Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma da nisam na studijama bio bi moj. Sad kad sam bio tamo za slavu prodao mu par fora tipa Dinjo sa reklama ili Anrijev gol sa one reklame na male golove, onaj kad je lopta na gol autu. Pa 3 precke zaredom Postao sam mu jos veci idol nego pre Kad ga jednom odvedem krisom na pravu stranu na derbiju bice moj

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Ljudi, dolazite sutra?
      Ja dolazim na istok da grickam semenke, sednem na novinu i gledam tekmu
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Au, kako ce veceras biti lepo vece na Marakani... Svi koji mogu neka dodju, bice spektakularno!!!




        Kad mene pocnu ljudi da cimaju na sve strane da l' ima mesta, znajte da ce biti bruka.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Klinci su vam bruka, FK Kicker iz Kraljeva ih dobije u dve tekme od 4. Jednu generaciju vam vodi drogirana budala iz Kraljeva 89-to godiste, nikad loptu nije umeo da sutne. Katastrofa.

          Comment


          • Niko zvezdo nema,to sto imas ti
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Bruka kako dobra tekma. Zvezda igrala sjajno, a i Rad se nije branio...Odlicna utakmica, odlicna..

              Atmosferu ne treba ni komentarisati, ne moze se to recima opisati.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Ludnica,kakva atmosfera

                Publika je tvoja najbolja !

                Comment


                • Daj bre ja sam mislio da ce onaj helihopter da udari u reflektor A pobeda lik mi je Petkovic pored klupe...Rad izjednacio na 1:1 i on skace i peva pesmu sa Severa najjaci lik majke mi... Posle toga ide teniska loptica pored njega on se smeje i dzoka je u publiku Utakmica odlicna, rezultat takodje, nemam zamerki ni na ciju igru sve na svom mestu...Kako je Bajko skocio na Krnetu kad je kiksnuo meni bilo glupo
                  Sever Realno niko nema bolju fabriku
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Samo cu da kazem: Marko Ricmi



                    Ortaci i svi oko mene su mi se smejali kad sam rekao da ce brat da ga meti, video sam mu taj sjaj u ocima jos na zagrevanju, brat rodjeni!




                    P.S. Nemam pojma kako smo odigrali, al' po komentarima izgleda da je valjalo
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • I Laza pod hitno na krilu desnom da igra. Konstantno svaku tekmu igra kao nesto na sredini, i nista ne uradi. Po desnoj strani je odlican,brz je,dobar pregled igre ima i dobar sut. Sto se tice Borivoja,gol i asistencija,dosta se popravio ove polusezone. Ima ga na celom terenu,svaki napad je na nasoj polovini skoro i trudi se da oduzme loptu, i kad je uzme uvek je dobro sacuva.Danas je na sredini dobio bar 6,7duela sto je odlicno za napadaca.
                      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                      Comment


                      • Potvrdio Selektor ono cemu sam se i nadao, necemo bacati pare na desnog beka jer smo dobili jednog sasvim dobrog ove sezone.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Znaci mali Stojkovic ce igrati, to bre!
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Potvrdio Selektor ono cemu sam se i nadao, necemo bacati pare na desnog beka jer smo dobili jednog sasvim dobrog ove sezone.
                            reci da se salis vesovic dobar bek

                            Comment


                            • A da, mozda je mislio na Vesovica..pih..

                              Ali cinjenica da je Vesovic bolji na beku, nego kada igra krilo. Ako uvalimo Mikica nekome, ostaje nada da ce Stojkovic dobiti vise prilika da pokaze sav svoj talenat. Jos kada bi Ogi dobio vise sansi, extra bi bilo. Borivoja bi trebali da otkupimo i onda nam preostaje potraga za stoperom i veznim.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Ne, bolje je dati 500 soma u kesu i 30% od naredne prodaje za jebenog desnog beka iz domace lige.



                                Cinjenica je da Vesovic mora da napreduje u defanzivi, ali setite se drugog derbija u kupu kako je pokidao, a u napadu nesto ne verujem da je Pauljevic bolji od njega.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X