Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
    To mislim i ja, ali ako se to desi uvek mogu da kazu eto nakon 70 godina imamo vise titula i to su uradili Iliev, Vazura, Vucelic, i tako dalje. Razlog vise da mogu da se osete iznad, ponosniji i to sto vise bar u tom segmentu nam ne gledaju u ledja. I ne zavaravajte se da nije vazno, vazno je da to ne dozvolimo i zbog Rajka i Sekija i Bore Kostica i svih onih igraca i ljudi koji su stvarali nas najveci klub.
    Ako je to tacno to je otprilike najsmesniji komleks manje vrednosti sa kojim sad se u zivotu susreo. Potpuno bizarno razmisljanje.
    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

    Comment


    • koliko ja znam Ilic ce dobiti neko funkcionersko mesto od sledece godine u FKP,za kompleks se slazem ako je tacno,al srecom to se desiti nece

      Comment


      • Partizan, inace, odavno ima veci broj titula od Zvezde u Srbiji, a ako racuna na ukupan broj trofeja ta jedna titula vise ih nece uciniti trofejnijim klubom od Zvezde. Zato je ta ambicija potpuno sumanuta, nema nikakvo znacenje osim da ucini da Vuletic postane mrsav, visok i zgodan.
        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

        Comment


        • Tacno tako a jos te titule iz 90 -tih....

          Comment


          • Kanga nije još potpisao, zateže izgleda. Ako na kraju odu bez obeštećenja, ko bude kukao na upravu, a zalagao se za ostanak, taj je 0 od čoveka. A pamtim ko je bio za ostanak. To ne važi za Boa ima trogodišnji ugovor već za Kangu koji ako ostane a ne potpiše nov, ide džabe posle. A nešto tu koči oko potpisa novog-a da- pohlepa.

            Odbijeno 4,5 od Slavije za Boaćea. Boaće je pokazao šta je kultura, kako fin i skorman momak kože uspeti i uspeće.

            Comment


            • Ne zateze Kanga.

              Comment


              • Ja se nadam.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Kanga nije još potpisao, zateže izgleda. Ako na kraju odu bez obeštećenja, ko bude kukao na upravu, a zalagao se za ostanak, taj je 0 od čoveka. A pamtim ko je bio za ostanak. To ne važi za Boa ima trogodišnji ugovor već za Kangu koji ako ostane a ne potpiše nov, ide džabe posle. A nešto tu koči oko potpisa novog-a da- pohlepa.

                  Odbijeno 4,5 od Slavije za Boaćea. Boaće je pokazao šta je kultura, kako fin i skorman momak kože uspeti i uspeće.
                  Originally posted by Markoss View Post
                  Ne zateze Kanga.
                  Originally posted by Uroš View Post
                  Ja se nadam.
                  Cemu ovi postovi, Urose? Je li zaista toliko zanimljivo provocirati sagovornike izmisljotinama?
                  Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                  Comment


                  • Kanga je zapalio na odmor. Na ig je pustao live iz aviona, ludak na laptopu gleda kakvu je golcinu dao
                    I on i Donald, verujem i Le Talek su van zemlje na mini odmoru. Boaci pika plej sa Frimpongom . Kada se momci vrate sa odmora potpisace nove ugovore sa jacim platama, nema potrebe da se spekulise.

                    Comment


                    • Arsenal pusta jednog Sanceza da na kraju sezone ode bez obestecenja, a mi cemo propasti ako za Kangu ne uzmemo tri miliona. Covek je svojim igrama klubu vec doneo te pare, a verovatno igrama ove jeseni i preko toga. Sve i da se ne dogovore oko novog ugovora nema razloga da covek ne odigra kao i do sad nastavak sezone i sebi obezbedi odlican ugovor kao slobodan igrac, a i za povratak naseg ugleda nece da skodi sto nam igraci (nekad cak i kapiteni) vise ne odlaze u druge lige Kine, Turske, Francuske, vec potpisuju za ozbilje klubove pa makar neko i kao slobodan igrac.

                      Comment


                      • Originally posted by Dijanek View Post
                        Arsenal pusta jednog Sanceza da na kraju sezone ode bez obestecenja, a mi cemo propasti ako za Kangu ne uzmemo tri miliona. Covek je svojim igrama klubu vec doneo te pare, a verovatno igrama ove jeseni i preko toga. Sve i da se ne dogovore oko novog ugovora nema razloga da covek ne odigra kao i do sad nastavak sezone i sebi obezbedi odlican ugovor kao slobodan igrac, a i za povratak naseg ugleda nece da skodi sto nam igraci (nekad cak i kapiteni) vise ne odlaze u druge lige Kine, Turske, Francuske, vec potpisuju za ozbilje klubove pa makar neko i kao slobodan igrac.
                        Msm da Arsenal ima taj luksuz, mi ne......meni baš i glupo za poređenje.

                        Da se nije izglupirao u poluvremenu sa Bugarima sad bi nam se na daleko isplatio ovako.....msm da nam još duguje, bar jednu titulu.

                        Treće, nzm da l je neko obratio pažnju u derbiju kada su igrači izlazili na teren, Kanga je izašao poslednji i zaostajao onako sam jedno 30 metara za kolonom, isto i kod proslave ulaska u grupnu fazu LE se sam radovao.....mene to jako iritira, ali opet ko sam ja.

                        Comment


                        • Ma zaostao je pri ulasku jer je izvodio neku svoju molitvu. Nema tu ničega što bi trebalo da te/nas brine.

                          Comment


                          • Isto kad se radovao prolazu se molio ili i tu postoji neko racionalno objašnjenje ?

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Msm da Arsenal ima taj luksuz, mi ne......meni baš i glupo za poređenje.

                              Da se nije izglupirao u poluvremenu sa Bugarima sad bi nam se na daleko isplatio ovako.....msm da nam još duguje, bar jednu titulu.

                              Treće, nzm da l je neko obratio pažnju u derbiju kada su igrači izlazili na teren, Kanga je izašao poslednji i zaostajao onako sam jedno 30 metara za kolonom, isto i kod proslave ulaska u grupnu fazu LE se sam radovao.....mene to jako iritira, ali opet ko sam ja.
                              Nemam nameru da branim Kangu, i pored toga sa Ludogorecom imao je dosta ispada, ali to sto je onaj Bugarin uradio obelezava vecnu razliku izmedju kluba kakav je Crvena Zvezda i kluba kakav je Ludogorec. Sudija nije ni video to odgurivanje Kange posle kojeg je Bugarin pao kao da ga je voz udario, bio je okrenut ledjima, Kanga je dobio crveni na cist pritisak i kuknjavu pola tima Ludogoreca koji su ga okruzili. iskusniji i bolji sudija bi onde samo odmahnuo rukom i ne bi na bugarske kukumavke pokusavao da ponisti crveni karton koji je vise nego zasluzeno dobio bugarski igrac u prvom poluvremenu. Zato ce Zvezda postojati i kad neko na ulici upuca onog bugarskog mafijasa i njegov vestacki klub propadne.

                              Mi smo i bez tog crvenog platili surovu cenu neiskustvu jos u Bugarskoj kad je muceni Cvetkovic okrenuo ledja liku koji je izvodio prekid i pustio ga da neometano posalje pas coveku u mrtvu sansu. Ta glupost Cvetkovica se retko komentarise iako je dosla u trenutku kad smo Bugare oducivali od zivota i fudbala i vec tada mogli da resimo dvomec. Ponekad kad citam postove o tim utakmicama imam utisak kao da su nas Bugari unistili u te dve utakmice a istina je da smo vec u drugom poluvremenu prve utakmice mogli ceo posao da zavrsimo samo da smo imali malo vise mozga, iskustva i koncentracije.
                              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Isto kad se radovao prolazu se molio ili i tu postoji neko racionalno objašnjenje ?
                                Jebo te. Postoji vrlo racionalno objasnjenje, svaki igrac se u trenucima euforije raduje onako kako zeli da se raduje. Pao je i Srnic sam na travu i rasplakao se pa nikom nista, niti je time pokazivao nepostovanje prema saigracima, niti se svesno izdvajao od drugih. Donald je sam obisao pocasni krug i radovao se sa navijacima, Boaci je sam plakao ispred severne tribine dok do njega nije dosao Borjan. Kakve to veze ima sa bilo cim?
                                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                                Comment

                                Working...
                                X