Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahaha
    Last edited by proudNolee; 11-05-14, 19:19.
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Današnja pres konferencija
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • WOW! Ala se škljocalo... kadar za kadrom

        https://www.flickr.com/photos/95672892@N07/
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Uf kako je neko bio vrijedan

          Novak mi baš djeluje opušteno, jedva čekam da ga gledamo na terenu
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Tu je kinezi tejp, ali svetlije boje (crni je najjači)

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  WOW! Ala se škljocalo... kadar za kadrom

                  https://www.flickr.com/photos/95672892@N07/
                  Originally posted by proudNolee View Post
                  Uf kako je neko bio vrijedan

                  Novak mi baš djeluje opušteno, jedva čekam da ga gledamo na terenu
                  Divne slike, koliko ih jeeee...
                  Samo mi bode oci ovaj kinezi tape... verujem da je preventive radi ali opet.

                  Tapatalk PRO & S4

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Kakav poen, kao da je za titulu.:eek:

                    Tapatalk PRO & S4

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Tu je kinezi tejp, ali svetlije boje (crni je najjači)


                      Nadam se da ce Nole biti dobro Nasmejan je, trenira bez bolova...to je najvaznije.
                      Inace ovaj trening sa Stanom je bio poprilicno intenzivan. A i malo me podsetio da trebam biti zahvalna za Federera u polufinalu

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Tu je kinezi tejp, ali svetlije boje (crni je najjači)

                        To me ohrabljuje, predostroznost...

                        Originally posted by SonjaFan View Post


                        Nadam se da ce Nole biti dobro Nasmejan je, trenira bez bolova...to je najvaznije.
                        Inace ovaj trening sa Stanom je bio poprilicno intenzivan. A i malo me podsetio da trebam biti zahvalna za Federera u polufinalu
                        Ma ja sam navijao za Stanislava, da ga isprasi ;)



                        Tapatalk PRO & S4

                        Comment


                        • ako postoji turnir iz masters serije koji je za izbjegavanje onda je to ovaj madrid. iz vise razloga.... tako da mi uopste nije krivo sto ih je eskivirao nevezano za povredu, naprotiv.
                          ne znam za vas ali ja sa nikad vecim optimizmom iscekujem ono glavno sto predstoji na sljaci

                          Comment


                          • Originally posted by cssr View Post
                            ako postoji turnir iz masters serije koji je za izbjegavanje onda je to ovaj madrid. iz vise razloga.... tako da mi uopste nije krivo sto ih je eskivirao nevezano za povredu, naprotiv.
                            ne znam za vas ali ja sa nikad vecim optimizmom iscekujem ono glavno sto predstoji na sljaci
                            Moze se reci.
                            Publika...

                            Drugi deo : optimista sam kao nikad za ono glavno.


                            Tapatalk PRO & S4

                            Comment


                            • Originally posted by cssr View Post
                              ako postoji turnir iz masters serije koji je za izbjegavanje onda je to ovaj madrid. iz vise razloga.... tako da mi uopste nije krivo sto ih je eskivirao nevezano za povredu, naprotiv.
                              ne znam za vas ali ja sa nikad vecim optimizmom iscekujem ono glavno sto predstoji na sljaci
                              Baš sam o tome pričala.. ovo je jedini turnir na kome uopšte ne želim da ga vidim, slobodno mogu da kažem... nikada više
                              A optimizam postoji, naravno, pogotovu kada se pogleda forma konkurencije, mada ga guram i "vraćam nazad u kutiju razuma"... jer znamo da to ništa ne znači, da ipak mnogo toga mora da se poklopi, pre svega da je ruka 100% fit i da je u dobrom raspoloženju i formi. I idemo, korak po korak. Ovo je izuzetno važan turnir pred RG, više skoro pa nema vremena, kalkulacija je sve manje, a sve je tu samo što nije počelo i neka krene... pa da završimo i sa tom neizvesnošću i iščekivanjima već jednom.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • nije samo publika.
                                tu je i nadmorska visina pa sljaka koja to i nije, zvanicno outdoor a u praksi indoor, polugole osnovke kao skupljacice lopti, plava zemlja, onaj klovn cirjak... jednostavno sve u i oko njega zakljucno sa onim grdilom od pehara :-) tako da, sta reci sem zlatio se nekadasnji hamburg (iako ni njega nikad nisam gotivio zbog atentata na moniku tamo)

                                Comment

                                Working...
                                X