Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eto
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Fino mu stoji ova duza kosica
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Najvise volim meceve sa Rogerom kad je on u ulozi favorita ,tada od Novaka mogu nesto da i ocekujem.U vecini meceva u koje je Novak ulazio kao blagi favorit je uprskao.Naravno kao navijac ocekujem titulu ,nema razloga da u tu mogucnost ne verujem,cekam da proradi poznati Novakov (srpski)inat i da uzmemo skalp Rogeru.

        Comment


        • Originally posted by proudNolee View Post
          Prvo finale ove sezone
          20. finale na tlu sjeverne amerike. bilans je 9-10. sjutra peglamo skor
          Code:
          indijan vels  2-1
          majami        3-1 
          kanada        3-0
          sinsinati     0-4
          njujork       1-4

          Comment


          • Daj Boze.

            Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Ne znam koliko optimizma ima među Novakovim navijačima, nešto mi dođe muka kada vidim ove hejterse komentare

              Fed je sutra favorit u očima većine, ali možda je baš to Novakova prednos, vidjet ćemo, ne mogu reći da sam zadovoljna činjenicom da je u finalu, znam da može više i hoću da to sutra pokaže
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Otkud vam ideja da je Rodzer sutra favorit?

                Kladionice daju 60:40% za Novaka.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Otkud vam ideja da je Rodzer sutra favorit?

                  Kladionice daju 60:40% za Novaka.
                  Koliko je bilo u Dubaiju, je l' se secas?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Takodje sam misljenja da je Novak blagi favorit u sutrasnjem mecu
                    Najvise me raduje poboljsanje returna posle svega ipak je odlicno vracao i citao serve protivnika..
                    Inace ovo sto ti @proudNolee izgleda kao bacanje hejta na Novaka od sopstvenih navijaca je defetizam,neki se lakse bore sa izneverenim ocekivanjima na taj nacin, pretpostavljam, dok ima humora u njima nemam nista protiv.Za sada cu uzivati u igri Novakovoj posle svega vidjenog na ovom turniru znam da moze bolje.
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Originally posted by Maxx-a View Post
                      Inace ovo sto ti @proudNolee izgleda kao bacanje hejta na Novaka od sopstvenih navijaca je defetizam,neki se lakse bore sa izneverenim ocekivanjima na taj nacin, pretpostavljam, dok ima humora u njima nemam nista protiv.

                      Kako volim kad neko tacno opise moje misljenje

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Koliko je bilo u Dubaiju, je l' se secas?
                        Akose dobro sjecam 80:20%

                        Comment


                        • Originally posted by Maxx-a View Post
                          Takodje sam misljenja da je Novak blagi favorit u sutrasnjem mecu
                          Najvise me raduje poboljsanje returna posle svega ipak je odlicno vracao i citao serve protivnika..
                          Inace ovo sto ti @proudNolee izgleda kao bacanje hejta na Novaka od sopstvenih navijaca je defetizam,neki se lakse bore sa izneverenim ocekivanjima na taj nacin, pretpostavljam, dok ima humora u njima nemam nista protiv.Za sada cu uzivati u igri Novakovoj posle svega vidjenog na ovom turniru znam da moze bolje.
                          Odlično je odigrao. Da nije bilo one gluposti u drugom setu... bilo bi skoro pa perfektno.. ritern, koji još od juče obećavao, taktika, servis... konstantnost.. čak i vetar
                          E a za one budalaštine u drugom setu, koje su svima digle pritisak... nije zaslužan Džon, koliko god da je igrao u stilu.. jako, pa šta bude... već Novak.. jednom može da bude srećan protivnik, dva puta je čisto tvoja glupost.


                          Vladane jel vidiš šta radiš curama? Sutra ćeš da mi tražiš da kažem šta si mi poslao..... nemoj da sekiraš devojke, dosta je bilo za večeras nerviranja
                          Last edited by miloolja; 16-03-14, 00:17.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Samo ponosnoj, Maksa je

                            Nista, idem da se masiram, bas sam negativan i nervozan u stilu Stana.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Otkud vam ideja da je Rodzer sutra favorit?

                              Kladionice daju 60:40% za Novaka.
                              Ko god bude Nole "mora" da dobije mec.

                              Originally posted by bojanaBG View Post
                              Koliko je bilo u Dubaiju, je l' se secas?
                              Bojana zanima me ovako iskreno sta se krije iza ovog pitanja?



                              Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Odlično je odigrao. Da nije bilo one gluposti u drugom setu... bilo bi skoro pa perfektno.. ritern, koji još od juče obećavao, taktika, servis... konstantnost.. čak i vetar
                                E a za one budalaštine u drugom setu, koje su svima digle pritisak... nije zaslužan Džon, koliko god da je igrao u stilu.. jako, pa šta bude... već Novak.. jednom može da bude srećan protivnik, dva puta je čisto tvoja glupost.
                                Slazem se. Kad je uzeo brejk u drugom setu vec sam se pripremala kako cu da ga pohvalim. Odlicno riternirao (iako zna se da John moze i bolje servirati), BH vrlo dobar, oprezno je igrao, strpljivo...tacno tako kako se zahteva protiv Isnera. Ali kad je uprskao u zavrsnici 2. seta toliko sam se iznervirala da sam sve pozitivno zaboravila
                                Dobro, vazno je da je pobedio, nisam ni u to bila sigurna pre meca. Sad mogu mirno da spavam a sutra
                                Last edited by Zzz; 16-03-14, 00:29.

                                Comment

                                Working...
                                X