Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by taliesin View Post
    Je l' ovo istina da dobijamo cetiri boda za koeficijent na osnovu toga sto nam Uske skuplja prasinu u muzeju? Ako se za pobedu dobijaju cetiri boda je l' se dobijaju dva boda za finale? Pitam zbog finala Kupa UEFA, da neko ne shvati pogresno.

    Sest bodova bi nam leglo samo tako.
    Da istina je 4 boda svim sampionima evrope.A za finale ne koliko znam 99%

    Comment


    • Vrlo je moguć scenario da se Baša pojavi, druga opcija Lazić. Dalje, zamena za Srnića ako ode sada biće iz brazilske lige. Oko Kange se ne zna, a za Boćija ništa nisam čuo što znaći 99% ide.

      Comment


      • Pitali smo za zdravlje Base pre neki dan opet.. Od sutra ocekujte vrtesku i ludilo sa imenima.

        Comment


        • Kanga mora ostati jer ne vidim ko ga moze zameniti a nece bas ni grobari sedeti skrstenih ruku.
          Ne vidim sta ce nam starac foco od stotinu ljeta u vidu base. Kao i lukovic trebao nam je pre tri godine, a ne sad.
          Samo da se ne dovode i ne nagomilavaju igraci. Kakav basa kakav crni lazic. Taman smo dosli na dvadesetak upotrebljivih imena.
          Last edited by NateHuffman; 27-08-17, 07:40.

          Comment


          • Basa ili Lazic bi trebalo da znaci da DLT ide...realno, 5 stopera nam ne treba...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • ДЛТ је показао апсолутну незаинтересованост у Краснодару. Чињеница да неће бити у стартних 11 у дербију доста говори. Дакле јуримо халфа.

              Comment


              • DLT je i pre toga na mecevima sa Spartom pokazao maksimalan profesionalizam i odigrao bez greske...Nije kiborg pa da saltas sa pozicije na poziciju a da igra isto...Ono sto je fakat da je njegov odlazak od svih stranaca, najbezbolniji...

                Sto manje tumbanja na kraju prelaznog roka, bicemo jaci...Ja bih bez problema potpisao ovaj tim bez ijednog odlaska ili dolaska...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Mozzart najavljuje ovaj sastav za večeras: Borjan - Stojković, Savić, Le Talek, Gobeljić - Krstičić, Donald - Srnić, Kanga, Radonjić - Boaći

                  Imam neki osecaj da bi Radonjic mogao da bude zvezda veceri
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Originally posted by taliesin View Post
                    Je l' ovo istina da dobijamo cetiri boda za koeficijent na osnovu toga sto nam Uske skuplja prasinu u muzeju? Ako se za pobedu dobijaju cetiri boda je l' se dobijaju dva boda za finale? Pitam zbog finala Kupa UEFA, da neko ne shvati pogresno.

                    Sest bodova bi nam leglo samo tako.
                    Procitao sam neki text prije neki dan i nisu spominjali te bodove.
                    Najveca promena je sto se brise udeo nacionalnog kojeficjenta (onih 20% n.k. tokom jedne sezone koji su se dodavali na klubski k.)
                    Kada se sve oduzme za 5 sezona, i doda ovo sto smo ostvarili, nas K.k. je oko 5.
                    Dobra stvar je sto klubovi iz jacih liga gube puno vise i sto za svaku pobefu dobijamo po 2 nova boda, te za remi 1.

                    Comment


                    • Negde sam i ja procitao da valjda ima jos jedan koeficient gde se racunaju ti prethodni osvajaci...valjda za podelu novca...ne mogu sad da nadjem da me ubijes...

                      Uglavnom nece nam sigurno odmoci to sto smo bili prvaci Evrope...
                      Last edited by ZvezdaIznadSvega; 27-08-17, 09:43.
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Garantavano svi sampioni evrope dobijaju 4 boda na koeficijent ,koji ce racunati iz prethodnih 10godina ane ko do sad 5

                        Skoro se jedan derbi nije ovako iscekivao idemo po 3 boda

                        Comment


                        • Originally posted by Боги View Post
                          Pitali smo za zdravlje Base pre neki dan opet.. Od sutra ocekujte vrtesku i ludilo sa imenima.
                          Basa dolazi 90%. Ceka se prodaja Le Taleka/Frimponga.

                          Comment


                          • Originally posted by Srdjan88 View Post
                            Basa dolazi 90%. Ceka se prodaja Le Taleka/Frimponga.
                            Kakva prodaja Le Taleka njega nece niko ni za dzabe.

                            Comment


                            • Moze i obojica...samo sta ce nam Basa, mislim nije trenirao bar mesec dana, dok se uigra i dovede u normalu prodje septembar...

                              Comment


                              • Samo ne Baša matori i samo ne pojačanje iz brazilske lige više.....

                                Comment

                                Working...
                                X