Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je tako onda nije trebao da ga hvata za kragnu nego da ga nabode

    Comment


    • Jel gleda neko Keln? Da cujemo neke impresije od poznavalaca Bundes lige.

      Dok ovo pisem, primise gol

      Comment


      • Evo i 0:2 za HSV

        Comment


        • Originally posted by Konjokradica View Post
          Navodno su grobari kontaktirali Kanginog menadzera te otuda reakcija Terzica.
          Ne bi me čudilo, imaju keš, pa im se može verovati, a cilj bi bio da se Kangi napuni glava ne prelaskom nego alavošću.

          Ali stiže im šok veliki.

          Koliko čujem od druga, koji je dosta puta i pogadjao i mašio, kaže mi da Boaći i Le Talek možda i Donald idu posle derbija. Videćemo, ja lično ne verujem za svu trojicu, jedino da će Boaći u to verujem. Ko će Le Taleka, Donalda i hajde...I njemu je drug rekao zato uzimam ovo sa rezervom. Jeste taj lik upućen ali znao je da promaši, a možda i nije mašio nego se promeni plan.

          Sve u svemu jbš gluve telefone, nadam se da ostaju
          Last edited by Cassius Clay; 25-08-17, 20:13.

          Comment


          • Sa Niskog aerodroma 80 eura povratna karta za Dortmund koji je 70-ak kilometra od Kelna. Kad bi se nasli neki dobri hosteli jeftini, pa da se ide. Redovna linija niskobudzetnog avioprevoznika. 25-29. Septembra

            Comment


            • Originally posted by Rodney View Post
              Evo i 0:2 za HSV
              Ovo desno krilo Kelna je dobar, hitar igrac. Ovaj plavokosi half im je spor.

              Comment


              • Keln bolji al ovi trpaju...za sad Bitenkur i onaj Japanac dobri...bekovi im vise na protivnickoj polovini, prostora koliko hoces...za ove nase brzanjce dusu dalo...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Ovo što gledam, malo više paniče u odbrani nego što bi trebalo. Nesigurne reakcije. Imali su dva odlična šuta sa 20 i kusur metara.

                  Comment


                  • ЛАЖУ, НИШТА НИЈЕ БИЛО

                    Генерални директор ФК Црвена звезда Звездан Терзић демантовао је да је данас физички насрнуо на потпредседника Партизана Владимира Вулетића након жреба Лиге Европе у Монаку.

                    - Лажу, ништа се није десило - тврди Терзић у краткој изјави достављеној медијима.

                    Партизан је претходно оптужио Терзића да је у Грималди форуму у Монаку повукао Вулетића за ревере и претио му речима да ће му „откинути главу уколико буде наставио да га спомиње”.

                    Црно-бели су најавили да ће због овог инцидента поднети пријаве Етичком одбору УЕФА, Етичкој комисији ФСС и полицијским и органима правосуђа Републике Србије

                    ЖУРНАЛ

                    Comment


                    • Ne znam u kakvom je stanju ovaj HSV, ali oni trenutno rutinski privode utakmicu kraju i to sa igracem manje. Ovaj Keln mi ne lici da je uopste bolji od Krasnodara.

                      Comment


                      • Мене интересује да ли ће Терзић да смањи дуг сада испод 15-10м. Има покриће у виду ЛЕ и продаје играча, на оно његово вратимо 5, отпишу 15.
                        Last edited by Победа; 25-08-17, 21:20.

                        Comment


                        • Sad gledam ovog linijaša na golu Hsv-a pa se setih da pohvalim Borjana za nekoliko sjajnih izletanja sinoć .. tako je mačko, to je golman, treći bek!

                          Comment


                          • Borjan je odlican golman, a u isto vreme lud ko struja. Juce je sudija poceo da ga opominje za odugovlacenje ja mislim u 10-om minutu

                            Comment


                            • Borjan ce mi ostati u najlepšem secanju, onu odbranu u nadoknadi necu zaboraviti..

                              Comment


                              • sinoc sam se u tri vratio sa tekme i bezuspesno pokusao da ostavim post. sta posle svega reci, kao sto smo u januaru igrali najbolji basket u evropi tako je sad sa fudbalom)) zezam se, ali posle mnogo godina imali smo privilegiju prisustvovati jednoj pravoj evropskoj utkakmici, sve oko ove utakmice podsetilo me je na neka davna davna vremena. atmosfera i optimizam pre utakmice, nije bilo jajarenja i alibi taktike, od starta smo znali sta zelimo i tako smo i igrali. da nije bilo penala, sumnjam da bi nam dali gol da se igralo jos jedno poluvreme. u nasem timu stvarno nije bilo loseg mesta. dubok naklona za milojevica. ovde se vidi ozbiljan trenerski pecat a ne sreca ili trenutak inspiracije.

                                ja i dalje ne verujem sta gledam od savica tokom celih kvalifikacija! frimpong odlican sinoc, stojkovic je odigrao partiju bez greske, penal ne moze da ide na njegovu dusu. milic pokidao! drago mi je da je radonjic probio maler. ocekujem da ovo bude njegova sezona. decko ima neverovatan potencijal. o kangi i boaciju je vec sve receno!bukvalno svi koji su igrali zasuzuju samo pohvale. stvarno ne bih nesto cepidlacio ni gobeljicu i racicu. iako smo njihovim ulaskom izgubili inicijativu i par lopti je proslo preko njih, ali nije bilo ni za ocekivati da cemo odrzati kvalitet njihovim ulaskom. gobeljic je igrac koji krpi po potrebi, juce je to bilo na levom beku sto mu apsolutno najmanje lezi.

                                moja jedina zamerka ide na racun skidanja dresa i zutih kartona, tu praksu neko mora da prekine! milion puta smo ispastali zbog toga i kljucni igraci nam propustali utakmice. po novim uefinim pravilima cak ni izlazak sa terena ako se igrac ne penje na ogradu ili ne skine dres nije zuti karton. majku mu, valjda toliko mogu da se suzdrze!

                                sto se tice zreba mislim da smo izvukli odlicnu grupu. bas po meri. dopada mi se grupa sa jednim favoritom i dve ekipe s kojima moze da se igra. cak mislim i da nam je raspored dobar.
                                posle skoro dvadeset godina duletov sin ce igrati u londonu, a nadam se da cu i ja ocevim stopama koji je prisustvovao toj utakmici i tada se prvi put sreo sa pravim fudbalskim huliganima! milion puta sam slusao o toj tekmi. mozete misliti kako se osecao jedan commie sedamdesetih na tribinama highburya!

                                ostaje zal za dve godine koje su pojeli skakvci i propustenom sansom da se mozda proba napasti liga sampiona, ali ko zna. sledece godine u ovo doba...

                                radujte se cigani i zajebite razne vucelice, vuletice, terzice, vucice i slicna govna!

                                Comment

                                Working...
                                X