Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisu u formi što ne znači da su slabi. Ovo je malo radikalno, ali voleo bih da prodamo Boaćija za nekih 6 miliona max, ne verujem da možemo više, Stoiljković da dodje. Donalda i Kangu isto, i da ih zamenimo Kačarem i Filipom Djuričićem ili nekim Budeskuom. Le Taleka na zimu prodati, Ze Markos i Babić da se rotiraju. Ovo ako udjemo u grupe.

    Voleo bih da vidim Zvezdu sa domaćim igračima.

    borjan

    Zule. Savke ZE Rodić
    Bakula Kačar
    Srna Filip Djuričić Radonjić
    Pešić (Stoiljković umesto Srne ili Filipa ili Gojka kad se igra 4-4-2)


    Izvinite ljudi, vlažan san.

    Comment


    • Radonjicu bukvalno treba jedna nijansa, mozda jedan gol da on eksplodira. Decko je tempirana bomba.

      Comment


      • Ako u revansu ponovo bude igrao Andjelko od starta, gasim tv odmah, nemam snage za jos jednu epizodu.

        Comment


        • Zasto se ljudi toliko palite na to da igraju domaci igraci? Ako je korektan covek + bori se i daje sve od sebe, moze da bude odakle god hoce, drazi mi je nego neki nas ako je mrcina. Nije ovo reprezentacija.

          Comment


          • Mene nervira Andjelković. Treba da stane i da razmisli šta radi. I on i Luković da su neki zvezdaši, pogotovo Luković, trebali su sami sebe da banuju iz Zvezde. Da kažu prošlo je naše vreme, ostaćemo u ligi da pomognemo kao rezerve rezervi i da pojačamo trening, savetujemo klince jednu sezonu, za minimalan keš, ili da odu.

            Nisu mi jasni ni taj Stanković i Vidić kad smo kod toga. Da su neki mogli su doći jednu sezonu, navukli bi još par igrača na njihovo ime, digli bi klub iz govana. To pogotovo zameram Stankoviću jer dolazi da se slika ispred severa i slično. Imam nekad utisak da igrači koji su bili u Zvezdi malo cene Zvezdu. Isto važi i za Boška Jankovića. Pa ostavite žene u Italiji dodjite na 6 meseci budite u klubu dignite moral igračima. Stanković hoće da bude trener, dodji u Zvezdu uči Račiće i Iliće, nek se ugledaju na tebe.

            Sad bi svi pitali što bi došli... Puni su para, Zvezda im je karijere napravila. Ja da sam neko od njih i da se Zvezda onako raspadala, obezbeđen sam za ceo život, pa rekao bih majku mu daj da se skupimo nas 4-5 kojima je Zvezda napravila pare, da je dignemo iz govana.

            Oni dodju po tekmama slikaju se po basketu, nisu znali do pre 3 godine jednog igrača KK.

            Mislim da Zvezda mora da ima takve igrače. Ko hoće hoće i da se dobro zna šta je uradio. Nema tu izgovora ni oko mafije, Terze itd.

            Zamislite moral ekipe da se pred revanš pojave Vidić, Stanković i ekipa i popričaju sa igračima... Izgubilo se ono pravo zvezdaštvo, kad su igrači živeli za Zvezdu... To ima Bajern zato je i veliki.

            Comment


            • Originally posted by taliesin View Post
              Anđelković je u 78. minutu izašao iz igre, a novinarama je rekao da je to bilo zbog grča.

              "Ne bi bilo dobro zbog tima da smo rizikovali da igram do kraja u takvom stanju", kratko je rekao Anđelković.


              Ne sekiraj se, Andjelko. Steta sto te grc nije uhvatio u prvom minutu, jos manje bismo rizikovali.
              Ali lika uhvati grc i ne jebe zivu silu, lopta njima ide u gol sansu i umesto da je samo skrene u aut on covek legao ne interesuje ga utakmica.

              Comment


              • После проспаване ноћи и сабраних утисака, прилично сам задовољан резултатом, па и виђеним на терену, узевши у обзир резултат, мада је чињеница да су голови које смо примили пацерски. Борјан нажалост одиграо прву лошу утакмицу откад је код нас, Анђелко грозан упркос спасеном голу, а изјава му је за веровали или не. Штопери нису били лоши, Вујадин кикснуо код првог гола, али генерално ок одиграо, Бабић исто морао да буде бољи и мање уплашен. Нису они криви што су пречесто остављани на ветрометини, читав везни ред је данас био ужасан, и ту се види колико Јовичић недостаје. Срнић дао гол и Милић фино истрчао код другог, остало за заборав. Канга је имао добре периоде, али махом одсечен као и Боаће. Пешић сјајна реакција код гола, остало лоше, због мањка кондиције.

                С обзиром да ДЛТ не игра у реваншу, вероватно ћемо гледати Гобељића на задњем везном, што је доста критично због помрачења које повремено има, али претпостављам да је то боља солуција него Рачић. Кључно је да везни ред не допусти да се њихови играчи шетају до нашег шеснаестерца као на променади и долазе у шансе. Мислим да ће нам у томе помоћи и никад очајнији терен, колико год парадоксално звучало. У реваншу на гол више, па како буде. Маракана ће експлодирати за јесен у Европи после 10 година.

                Comment


                • Kakvi domaci igraci...nemamo ih ni u naznakama...jos ona budala Kokeza ogranici broj stranaca...Nisam za to da se stranci dovode na kilo ali ovakvi koji prave razliku svakako...DLT, Donald, Kanga i Boaci su nama doneli ovaj plejof i za takve sam uvek ...Mozda bi trebalo razmisljati o nekom pravilu sa home grown igracima kao u engleskoj(mada oni i nisu bas najbolji primer, slabo se to tamo zapatilo), da se da sansa talentovanoj deci koja izadju iz omladinske skole...bar za domace prvenstvo...ali i to bi ove nase secikese usrale i pravile neke dilove za svoje pulene...ne vredi, sta god mi padne na pamet, ovaj nas bolesni sistem mi udari prepreku...
                  Last edited by ZvezdaIznadSvega; 18-08-17, 14:00.
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Nisu u formi što ne znači da su slabi. Ovo je malo radikalno, ali voleo bih da prodamo Boaćija za nekih 6 miliona max, ne verujem da možemo više, Stoiljković da dodje. Donalda i Kangu isto, i da ih zamenimo Kačarem i Filipom Djuričićem ili nekim Budeskuom. Le Taleka na zimu prodati, Ze Markos i Babić da se rotiraju. Ovo ako udjemo u grupe.

                    Voleo bih da vidim Zvezdu sa domaćim igračima.

                    borjan

                    Zule. Savke ZE Rodić
                    Bakula Kačar
                    Srna Filip Djuričić Radonjić
                    Pešić (Stoiljković umesto Srne ili Filipa ili Gojka kad se igra 4-4-2)


                    Izvinite ljudi, vlažan san.
                    Eto sta ti je razlika u navijacima. Ja zivim za dan kad necemo imati nijednog domaceg igraca u timu.
                    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                    Comment


                    • ....
                      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        Zasto se ljudi toliko palite na to da igraju domaci igraci? Ako je korektan covek + bori se i daje sve od sebe, moze da bude odakle god hoce, drazi mi je nego neki nas ako je mrcina. Nije ovo reprezentacija.
                        Slazem se. Ali je probpem u tome sto stranci koji igraju kod nas uglavnom to ne opravdavaju kvalitetom. Nama su stranci potrebni, ali to moraju biti igraci kvaliteta boacija i kange, takvi kostaju i donose instant kvalitet a ne brazilci iz moldavije ili jos gore afrikanci iz srbije, frimpong, onjilo i ekipa.

                        Prosle godine mi dovodimo moucea i ruiza na pozicije gde imamo kvalitetne domace igrace, a bukvalno sa jednim ozbljim stoperom, bekom i spicem mi bi usli makar u LE.
                        Last edited by NateHuffman; 18-08-17, 14:57.

                        Comment


                        • Ali kakav je Radonjic potencijal. Bukvalno kad mu je lopta u nogama deluje kao da u pet koraka moze da pretrci ceo teren, a da cak i ne uhvati sprint. Samo da stekne neku rutinu koja dolazi iskustvom jer vrlo cesto nije siguran sta je najbolje da uradi u nekim situacijama, da li da prodje, da li da asistira, da li da sutira.

                          Comment


                          • Originally posted by Markoss View Post
                            Ali kakav je Radonjic potencijal. Bukvalno kad mu je lopta u nogama deluje kao da u pet koraka moze da pretrci ceo teren, a da cak i ne uhvati sprint. Samo da stekne neku rutinu koja dolazi iskustvom jer vrlo cesto nije siguran sta je najbolje da uradi u nekim situacijama, da li da prodje, da li da asistira, da li da sutira.
                            Sećaš li se koliko sam se svađao sa KJP i tvrdio da je on veći potencijal od Andrije Ž. ????
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Originally posted by Constantin View Post
                              Sećaš li se koliko sam se svađao sa KJP i tvrdio da je on veći potencijal od Andrije Ž. ????
                              Nije za ovu temu, ali ta Partizanova 96 generacije je verovatno najbolja generacija koju sam u zivotu gledao u mladjim kategorijama. Meni je cak Pantic bio najveci favorit, jer je prosto bilo nestvarno kakve lopte je u stanju decko da podeli. Redovno su dobijali Zvezdu, na kraju je zapravo Zvezda imala dosta vise koristi od tog godista: Manojlovic, Jovanovic i Grujic, na spram Partizanovih: Lukic, Zivkovic.

                              Comment


                              • Originally posted by Markoss View Post
                                Nije za ovu temu, ali ta Partizanova 96 generacije je verovatno najbolja generacija koju sam u zivotu gledao u mladjim kategorijama. Meni je cak Pantic bio najveci favorit, jer je prosto bilo nestvarno kakve lopte je u stanju decko da podeli. Redovno su dobijali Zvezdu, na kraju je zapravo Zvezda imala dosta vise koristi od tog godista: Manojlovic, Jovanovic i Grujic, na spram Partizanovih: Lukic, Zivkovic.
                                A kud se dede onaj Jug (MIlovojev beše?) on mi je ostavio odličan utisak, kad sam poslednju pit gledao u Nišu. On i Romanić, a Adžić je onda, čini mi se, ušao tek u drugom poluvremenu i nije imao neku minutažu da pokaže "sve što zna".
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X