Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Trebalo bi da stvar brzo bude gotova..mada sudeci po ovom klipu nije nista specijalno,ali indicije da ce biti mnogo dobar odnosno jos bolji po Robijevom jos komandom, su evidentne.


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • i ja sam probao da se prijavim za elektronsko glasanje i nisam uspio isto pise kao neispravni podaci

      Comment


      • http://www.redstarbelgrade.info/reds...sko-tosic.html




        TOSKE LEGENDO, LEGENDO!!!



        Izvini za svaku uvredu koju sam ti uputio protiv Slovana i molim te ostani ovde jos nekoliko godina!
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • kacu rasni
          bajko-i-pantela.jpg
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment


          • Petko ide u Kinu,dolazi nam Nenadic iz Radnickog,ako neko zna nesto vise o njemu neka napise
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Tu smo na istom, niti mnogo gubimo niti dobijamo.



              Bio je u mladjim kategorijama Partizana, vec neko vreme se vucara po nasim ligama, nekako mislim da je neki specijalni talenat, do sada bi to isplivalo. Bolji je od Petka u odbrani, mnogo losiji u napadu. Nista spektakularno, ali dobar za nasu ligu, nece praviti greske i uvlaciti odbranu u probleme.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ma dobro,nama bi odgovarao i losiji od Petka,jer nece odigrati vise od 10 utakmica jedino ako se Mladja ne daj Boze ozbiljno povredi.Takodje cemo malo poboljsati i finansijsko stanje prodajom Petka a i ovaj ce iamti sigurno manju platu
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Originally posted by Djordje Stefanovic
                  Mикић, Бајковић, Петковић, Каду, Михајловић могу да иду у случају добре понуде. Имамо базу и циљ је да се она одржи. Нови уговори су понуђени Стојковићу, Дмитровићу, Мијаиловићу, Спајићу, Лазовићу и Тошићу, Вешовић се чека да се врати са одмора, са њим смо договорили услове, потписаће при повратку.''
                  Uglavnom ono sto smo znali, ali eto i zvanicno.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Znaci, Veša i Zule novi tandem desnih bekova.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Znaci, Veša i Zule novi tandem desnih bekova.
                      Treba nam jedan jaci tu, pre svega fizicki i u odbrani, ali hajde, sta je tu je. Nisu losiji od Mikica, a mladji su, to je uvek dobro.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Svako je bolji od Mikića. Veša bar ubode neki centaršut.

                        Comment


                        • 650 000 za Borivoja,ne znam sta da mislim,mnogo je to,a opet boljeg od njega nemamo
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Previse je 650.000..Borben je igrac, jak u duelu, ali mu je realizacija tragikomicna i u dosta situacija nam tako uspori napad, da to nije normalno. A, za te pare nam Rambo moze dovesti dvojicu ili jednog dosta kvalitetnog Brazilca.
                            Last edited by D-Wade; 25-05-12, 17:53.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment




                            • sigpic

                              Comment


                              • http://www.zurnal.rs/2012/05/27/nink...dom/index.html



                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X