Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Isto kad se radovao prolazu se molio ili i tu postoji neko racionalno objašnjenje ?
    Cekao je jos nekog da se popne na precku...
    Izlazak na sam teren je za vecinu igraca poseban ritual, Kanga je jedan od njih.
    Neko izlazi prvi, neko kroci prvo desnom nogom, neko izlazi zadnji....
    Obicno sujeverje koje praktikuje dosta igraca. Zaista, ne bih ovom pridavao znacaj i pravio razne konstrukcije.
    Last edited by Valensija; 29-08-17, 18:02.

    Comment


    • Nek daje on onakve golove i nek razvaljuje na terenu pa ako hoce i sat vremena neka kasni za ostalima ili bolje da udje Andjelkovic,on je uvek u grupi i najlepse se raduje

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Msm da Arsenal ima taj luksuz, mi ne......meni baš i glupo za poređenje.
        Ljudi su procenili da za 50+ miliona ne mogu da dovedu igraca ranga Sanceza, pogotovo sto je ovo leto sa transferima sve otislo predaleko. Nama ta tri miliona, nakon prihoda od 15, nisu neka cifra koju ne mozemo da odbijemo, da se i nama pojavio neki Arapin sa 7 miliona kesa "iz svog dzepa", pa i da se razmisli. Kanga svojom igrom moze doneti slicnu cifru ove jeseni, sto kroz osvajanje bodova, sto uz saradnju sa Bockom s'kojim se razume pogledom. Dovoljno je da mu podigne cenu za milion, dva i pokrio je ovo odbijanje.
        Pored promena u bodovanju od sledece sezone mi nemamo luksuz da ispustamo ovakve prilike da nakupimo sto je moguce vise bodova za koeficijent. Treba iskoristiti ovu atmosferu u timu i medju navijacima da se izvuce maksimum i kakav takav zalog za naredne sezone.

        Comment


        • Originally posted by taliesin View Post
          Nemam nameru da branim Kangu, i pored toga sa Ludogorecom imao je dosta ispada, ali to sto je onaj Bugarin uradio obelezava vecnu razliku izmedju kluba kakav je Crvena Zvezda i kluba kakav je Ludogorec. Sudija nije ni video to odgurivanje Kange posle kojeg je Bugarin pao kao da ga je voz udario, bio je okrenut ledjima, Kanga je dobio crveni na cist pritisak i kuknjavu pola tima Ludogoreca koji su ga okruzili. iskusniji i bolji sudija bi onde samo odmahnuo rukom i ne bi na bugarske kukumavke pokusavao da ponisti crveni karton koji je vise nego zasluzeno dobio bugarski igrac u prvom poluvremenu. Zato ce Zvezda postojati i kad neko na ulici upuca onog bugarskog mafijasa i njegov vestacki klub propadne.

          Mi smo i bez tog crvenog platili surovu cenu neiskustvu jos u Bugarskoj kad je muceni Cvetkovic okrenuo ledja liku koji je izvodio prekid i pustio ga da neometano posalje pas coveku u mrtvu sansu. Ta glupost Cvetkovica se retko komentarise iako je dosla u trenutku kad smo Bugare oducivali od zivota i fudbala i vec tada mogli da resimo dvomec. Ponekad kad citam postove o tim utakmicama imam utisak kao da su nas Bugari unistili u te dve utakmice a istina je da smo vec u drugom poluvremenu prve utakmice mogli ceo posao da zavrsimo samo da smo imali malo vise mozga, iskustva i koncentracije.
          Ja sad istripova da je Cvetković dobio crveni. Pa baš zbog toga je kriv, što smi bili bliži da prođemo i tako neka nesportska stvar nas izbaci.

          To što je Cvetković uradio je plod njegovog neznanja, a ovo što je Kanga uradio je plod njegovog amaterizma.

          Duguje nam Kanga titulu, tačka. A i njegova buduća plata će biti nerealna, 50k mesečno zarađivati u mučnoj Srbiji.......

          Originally posted by taliesin View Post
          Jebo te. Postoji vrlo racionalno objasnjenje, svaki igrac se u trenucima euforije raduje onako kako zeli da se raduje. Pao je i Srnic sam na travu i rasplakao se pa nikom nista, niti je time pokazivao nepostovanje prema saigracima, niti se svesno izdvajao od drugih. Donald je sam obisao pocasni krug i radovao se sa navijacima, Boaci je sam plakao ispred severne tribine dok do njega nije dosao Borjan. Kakve to veze ima sa bilo cim?
          Sve ja kapiram, ali ako se nešto događa više puta, to nije slučajnost. A ja sam ti nabrojao dve situacije. Nervira to mene mnogo kod njega.

          Naravno to što me nervira ne menja činjenicu da je dobar fudbaler, ali opet....

          Originally posted by Valensija View Post
          Cekao je jos nekog da se popne na precku...
          Izlazak na sam teren je za vecinu igraca poseban ritual, Kanga je jedan od njih.
          Neko izlazi prvi, neko kroci prvo desnom nogom, neko izlazi zadnji....
          Obicno sujeverje koje praktikuje dosta igraca. Zaista, ne bih ovom pridavao znacaj i pravio razne konstrukcije.
          Ja sam samo napisao da me iritira. Nekoga da, nekoga ne.....lična stvar.

          Comment


          • Originally posted by taliesin View Post
            Cemu ovi postovi, Urose? Je li zaista toliko zanimljivo provocirati sagovornike izmisljotinama?
            Ne, ne. Znam da je Markoss upućeniji od mene u klub i dešavanja. Pogledaj izjavu Terzića i videćeš da ništa nisam slagao.

            Kanga sebičnjak ništa dobro sa njim nećemo dobiti.
            Last edited by Cassius Clay; 29-08-17, 19:26.

            Comment


            • Osim ulaska u LE... u pravu si...Ajd majke ti pogledaj neku utakmicu, ako uoipste navijas za Zvezdu... sve mi se cini da si sa neke druge strane brda

              Comment


              • Originally posted by Dijanek View Post
                Ljudi su procenili da za 50+ miliona ne mogu da dovedu igraca ranga Sanceza, pogotovo sto je ovo leto sa transferima sve otislo predaleko. Nama ta tri miliona, nakon prihoda od 15, nisu neka cifra koju ne mozemo da odbijemo, da se i nama pojavio neki Arapin sa 7 miliona kesa "iz svog dzepa", pa i da se razmisli. Kanga svojom igrom moze doneti slicnu cifru ove jeseni, sto kroz osvajanje bodova, sto uz saradnju sa Bockom s'kojim se razume pogledom. Dovoljno je da mu podigne cenu za milion, dva i pokrio je ovo odbijanje.
                Pored promena u bodovanju od sledece sezone mi nemamo luksuz da ispustamo ovakve prilike da nakupimo sto je moguce vise bodova za koeficijent. Treba iskoristiti ovu atmosferu u timu i medju navijacima da se izvuce maksimum i kakav takav zalog za naredne sezone.
                Luksuz je kad si u dugovima da odbiješ čistu zaradu.

                Najsvežiji primer je što smo cenili da će Darko Lazović vredeti više od 5.5 miliona pa šta bi......

                Radujem se ostanku Kange i Boaćija, Donalda ne, za njega smo trebali da uzmemo tih 1.5 milki, ali opet moram da konstatujem da mi nemamo taj luksuz da takve ponude trenutno odbijamo.....

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Ne, ne. Znam da je Markoss upućeniji od mene u klub i dešavanja. Pogledaj izjavu Terzića i videćeš da ništa nisam slagao.

                  Kanga sebičnjak ništa dobro sa njim nećemo dobiti.
                  Jasno je da ce gro njih najverovatnije otici u zimskom prelaznom roku. Strpi se malo ;)

                  Comment


                  • 14 evro utakmica u polusezoni je apsolutni rekord,nema dalje..; )

                    Comment


                    • Originally posted by NateHuffman View Post
                      Koliko je placen i klika je rikardinjova plata?
                      360k je njegova plata. S'tim da je dobio neke pare na ruke za potpis (normalna stvar) +bonusi.. Nije jeftin.

                      Nadamo se da ce proigrati.

                      Comment


                      • @Bogi

                        Rekao si juce da treba ocekivati jos neko pojacanje?
                        Jel je i dalje ista situacija? Imas mozda neki info?

                        Comment


                        • Originally posted by marko_pantelic View Post
                          @Bogi

                          Rekao si juce da treba ocekivati jos neko pojacanje?
                          Jel je i dalje ista situacija? Imas mozda neki info?
                          Da, u slucaju odlazaka ali pošto ih neće biti (po svemu sudeći) neće biti ni pojačanja

                          Comment


                          • Prilagodjavanje igraca u novom timu, isto kao i radovanje igraca - potpuno je individualna stvar.
                            Licno mi je puno draze kad se novajlija u timu uklopi istovremeno, to smatram za znak nesumnjivog kvaliteta.
                            Osim sto trenutno neprilagodjavanje vuce u sumnju da je u pitanju povreda, nedostatka kvaliteta itd., takvi igraci se u velikom procentu pokazu kao promasaji. Ovo je na temu Rikardinja.
                            Mozda bi neki insajder imao bolju informaciju o cemu se u stvari radi?

                            Comment


                            • Originally posted by Боги View Post
                              Da, u slucaju odlazaka ali pošto ih neće biti (po svemu sudeći) neće biti ni pojačanja
                              Jedina promenjena okolnost koja moze dovesti do nekog transfera u cetvrtak je situacija u Humskoj. Ne sumnjam uopste u spektakularni zimski prelazni rok. Dva bombona igraca.

                              Comment


                              • Ako im dodje Zdjelar, prvo nek se nosi Olimpijakos u 3 lepe. Pa sve ostalo. Iliev ako dovede i njega i nekog napdača klasu, odličan prelazni rok je odradio.

                                Oni to nekako rade lagodnije... Mora se dovesti još jedno pojačanje napred. Jebeni Rikardinjo i Rajo, prima keš ništa ne igra.

                                Comment

                                Working...
                                X