Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • испаде и добро! добро игра овај Нафталин? дадоше више голова него партизан за две године...ево дадоше и трећи...3/4
    Last edited by Žika; 19-07-12, 17:32.
    sigpic

    Comment


    • Bas me interesuje sada da cujem kako ce opravdanje oni imati i kako ce ih ljudi pravdati...Pa mi ako hocemo i L od LE moramo da gazimo ovo sa 0...

      Comment


      • kakav cirkus, najblaze receno...

        Comment


        • Mikicu ide uloga glavnog klovna.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Mikicu ide uloga glavnog klovna.
            Nek` ide u majcinu, i ne mora da se proda, daj Vesketa tamo i super. Sigurno ne bi napravio ove gluposti u odbrani.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ne pratim Zvezdu, bez sto procitam na sportal kad udjem i tako.Ali nesto mi se cini, da je uvjek problem zadnja linija.Ovakav tim koji je u prosjeku ,7 u njihvoj ligi,Zvezda ako hoce nesto vise kao sto je neko gore napisao, mora sa lakocom da dobije.ALi dobro jebi ga desava se.Misli da ce oni to lagano zavrsit u revansu i da nece biti problema, ali sa ovakvom defanzivom zgazice ih neki malo jaci protivnik.

              Comment


              • Ma mora da se proda, 200k samo nek ide. Jos ja slusam komentatora, Mikic dominra po desnoj strani, ja od te dominacije nista video nisam. Ninkov je tatica za njega, ima skill + srce ovaj ko izduvani balon.
                U odbrani tragedija a on jos odbrambeni igrac
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Fora je sto niko nece da da ni 200k za njega, i danas smo videli zasto.

                  Romanov, nama je problem sa stoperima hronican, potpuno nebojasnjivo. Nikako da ubodemo kako treba. Tosic i Maksimovic su bili najblizi onome sto treba, ali sta ces, okolnosti. Da je Tosic danas bio tu, najvise jedan gol bi primili.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ko ce dati pare za igraca koji umesto da izbije loptu nogom, izvodi vratolomije i daje protivnickom igracu na 15 metara. Mali Zule fudbal za njega izmislio. Krnetu mozemo nekome da poklonimo, ako ga i tada bude neko hteo.

                    I da, koliko smo dobro odigrali prvo poluvreme, duplo smo losiji bili u drugom. Mi se povukli protiv ovih, kao da trebamo cuvati rezultat, umesto da im uvaljamo jos dva-tri komada. Oscilacije kao i u drugom delu sezone, jedna tekma odlicno pa dve prosek. Moramo to da promenimo u narednom kolu kvalifikacija.
                    Last edited by D-Wade; 19-07-12, 18:21.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Одиграли смо два различита полувремена. Прво је било феноменално, можда и најбоље које је Звезда одиграла у последње време. Радује ме што су нападачи прорадили, али нисам задовољан игром у другом полувремену. Примили смо голове на наше грешке, после су играчи постали нервозни и несигурни. Гледаћемо да то исправимо. Нисам задовољан резултатом, јер смо имали 3:0, али смо велики фаворити у реваншу.
                      Robijeva izjava...
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Zvezda fizicki totalno nespremna...u zadnjih 15-20 minuta zbog pada koncetracije usled umora nisu mogli pas da sastave a SEDMA ekipa Beloruskog prvenstva jurisa kao da im je zivot u pitanju...u prvom pluvremenu su belorusi igrali malo povucenije jer su vrv osecali tremu zbog evropskog nastupa i svega toga medjutim kad su osetili krv tj. da mogu da nadigraju zvezdu onda su jurnuli ko blesavi...i da je sudija video da je lopta presla gol liniju vrv bi izvukli bod...sve u svemu zvezda mora za 100% da popravi igru i kondiciju fudbalera ukoliko misli da prodje sledece kolo inace lose im se pise....inace stekao sam utisak da su se igraci TOTALNO opustili posle onog velikog vodjstva sto znaci da zvezda pored lose fizicke pripreme fudbalera ima i losu psihicku...Robi, Robi...on covek ima lep fudbalski mentalitet medjutim zvezda nema igrace za tako nesto...zvezda ne zna da igra na rezultat, igraju previse naivno i to ce skupo da ih kosta kako u evropi tako i u prvenstvu....

                        Comment


                        • Oni igraju ligu uveliko i nekom logikom lako je zakljuciti da su fizicki spremniji.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Bolje sada nego kasnije. Valjda će se Maksimović i Jovanović uigrati do 3.kola u kome bih najviše volio Zetu..
                            Što se tiče revanša, ovi će se izgubiti kada izađu pred 15.000 ljudi i 20.000 ludaka i mislim da ispod petarde ne smije pući..
                            ZVEZDA OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                            Comment


                            • Ali brate to je Naftan ;) ...Robi je takticki dosta zelen cim nije znao da igraci mogu fizicki da padnu pri kraju utakmice...on je valjda bio sa njima na pripremama zna koliko su spremni...a pazi sta su radili neki igraci...pri velikom umorou svaki igrac je vukao loptu!!?? Umesto da se brzo oslobodi on je vuce...svaka ekipa je rukopis trenera koji ih vodi to je cinjenica milion puta dokazana u fudbalu, a i sportu uopste...Robi zna sta zeli, zna kako hoce ekipa da mu igra medjutim ne ume to da iz misli prozivede u realnost...zbog toga kazem da je on takticki zelen...ovo ce ti sada delovati banalno ali zvezda se ogresila o jednog trenera i dan danas trpi posledice toga - Zeman je u pitanju...igraci kukali kao neke pickice zbog jakih treninga, a uprava nesposobna odma udovoljila zeljama igraca i to je to do dan danas zvezda ispasta zbog toga...sitnica lavinu pokrece...

                              Comment


                              • Jeste da su nasi fudbaleri ocajni pripremljeni, ali sta moze realno Robi ako su igraci takticki nepismeni, a nasi igraci takodje to jesu. On je skakao kao da ima pundravce pored aut linije poslednjih pola sata. Sta je trebao da uradi, da udje i da poveze redove? (sto mozda i ne bi bilo lose) Ne aboliram ga uopste, ima on dosta mana, ali ne mozes sa domacim igracima mnogo da postignes sa taktikom, pogotovo sa onima koji su dosli iz manjih klubova, to je vec tako godinama.

                                Da ne mitologizujemo i ne preanaliziramo neke stvari, ovo drugo poluvreme je posledica srpskog mentaliteta: Lako cemo, ko su ovi indijanci. E a kada su Indijanci malo povezali ko je ko i napali dolazi panika, setite se vecine utakmica reprezentacije protiv srednjeistocnih egzoticnih reprezentacija. A sada kada nam je tim gotovo potpuno domaci, ispastacemo zbog takvih boljki.

                                Edit: Naravno, tu je i objektivni nedostatak kvaliteta.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X