Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • problem je sto smo za revans ograniceni na mikica

    Comment



    • idemo dalje!!!
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Da ne zaboravim, Mrva Bogotac, Kasi treba dati dozivotni ugovor, Mladja katastrofa. Veske igrac utakmice, koliko sam zavoleo tog decka, nije normalno.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Ne lozi se Dacho..Em nam igra Mikic, em ce ovi da napadnu, nece se braniti. Onaj Freddy ce ga silovati. Pitanje je da li mi mozemo da damo njima gol sa Cavom u ekipi.

          Zalost da mi i sa ovakvom igrom mozemo proci(sanse su nam minimalne) i da mozemo da se borimo za titulu. Nikad losije nismo igrali. Zalosno! Vesovic osim onog pocetka, kada je ispao kao iz voza, odigrao solidno...
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Sta je zalosno brate, s kim si ti to gledao utakmicu kad te toliko zatrovao? Ili, sta si citao, koji portal i koje komentare?



            Momci su poginuli na terenu, bilo je dosta bolje i sigurnije nego protiv Dizelasa, nismo ni mi hteli da srljamo po svaku cenu, to se jasno videlo.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • ..bo te Fredi ja od ovog tima bas nista nisam video,a predstavljali su ih kao da su ne znam ni ja sta.Imali su sansi za 4-5 kontre i nista nisu uradili,prosecan tim
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Sta je zalosno brate, s kim si ti to gledao utakmicu kad te toliko zatrovao? Ili, sta si citao, koji portal i koje komentare?



                Momci su poginuli na terenu, bilo je dosta bolje i sigurnije nego protiv Dizelasa, nismo ni mi hteli da srljamo po svaku cenu, to se jasno videlo.
                Poginuli jesu, ali mi za 90 minuta nismo sutnuli u okvir gola timu koji je igrao bunker ala Bata Djorina skola. Luka kada je usao, sutnuo sa 30 metara i golman jedva odbranio. Freddy usao i presao trojicu, da ga Veske nije srusio, dosao bi sa centra do gola kao iz picke.

                Zalosna je cinjenica da mi ne mozemo sansu da stvorimo na svom stadionu protiv ovih, nazovi fudbalera. Ja sam iskreno mislio da je Omonia jaci tim. Nemoj me sada zajebavati i pricati kako smo igrali dobro. Sansu bre nismo imali. Milunovic jedino, da je normalan i da je zakucao ono u gol.

                Njima nisu igrala dva najjaca igraca, ovog sto su platili 1.5 milion i onaj lik sto odradjuje suspenziju. Ako su po kvalitetu kao i ovi, onda smo mirni donekle.

                Cava je toliko los, da je meni neverovatno da njega Robi nije oterao, covek jednostavno ne moze da potrci bre, kao mrtav covek po terenu seta. Sa Mladenovicem ne znam sta se desava, od kada je odigrao mec za reprezentaciju, on ne moze da se sastavi. Ljudi moji, pa Filip da je dobio jednu, jednu jedinu loptu u prostor, on bi sigurno dao gol, jer su njihovi stoperi prespori. Mladja dribla ispred gola i onaj sto ga je silovao po strani, broj 77 cini mi se, umalo da nam gol uvalja, sreca pa su i njihovi igraci levati. Vesovicu svaka cast, klasa za Mikica, ali njega nema u revansu, tako da racunamo na par kikseva po desnoj strani. Lazovic katastrofalan, katastrofalan!
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Ima jos neko nesto da mi kaze u vezi Vesovica na desnom beku?
                  malo manji odron od mikica
                  inace veliki udarac je sto kas nece igrati.. tamo ima da nas zakljucaju na nasoj strani, a nece imati ko da istrci kontru...

                  Comment


                  • Momci se jesu borili to je 100% tacno, ali kad ce onaj zuti sivonja shvatiti ko treba da mu igra od pocetka, i kad ce jednom promeniti nacin igre koji mu je blago receno ocajan...Kakav tim imamo sa drguim trenerom bi napunili ove bede ...

                    Comment


                    • I ovo je po Prosineckom najbolji tim u Srbiji ? Jednu 100% sansu nismo imali pred onakim navijacima sramota ,
                      protiv Omonije . Sta da je Ren u pitanju ..
                      GIFSoup

                      Comment










                      • sigpic

                        Comment


                        • Kao i uvek jedina svetla tacka, 12i i najbolji igrac ---> Делије Север..

                          Comment


                          • Kas ce ipak da igra u revansu
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • A, zasto ne bi igrao?
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Zbog suspenzije
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X