Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    Humanitarni fond „Novak“ uplatiće 500.000 dinara na račun Loznice za pomoć stanovništvu koje je pretrpelo najveću štetu u nedavnim poplavama.

    Inicijativom Novaka, fond je već uplatio značajan novčani iznos Bokserskom klubu „Loznica“, trostrukom ekipnom šampionu Srbije, kao znak podrške ovom prvoligašu. Novakov stric, Goran Đoković posetio je juče lozničke boksere i obećao podršku u daljem ligaškom takmičenju.

    - Humanitarni fond „Novak“ postoji već tri godine i mnogo humanitarnih akcija smo organizovali u tom periodu. Pomogli smo Kraljevu, pomoći ćemo i Loznici i drugim područjima gde se ljudi suočavaju sa mukama i nevoljama. Ovo je tek početak. Nove poteze povućićemo uskoro jer nam je želja da pomognemo uspon lozničkog boksa, ali i ostalih sportova, a uz do da doprinesemo saniranju ogromnih šteta od poplava, posebno kada je reč o sportskim objektima. Novak je nedavno u Monte Karlu gledao emisiju o lozničkim bokserima, u kakvim uslovima rade i kakve rezultate postižu, ali mu je posebnu pažnju privukla nedaća od poplava koja je zadesila ovaj kraj. Nole je patriota i želi da učestvuje gde god je pomoć potrebna - rekao je Goran Đoković.

    Prvi čovek lozničkog kluba Petar Ekmeščić zahvalio se i porodici Đoković i Novaku.

    - Oduševljen sam ovim gestom porodice Đoković koja se u ovim teškim vremenima opredelila da pomogne našem klubu. Verujem da će se naši takmičari odužiti dobrim sportskim rezultatima i da će ova saradnja trajati dugo.
    http://novakdjokovic.rs/news.php?akc...19&jezik=1
    sigpic

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      Jos jedna nagrada za Novaka!
      http://sport.blic.rs/Tenis/190230/Dj...ru-lista-Sport
      sigpic

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        http://novakdjokovic.rs/news.php?akc...24&jezik=1

        Novak Djokovic - The Best of 2010 (Part 1 of 3)
        sigpic

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          Svaka cast Djokovicu ali nesto mi se ne uklapa u Rafine i Marejeve planove! Mislim on je skroz ok ali 2011. ne verujem da ce uspeti da odrzi ni to nezasluzeno 3. mesto.
          Hocu da kazem da bi morao malo da poradi na svom imunitetu i zivcima jer kada god gubi mec njemu pocinju da cure sline, da ga boli stomak, da povraca, pocinju da mu ispadaju sociva, da ga boli glava, ruke i noge, dobija grceve u stomaku, patike ga zuljaju, gace su mu tesne, reket mu nije nastimovan...
          Ali opet dobar je Djole, dobar je on i mislim da mu predstoji sjajna karijera u padu! &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            [quote author=Branislav link=topic=478.msg218622#msg218622 date=1293454115]
            Svaka cast Djokovicu ali nesto mi se ne uklapa u Rafine i Marejeve planove! Mislim on je skroz ok ali 2011. ne verujem da ce uspeti da odrzi ni to nezasluzeno 3. mesto.
            Hocu da kazem da bi morao malo da poradi na svom imunitetu i zivcima jer kada god gubi mec njemu pocinju da cure sline, da ga boli stomak, da povraca, pocinju da mu ispadaju sociva, da ga boli glava, ruke i noge, dobija grceve u stomaku, patike ga zuljaju, gace su mu tesne, reket mu nije nastimovan...
            Ali opet dobar je Djole, dobar je on i mislim da mu predstoji sjajna karijera u padu! &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
            [/quote]
            Ccc, sta naprica, a nista ne rece...

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              Meni je licno Djokovic bio "najsimpaticniji" kada je ove godine igrao protiv Melzera i vodio 2-0 u setovima, a onda usao u treci set i poceo da igra, onako, kako bih rekao, "smekerski"! '65slif '65slif '65slif
              A onda ga Melzer dobije na kraju 3-2! $%&5qw7 @%&* :.8-]
              Tada mu je pola Srbije, a pogotovo kladionicari, j****i sve zivo i mrtvo! &d$7
              Vidim da ga ovde neki spominju kao najboljeg srpskog sportistu u istoriji! #%d* /6%^JH '65slif //h*svb ^*#(-
              Sta reci osim da se radi o diletantizmu "par exellance"!

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                Bolje se vrati komentarisanju kralja kosarke *(z$8 *E8$
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  [quote author=-dacha- link=topic=478.msg218748#msg218748 date=1293478939]
                  Bolje se vrati komentarisanju kralja kosarke *(z$8 *E8$
                  [/quote]
                  Ma ja to onako jer vidim da mnogi koji se ne razumeju ni u tenis, a kamoli u kosarku, komentarisu NBA ligu. Pa reko' hajde da se i ja malo oprobam u komentarisanju tenisa! (*#^R^

                  LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                  sigpic
                  RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                  - 4xMVP -

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    Evo drugog dijela %QWT&W
                    Novak Djokovic - The Best of 2010 (Part 2 of 3)
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      Djokovic juce u Dubaiju i bio je na treningu Milana


                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        Covek zna sta je najbolje ^%@7f
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          [quote author=bojanaBG link=topic=478.msg219724#msg219724 date=1293717304]
                          Djokovic juce u Dubaiju i bio je na treningu Milana[/quote]

                          Pametno &8@^J l5'%9

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            Valjda ga je Milan nauchio neshto novo... *#AI&D
                            “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                            Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                            Comment


                            • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                Uzeo je Davis Cup,sad nek se baci na individualne trofeje.

                                Napred Djokovic :fc-[ :fc-[ :fc-[ :fc-[
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X