Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Ja samo znam sta je Role vise puta izjavio da uvek govori svom timu: pljujte me i govorite mi sve u lice, jer vas zato i placam, ne trebaju mi klimaci glavom
    To je stvar karaktera i ličnosti ( ako hoćeš i horoskopa )
    Novak ima blag karakter i povodljiv je...
    Detinjast i često me podseća na Mali Remorker ( ko je gledao crtać znaće o čemu pričam )

    Peco stavka 14 je dovoljna

    Originally posted by Vladan View Post
    Ja bih se slozio tu da nemamo primjer Pepea Imaza. Jer mu on najvise podilazi i jos uvijek je tu.

    Originally posted by notorious View Post
    A kad ti neko pominje ljubav i mir kao da je Novak majka Tereza a ne teniser i taj neko je i dalje tu?
    Pa i njega je poslao do vraga posle WTF-a.
    Sada je tu jer ga je Marko pozvao.
    A i da nije tako.
    Novak verovatno smatra da mu je potrebna staloženost i smirenost na terenu i da na taj način štedi energiju za igru...Da je ne rasipa vikanjem , lomljenjem reketa... i sl.
    Verovatno je želeo da proba nešto novo...
    Uostalom ako se ne varam Pepe je tu od 2012e, nije bio u centru pažnje pa ga nismo prozivali...Jer Novak je imao rezultate.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      To je stvar karaktera i ličnosti ( ako hoćeš i horoskopa )
      Novak ima blag karakter i povodljiv je...
      Detinjast i često me podseća na Mali Remorker ( ko je gledao crtać znaće o čemu pričam )
      Niko nije bio sampion u individualnom sportu, a da je bio blag, to je nemoguce.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ali odakle ti to znas Maro? Nema nijednog dokaza da je Pepea sutnuo, ni prije ni posle WTF. Na kraju krajeva, Marko mu je trener, mozda Marko misli da je Pepe dobar za Novaka kao sto je za njega. Ovo ni dobri NI ne moze osporiti.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ja bih se slozio tu da nemamo primjer Pepea Imaza. Jer mu on najvise podilazi i jos uvijek je tu.
          Vladane,

          Polako ali sigurno prelazis u ans tabor. Ostao ti je samo Pepe, koji je Novaku bitan kao lanjski snijeg. Kad to shvatis, to jest kada Pepe ode, doazis na moju poziciju koaj se svodi na:

          "Majka mu stara, ili sam ja lud ili je on previse dobar da ne bi osvoji jos koji slem!"

          To ti je cisti realizam.

          PS
          Nije bitno da li Marko misli da je Pepe dobra za Novaka ni da li Jelena misli isto. Bitno je da li Novak misli da je Pepe dobar za njegov tenis. Pepe je definitivno dobar za neke druge stvari.
          Last edited by NI; 15-05-17, 12:47.

          Comment


          • Da je Pepe neitan ne bi stalno bio tu, tri velike glave su posjecene, ali glava Vuka Brankovica uzdignuto stoji i dalje
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Niko nije bio sampion u individualnom sportu, a da je bio blag, to je nemoguce.
              Aj da kažemo naivan ? Kako god lako je uticati na njega...

              Originally posted by Vladan View Post
              Ali odakle ti to znas Maro? Nema nijednog dokaza da je Pepea sutnuo, ni prije ni posle WTF. Na kraju krajeva, Marko mu je trener, mozda Marko misli da je Pepe dobar za Novaka kao sto je za njega. Ovo ni dobri NI ne moze osporiti.
              Jesi gledao turnire u prvom delu sezone i posle WTF-a ?
              Nije ga bilo...

              Videćemo kako će novi trener to prihvatiti, mada ako to bude Agasi gledaćemo mi Pepea još...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Ko je u anketi glasao za ženskog trenera?
                Bojana?

                Comment


                • Originally posted by Panchev9 View Post
                  Ko je u anketi glasao za ženskog trenera?
                  Bojana?
                  Nisam ja uopste glasala
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Možete da vidite ko je za kog glasao kada kliknete na bilo koji broj glasova.
                    Anketa je javna.
                    Last edited by miloolja; 15-05-17, 15:14.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Joker View Post
                      Moze li neko da podsjeti sta je ono Novaku i Jeleni pisalo na majicama kad su slavili otvaranje njihovog restorana u Monte Karlu prosle godine? Nakon cega je sve poslo u k...
                      Evo nadjoh sam..

                      Jeleni pise: "If you can dream it, you can achieve it"
                      Novaku pise: “Limitations live only in our minds. But if we use our imaginations, our possibilities become limitless!”

                      Gospode Boze, koliko samo ironije..

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Da je Pepe neitan ne bi stalno bio tu, tri velike glave su posjecene, ali glava Vuka Brankovica uzdignuto stoji i dalje
                        Isuse Boze, dodjosmo i do Kosova.

                        To je bar lako, dimna zavjesa je stalno prisutna na sceni.

                        @Joker,

                        I te kako ironicno.
                        Last edited by NI; 15-05-17, 14:36.

                        Comment


                        • Razmišljajući o svemu ovde napisanom, a što se uzroka Novakovog pada tiče, pokušaću rezimirati i dati svoje mišljenje o svakom.
                          Dominantni uzroci koji se ovde navode su:

                          1. MOTIV
                          Apsolutno nije razlog. Ako se i izduvao nakon osvojenog RG kako Beker kaže, onda uzme predah, ne igra nekoliko meseci, preskoči OI, W.... Uz to, bio je i povređen, pa time i razlog više da odmori. Rafa i Fed su to više puta uradili, jednom i sedam meseci mislim. I kad se odmoriš, ponovo u istom ritmu. Ne otpuštaju se Beker i ostali zbog nedostatka inspiracije, već se jednostavno odmoriš. Na najboljem putu si da postaneš GOAT, a ti izgubio inspiraciju. Ne biva to kod takvih šampiona. Izjave koje daje, izjave koje je Srđan davao, to samo potvrđuju. Dakle, nedostatak motiva nije uzrok pada.

                          2. JELENA
                          Ljudi, ne grešimo dušu. Žena je tu deset godina i nikad se nije eksponirala. Žena koja se ne želi podrediti Novakovoj karijeri ne bi rađala i tako pomogla da se Novak i na tom roditeljskom planu oseti ispunjenim. Pogotovo to ne bi učinila dva puta u tri godine. Ako je i rekla da će zbog deteta manje putovati, i to je na tragu ovoga o čemu pričam. Novak je sigurno srećniji kad je Jelena sa detetom, nego da se mlati po turnirima. Na kraju, da je Jelena problem, davno bi to Srđan rešio. Jelena nije uzrok pada.

                          3. MARKO/FAMILIJA
                          Na žalost, sklon sam mišljenju da je ovo pravi razlog, a o tome je i Niki sjajno pisala. Podsetiću vas na Srđanovu izjavu, a koju je mislim ponovio i u toj emisiji nakon RG, da je odmah na početku njihove teniske”avanture” objasnio Novaku da on nije ništa drugo do samo jedan šraf u njihovom porodičnom biznisu, tenisu. I da su svi ostali jednako važni i da, jednako kao i on, vredno i savesno obavljaju svoje poslove u podeli. I, dok je Novakov cilj da postane najbolji svih vremena, bila samo zajednička želja, samo maštarija, sve je u podeli posla funkcionisalo. Posle osvajanja RG kada je postalo izvesno da će prefiks “jedan od” biti vrlo lako izbrisan i ostati samo ono “najbolji”, došlo je do problema. Ostali šrafovi su postavili pitanje, a gde smo tu mi. I problem se neminovno rodio. Sad, da je to bio neki svakodnevni, neki problem sa kojim su se pre sretali, lako bi bio prevaziđen. Naprotiv, ovaj je bio nov, prvi put se Novak suočio sa njim i šrosto nije znao kako da se nosi sa time. Ponavljam, sklon sam tvrdnji da je ovo pravi uzrok.

                          4. PEPE IMAZ
                          Pepe je posledica prethodnog uzroka, nikako i sam uzrok. I nije bitno ko ga je doveo, Marko ili Novak, bitno je da je, ne znajući kako da reši novonastali problem, Novak posegnuo i za ovakvim rešenjem. Nasuprot ovom mišljenju, a ako je dobri i pošteni NI u pravu, onda je Pepe samo skrivalica, dimna zavesa. Ako je tu samo zbog Marka, ako na Novaka nikakav uticaj nema, a Novak i na ovakav način pomaže bratu, sjajna je stvar. Ali, bojim se da nije samo to, bojim se da ima i nekakav uticaj na Novaka. Jer, jedno je da ga koristiš za zavaravanje, a sasvim je drugo da praviš budalu od sebe i širiš ljubav, deliš glupava srca na terenima gde te naslikanog videti ne mogu. Jedno je skrivati istinu pomoću Imazovog prisustva, a drugo je izazvati sažaljenje kod protivnika, a verovatno i podsmehe. Dakle, Imaz nije uzrok već posledica, ali se bojim da ta posledica ima uticaja na Novaka, proizvodi loše efekte.

                          Comment


                          • Pa dobro NI i meni je gnusno da su neki ogrizli toliko u tom strahopostovanju lika i dela Novaka Djokovica da na kraju gledaju u njega kao neko nepogresivo bice bez mana.. Covek je kao i mi svi i nekad za**re da izvinete i to bas debelo u ovom slucaju.
                            Koliko se vuce ova prica o nekim tamo povredama tokom proslogodisnjeg Rima I RG-a.. Samo zato sto je popio krompir od Belluccia i izgubio u finalu protiv Mareja? Povreda ne postoji dok on ne dodje na konferenciju za stampu i kaze "povredjen sam tu i tu", tacka. Sa druge strane ne moze da dodje i kaze u depresiji sam, jer verovatno ta 'sportska depresija'(ponavljam, ne pricamo ovde o pravoj depresijii, nego agonistickoj) i nema neki utvrdjen nacin na koji se diagnostikuje. Tako da verovatno i terapija nije ustanovljena. Moze sutra da dovede Samprasa ili Agasija i da ga ovaj digne na noge tim svojim nekim autoritetom, da ga stimulise i da on do kraja godine osvoji sva tri slema..sto da ne..

                            Glupo je i traziti krivce van samog Novaka. Kao sto sam vise puta rekao Pepe je za mene beznacajan lik, ali ajde da kazemo da je cisto zlo kao sto neki tvrde. Ok sta ce onda Novak u tom drustvu? Vidis ga, pozdravis se sa njim, propricas "cao cao, pazi mi na brata, aj' uzdravlje".. I pun pistolj na stolu je bezazlena stvar, parce metala, sve dok ga ne uhvatis, naciljas i okines, o cemu pricamo mi? Nisu Novaku 15 leta da ne zna cije drustvo mu odgovara a cije ne, koje namirnice mu odgovaju a koje ne..

                            Tvit sto je Bojana postavila je pravi primer tog Novakovog glupog i neodgovornog ponasanja, nema sta tu da se diskutuje. Covek je ukakio.. a covek se uci dok je ziv, valjda ce izvuci neke pouke..
                            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                            https://ibb.co/cD1Xnq

                            Comment


                            • Juce...

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ako mu Goran bude trener to je kraj
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X