko Novak ne uzme RG
      Kako ne mozes da zamislis?

      Imali smo generalnu probu poslije Dubaia.

      Comment


      • hahahahhahah, najs ))

        Comment


        • Originally posted by juventus View Post
          Boldovan tekst je naknadna pamet 2011 na RG nije bio problem preskakanja Rima vec Roger u 1/2F(njegov najbolji mec na RG) Novak je imao veliku pauzu od 5 dana na tom RG, bio je fizicki spreman za Rafu ali nije za Rogera.Ove godine ocigledno Novak rasporedjuje potrosnju i to treba napraviti i na sljaci.Koje ce titule napadati a koje preskakati on sigurno najbolje zna ,ali bi bilo pogubno da dolazi na najvazniji GS ove sezone iscedjen sa eventualne tri masters titule na sljaci.(fizicki nije spreman za takav napor)S druge strane ocigledno je da Rafa podize formu i ocekujem da njegov vrhunac forme bude u finalu RG sa takvim Rafom Novak nema snage da se nosi u 5 setova na RG, bez odmora na nekom od mastersa na sljaci.
          Sve se slazem osim da je boldovani tekst naknadna pamet. Da se razumijemo, osim pauze i Federera, otezavjuca okolnost je bila i ona serija.

          Sto se pak Rima tice, siguran sam da je bilo razmisljanja o tome da ga preskoci. (Ne)upuceni komenataori su pripisivali njegov nastup u Rimu ugovorom sa Sergiom Tacchinijem. To je talijanska firma a Novak im je bio najveca zvijezda.

          Comment


          • To posle Dubai je mala maca za ono šta nas ovdje čeka ukoliko se na RG desi neuspijeh... Mislim da previše očekujemo, i samim tim će razočarenje da bude ogromno!
            Ne sumnjam u Novaka, nadam se konačno tituli na RG, ali ne polažem tolike nade u to... Sigurna sam da će Novak u toku svoje profesionalne karijere da upotpuni svoju kolekciju sa tim peharom, ali kad će to da dođe, vidjet ćemo
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • za ocekivati je da ga uzme. dajem mu fore do 2017.
              do tad ce uz nadala biti glavni favorit za naslov a i malo mi je nerealno da ovaj 12 puta podize taj pehar.

              Comment


              • Ljudi ... Sami sebi nabijate pritisak... Novak je taj koji igra. I siguran sam da ako nastavi da igra ovako kako je igrao u Miaimu i da ostane skoncentrisan i miran u bitnim mecevima, titula sigurno dolazi. Zato sto sam siguran da 70 posto zavisi od njega. U mecu sa Nadalom mislim. Prosle godine je bio blizu. Ove godine ga pobedjuje!

                Idemo breee!
                sigpic

                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                Without error there can be no brilliancy.

                Comment


                • Ko ce se usuditi da proknjizi dve iljade pred RG?

                  Ajmo Nole da dodam jos dve slike u ovaj kolaz
                  Spoiler
                  Last edited by Zzz; 08-04-14, 17:59.

                  Comment


                  • Da zaokruzimo na 5 iljada do W, nek ide zivot
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by proudNolee View Post
                      Ne mogu ni da zamislim u šta će da se pretvori ova tema ukoliko Novak ne uzme RG
                      Kako ne mozes da zamislis
                      Bila generalna proba posle Dubaia, a premijera ce biti posle RG-sa
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • nije isto.

                        -dubai se smatra za njegovo dvoriste
                        -do finala i drugog seta na istom je igrao vrhunski (2011ovski)
                        -niko nije ni pomisljao na poraz
                        -prvi put gubi od rodzera nakon sto je uzeo 1.set

                        otud i razocarenje fanova.
                        r.garos je totalno druga prica.........

                        Comment


                        • Originally posted by cssr View Post
                          nije isto.

                          -dubai se smatra za njegovo dvoriste
                          -do finala i drugog seta na istom je igrao vrhunski (2011ovski)
                          -niko nije ni pomisljao na poraz
                          -prvi put gubi od rodzera nakon sto je uzeo 1.set

                          otud i razocarenje fanova.
                          r.garos je totalno druga prica.........
                          Naravno da nije isto.
                          Ovde je ulog GS-em, a to je velika razlika!!!

                          Drugo, pre Dubaia je Nole ispao u cetvrtfinalu AO, videlo se da nesto ne stima, mnogi su o tome pisali!

                          No, jasno mi je zasto su neki napisali odredjen post

                          Na kraju, RG je totalno druga prica....
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Dodala bih neocekivano slab nastup na AO iako je negde pred sam taj GS izjavio da mu AO nije ultimativni cilj ove sezone,ispada prvi put nakon cetiri godine u QF slama i to bas onog gde je ostvario najveci uspeh, videlo u igri da ima problema od udaraca, kretanja ,pristupa , valjda i sopstvenog rekorda u neiskoricenosti BP, odsutnosti u vaznim momentima, igra na rizik, koja se naravno nije isplatila.To stanje kulminiralo je u Dubaiu .. naglaseno time da se igralo u dva dobijena, da je dobio prvi odlicnom igrom i onda se desio kolaps..Onda je svo mucenje u IW do finala pa i delom u njemu izgledalo kao katarza.. U Miamiu partija protiv Andy-a je dala realnu nadu da za finale jos moze podici nivo , a odigrao ga je maestralno ,po mojoj subjektivnoj proceni najbolji njegov mec jos od AO12.
                            A sad sljaka, ocekivanja su kao i uvek najvisa, a da li su realna opet je subjektivna stvar. Sto se mene tice, prvo MC pa za dalje cemo videti..
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Ma fala jasno.. step by step... i dižemo formu..
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Povodom Međunarodnog dana sporta koji se obeležava 6. aprila Novak Đoković Fondacija izradila je video spot kojim podseća na važnost bavljenja sportom i rekreacijom. U spotu učestvuju:

                                - Ivana Španović, naša proslavljena atletičarka,

                                - Dejan Bodiroga, nekadašnji košarkaški reprezentativac,

                                - Marko Antić, karatista koji je na SP u Parizu 2012. osvojio bronzanu medalji

                                - Sanja Mitrović stonoteniserka

                                - kao i rekreativci Nevena Mašić, mladi sportisti, teniseri, fudbaleri, košarkaši, skakači u vodu, rukometaši...

                                Autor videa: Propaganda film

                                Zahvaljujemo se: Atletskoj stazi Novi Sad, KK Mladenovac, hali Pionir, SC Banjica, kao i košarkaškom klubu Sava, teniskom klubu Privilege, FK Pionir i RK Partizan na učešću i ustupanju prostora.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X