Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Podizali su mu? Pa oni su izmedju ostalog napravili od njega to sto jeste, nisu oni krivi, nego on.
    sigpic

    Comment


    • Olja
      Samo sam se složio da Fićino razmišljanje verovatno ima osnova..
      Ne razumem zašto ti se toliko ogadila tema? Sve je ovo samo diskusija..

      Noto
      Masa je mama..

      Sad tek vidim ovo.. Opet dobri Novak daje Marku "prostora" u reklami..


      Kakav smešak.. Fenomenalno..
      Last edited by Panchev9; 15-05-17, 12:20.

      Comment


      • Ako su mu podilazili i aminovali sve, onda je imao od starta pogresan tim, a u to iskreno sumnjam jer je imao neverovatne rezultate.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Ponekad pretjeras u svojem cinizmu/realizmu. Uz njega je njegov brat kojemu on, kao plemenit covjek, svesrdno pomaze. Moras razlikovati plemenitost i glupost.
          Nemam ja ništa protiv brata, kakav god bio on mu je najbliži rod. Išla je priča kako mu je pomogao i izvukao ga, pa koji onda đavo još traži tu? Na stranu skepsa da je on u stanju da pomogne osim nekim prividnim seansama, ima za to i psihologe koji su koliko toliko normalni i nisu kao ovaj sektaš ostajali bez volje za životom. Takvi ljudi su negativni i tu manje više spasa nema dok ih se ne riješiš osim ako nemaš želju da toneš zajedno s njima.

          Comment


          • Originally posted by Panchev9 View Post
            Olja
            Samo sam se složio da Fićino razmišljanje verovatno ima osnova..
            Ne razumem zašto ti se toliko ogadila tema? Sve je ovo samo diskusija..
            Imam pravo da se sa tim razmišljanjem ne složim, da budem blaga, jel da?
            O ovom ismevanju i izvrgavanju ruglu da ne pričam.
            Last edited by miloolja; 15-05-17, 12:23.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Ako su mu podilazili i aminovali sve, onda je imao od starta pogresan tim, a u to iskreno sumnjam jer je imao neverovatne rezultate.
              Na početku je on slušao njih, posle oni njega.
              Sećaš se one Bekerove " On je šef "...
              Pa i odluke za DK on donosi...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Podizali su mu? Pa oni su izmedju ostalog napravili od njega to sto jeste, nisu oni krivi, nego on.
                Daj Vladane.

                Sto neko od tebe ne napravi isto. Ili mene. Nisu ga pripremili za mec sa Vavrinkom na USO i to je to. Novak je popizdio ali ocigledno mu je trebalo vrijeme da svari sve.

                Originally posted by Panchev9 View Post
                Olja
                Samo sam se složio da Fićino razmišljanje verovatno ima osnova..
                Ne razumem zašto ti se toliko ogadila tema? Sve je ovo samo diskusija..
                Postoje dva dijela u Ficinom pisanju.

                Jedan je totalno neprihvaljiv, cak i degutantan.

                Drugi je na ivici onoga sto se moze prihvatiti iako je jako alarmantan.
                Last edited by NI; 15-05-17, 12:27.

                Comment


                • Olja
                  Ofkors..
                  Akcenat dajem na gađenje ili kako god.. Vidim da ti je neprijatno čitanje.. Na to sam mislio..

                  Comment


                  • Da vidimo sta imadosmo ovde od predloga.
                    1. Da Pepea vrne tamo odakle je i dosao, na psihijatrijsku kliniku.
                    2. Da zenu otera momentalno.
                    3. Da se Marka odrekne i to preko novina.
                    4. Da se udalji od drveca.
                    5. Da jede iskljucivo przeno, peceno, pohovano ili sa rostilja a za uzinu cvarci, kavurma, svargla, krvavica i dzigernjaca.
                    6. Da ide u crkvu.
                    7. Da vrne krst oko vrata.
                    8. Da Pjera i Teslu pokloni kineskom restoranu,
                    9. Da plati porez
                    10. Da bude k`o Rodjica i Rafica
                    11. Da mu pop Branislav lopatom izleci depresiju.
                    12. Da Bekeru podigne spomenik.
                    13. Da se mane sirenja ljubavi.
                    14. Da mrzi, lomi i vice.
                    15. Da jogu zameni bare knuckle boksom.
                    16. Da sve `krvavo` zaradjene pare da u dobrotvorne svrhe.
                    17. Da trenira 8 puta dnevno bar po dva sata.
                    18. Da pre, za vreme i posle meca zvekne po vinjak.
                    19. Da potpise za nike.
                    20. Da ......
                    Last edited by pecaros; 15-05-17, 12:27.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Na početku je on slušao njih, posle oni njega.
                      Sećaš se one Bekerove " On je šef "...
                      Pa i odluke za DK on donosi...
                      Ja samo znam sta je Role vise puta izjavio da uvek govori svom timu: pljujte me i govorite mi sve u lice, jer vas zato i placam, ne trebaju mi klimaci glavom
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Panchev9 View Post
                        Olja
                        Ofkors..
                        Akcenat dajem na gađenje ili kako god.. Vidim da ti je neprijatno čitanje.. Na to sam mislio..
                        Selektivno to radim naravno, ali opet svašta upadne u vidno polje. Ko zna kako bih reagovala u suprotnom, ćuti...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Podizali su mu? Pa oni su izmedju ostalog napravili od njega to sto jeste, nisu oni krivi, nego on.
                          Već sam objasnila - kako su dolazili rezultati tako je slabio uticaj tima pa smo došli do " on je šef ".
                          Slažem se , on je glavni krivac, ali kada ti neko svakodnevno aminuje kako si na dobrom putu a ti toneš treba vremena da to i uvidiš...
                          Uvideo je oko USU, presekao posle MC.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Moze li neko da podsjeti sta je ono Novaku i Jeleni pisalo na majicama kad su slavili otvaranje njihovog restorana u Monte Karlu prosle godine? Nakon cega je sve poslo u k...

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Već sam objasnila - kako su dolazili rezultati tako je slabio uticaj tima pa smo došli do " on je šef ".
                              Slažem se , on je glavni krivac, ali kada ti neko svakodnevno aminuje kako si na dobrom putu a ti toneš treba vremena da to i uvidiš...
                              Uvideo je oko USU, presekao posle MC.
                              A kad ti neko pominje ljubav i mir kao da je Novak majka Tereza a ne teniser i taj neko je i dalje tu?

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Već sam objasnila - kako su dolazili rezultati tako je slabio uticaj tima pa smo došli do " on je šef ".
                                Slažem se , on je glavni krivac, ali kada ti neko svakodnevno aminuje kako si na dobrom putu a ti toneš treba vremena da to i uvidiš...
                                Uvideo je oko USU, presekao posle MC.
                                Ja bih se slozio tu da nemamo primjer Pepea Imaza. Jer mu on najvise podilazi i jos uvijek je tu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X