Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma bitno da se pljune, pa sta bilo. Ispade ovaj Pauljevic Kafu licno. Dobar je i bio bi pojacanje, ali ako ne dodje sta sada, i bolji su odlazili kod komsija iako smo ih mi zeleli. Nije los ni Petkovic, jos je 3 godine mladji. Imamo dobru sluzbu, znaju da procene igraca, tu je i Robi koji je prvi trener posle dosta vremena kod nas koji se zapravo pita za transfere. Ali ono, najlakse pljunuti i izbaciti neke svoje frustracije.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by carter985 View Post
      knezevica ne bi uzeo ni da nam ga dzabe daju(nema nista sem brzine, a vec imamo takvog u vidu vesovica)...
      opet kaem, jedino koji nesto valja u nasoj ligi i koji moze odma da doprinise prvom timu je pualjevic.. ukoliko pauljeivec stvarno ide kod glodara, onda se mora dovesti petkovic, u suprotnom mrka kapa, sto se tice desnog beka... a tek nas ocekuje igranka oko svih ostalih pozicija
      Ajde nemoj zajebavati, ne treba nam hiljadu pojacanja. Trebaju nam mozda tri kvalitetna igraca. Imamo sasvim solidan tim, treba nam jedan kvalitetan stranac, ovo ostalo mozemo da popunimo domacim igracima. Pauljevic meni licno nije nista posebno, mislim, bolji je od Mikica, ali da je klasa i nije bas. Vezni red imamo sasvim dobar, ako ode Evandro, treba naci zamenu za njega, a ako ostane, tu i ne treba bog zna kakvo pojacanje. Napad tu i tamo, moze a i ne mora. Kasalica, Ozegovic i Asamoah..Ako svaki prelazni rok budemo dovodili deset igraca, pisi propalo i sezonu i Evropu i sve...
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Stoper, stoper, stoper, kvalitetan i iskusan, prirodna pozicija, ako treba i stranac. Treba nam to kao leba prethodnih nekoliko evropskih kampanja smo ispusili zbog odbrambenog ,,bedema`` (Psiholjub, Sokrat, Gaj, Cosic, Tutora, svi su pravili velike greske).
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Zar mislis Vejdara da tim ostaje na okupu ? Da necete uvaljati bar 5 igraca ? Male su sanse za to.
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Odlaze 3 - 4 max i to od sledecih - Lazovic, Evandro, Tosic, Dimitrijevic, Jankovic, Mikic. Oni mladji na kojima ce se bazirati tim ce ostati i to je najbitnije, ovi su zamenjivi, nece biti lako, ali mislim da cemo imati stabilan tim narednih godina.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by asprilja View Post
              Zar mislis Vejdara da tim ostaje na okupu ? Da necete uvaljati bar 5 igraca ? Male su sanse za to.
              Evandro, Cava, Mikic, Lazovic i ne verujem da ce jos neko da ide, mozda Bajko. Za Vini-a mi je Sone rekao da ce verovatno da ide, ali posto nije igrao, nece se to ni osetiti. Cava nam nece nedostajati sigurno, Stojkovic je po meni sada bolji bek od Mikica, koji u normalnim okolnostima ne bi video prvog tima Zvezde. Zvezda hoce veliko obestecenje za Lazu, pa cemo videti sta ce od toga da bude, mada sam ubedjen da ce otici..Cadu vec dve godine ide iz Zvezde, pa ga mi opet drzimo i hvala Bogu da je tako, igra genijalno. Nacicemo zamene za navedene, jedino ce biti teze za Evandra, ali ne sumnjam da ce nam Rambo naci nekoga. Kirovski ce verujem dostojno zameniti Bajkovica, ako ovaj ode.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Toske ne sme da ide nigde, sa njim i Maksom napadati Evropu, jer ako ode tek tad nema 'leba od nas.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • da!Toske mora ostati!Koliko volim tog lika,umire na utakmicama jbt!Najbolji nas igrac,definitivno!


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Odlaze 3 - 4 max i to od sledecih - Lazovic, Evandro, Tosic, Dimitrijevic, Jankovic, Mikic. Oni mladji na kojima ce se bazirati tim ce ostati i to je najbitnije, ovi su zamenjivi, nece biti lako, ali mislim da cemo imati stabilan tim narednih godina.
                    da, i to bas oni koji valjaju i koji su kicma(evandro, lazovic, tosic, borha)

                    Comment


                    • Toske je rekao da zeli da ostane, Evandro-a cisto sumnjam da cemo prodati pre nego sto se zavrsi avantura u Evropi, za Borivoja cemo tek videti sta ce biti.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • to je njaveca glupost, kad igraca ostavis da odigra kvalif. i onda ga pustis.. tako smo se i mi svetski zajebali ove godine sa tosicem.. bio je u vrhuncu forme i nas najbolji igrac i onda je otisao u betis, gde nije ni igrao i onda se vratio kad je vec prvenstvo bilo izgubljeno,a ko zna sta bi bilo da nije ni odlazio...
                        tako da se nadam da nisu toliki slepci da opet ponove istu gresku i to sa istim igracem... na kraju krajeva koji su ga qrtaz sad 4 mesece uigravali na stoperu, ako nemamo nameru da ga zadrzimo? onda je odma trebalo da u stoperskom paru igraju maxa i krneta... ako se evandro planira za prodati, onda nek se odma proda a dovede mereba(nek zajebu ono, nek odigra kvalifika. pa cemo se u nastavku prvensav krpiti sa kim stigenmo).. a i takodjer mi je nepojmiljivo da borhu trpimo 1,5 godinu, i sada kad je u poslednje vreme proigrao, mi nemamo pisljiv 200k za njega

                        Comment


                        • Milivojevic i Evandro ne igraju sutra, mozda sansa da vidimo Vini-a u prvoj. Valjda ce i Milunovic biti starter.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Ljudi, dolazite sutra?
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Originally posted by T-Mac View Post
                              Ljudi, dolazite sutra?
                              Ja idem u pola 3 da gledam bratanca, mladji petlic igra protiv cigana na pomocnim. Cale mu moj brat od rodjene tetke ciganstura teska ja mu ceo zivot kupovao cokolade i kinder jaja kad nauci grobarsku pesmu al ovaj ga truje svakodnevno, posustajem.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Ja idem u pola 3 da gledam bratanca, mladji petlic igra protiv cigana na pomocnim. Cale mu moj brat od rodjene tetke ciganstura teska ja mu ceo zivot kupovao cokolade i kinder jaja kad nauci grobarsku pesmu al ovaj ga truje svakodnevno, posustajem.





                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X