Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Cova sve rekao, sve je ovde jasno.

    U januaru pravimo dream-team u fudbalu.
    Imamo mi dobar,mladi tim,samo nam u odbrani skripi,uz stopere i desnog beka i ovaj tim da ostane jos jednu godinu ima da kidaju.

    I da,Cava mora da ode,covek nema veze za fudbalom.
    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

    Comment


    • Originally posted by Bendtner View Post
      I da,Cava mora da ode,covek nema veze za fudbalom.

      За Мићка је Роналдињо!

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post

        За Мићка је Роналдињо!
        Cava bolji od Micka?
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Смејте се колико хоћете, али Мићко јер реално тараба играч, извлачи га мало што је млад па као потенцијал, али онаквих крљача имаш колико ти душа прохте и у овој нашој лиги. Ја бих Мићка пустио на лето без да се запитам.
          Док Чава једино што је слабије спреман, иначе смо против Бордоа видели ко коси ко воду носи, човек је уз Лазовића и Касалицу једини могао нешто више да уради, а у осталом ја нисам видео да је неко сем поменуте тројице добио дуел 1 на 1 у том мечу.
          Па кад је онај распали Раћа Петровић за Мићка мајстор ви видите...на страну ко за кога навија и то што је Мићко драг нама навијачима, али брате реално нема места, а то што се позива за репку тек не бих коментарисао, срамота самог селектора!

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Смејте се колико хоћете, али Мићко јер реално тараба играч, извлачи га мало што је млад па као потенцијал, али онаквих крљача имаш колико ти душа прохте и у овој нашој лиги. Ја бих Мићка пустио на лето без да се запитам.
            Док Чава једино што је слабије спреман, иначе смо против Бордоа видели ко коси ко воду носи, човек је уз Лазовића и Касалицу једини могао нешто више да уради, а у осталом ја нисам видео да је неко сем поменуте тројице добио дуел 1 на 1 у том мечу.
            Па кад је онај распали Раћа Петровић за Мићка мајстор ви видите...на страну ко за кога навија и то што је Мићко драг нама навијачима, али брате реално нема места, а то што се позива за репку тек не бих коментарисао, срамота самог селектора!
            Spoiler


            Lično sam mnogo više očekivao od Čave. Ali dobro, nije ni baš loš toliko. Mada ne bih se bunio ako napusti Zvezdu...

            Preterivanje je pozivanje Mićka u A tim (mada svi znamo šta se radi sa reprezentacijom) ali u njega je i Robi imao ogromno poverenje. U prvi tim sa 17 godina... Ma ne bi me čudilo da smo stvarno prodali Mijailovića i Maksimovića onom menadžeru. Možda već i u januaru odu a na leto gotovo sigurno...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...lazi-iz-Zvezde

              Krenulo je. Da vidimo ko ce sve ostati dogodine, da valja...

              Comment


              • Originally posted by tantuz View Post
                http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...lazi-iz-Zvezde

                Krenulo je. Da vidimo ko ce sve ostati dogodine, da valja...
                I on i Kasalica i Mijailovic..?Pa sta oni misle bre
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Ne znam, ja bih Micka pustio da ide. Milivojevica bih pokusao svim silama da zadrzim. Kasalica? Kasalica je neko ko mene zna da dovede od stadijuma da bih mu pucao u kolena, pa do toga da ga javno u dupe poljubim. Nisam pametan. Samo da ne krene diskontna prodaja...

                  Comment


                  • Какав је то играч који не може да задржи лопту под притиском ни пет секнуди. Дефанзивно ок, ништа више од тога, тачније борбеност ок јер и та уклизавања некада су ми толико нерационална да стварно помислим да дечко само гледа како ће да уклиза на утакмици. Што се дефанзиве тиче погледајмо дерби, Лазар Марковић га је прошао без дрибинга и центрирао. Дечко, па ти си дефанзивни везни, само то знаш да радиш, концентриши се. Без проблема могу и он и Чава да иду, с тим што тврдим да Чава доста више зна фудбала од Мићка, тј у том сегменту не могу да се пореде.

                    Луку Миливојевић никада не бих пустио, прави везни играч, трчи, дефанзива ок, пас одличан, преглед такође, шут врхунски. Корпулентан, висок може и у ваздуху да послужи. Права ствар.

                    Comment


                    • Ма каква продаја...неће то Џаја дозволити! Продаће се евентуано Лазовић и можда Миливојевић, а у осталом ове друге и нема коме да уваљамо.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Ма каква продаја...неће то Џаја дозволити! Продаће се евентуано Лазовић и можда Миливојевић, а у осталом ове друге и нема коме да уваљамо.
                        Ako bi moglo bez onoga Milivojevic, bas zbog svega sto si pobrojao...

                        Comment


                        • Ja bih prodao Maksimovica,Dimitrijevica,Babalja i Milunovica!
                          Treba dovesti desnog beka,nekog spica sa Mudrinskim da razvaljuje i ako je ikako moguce Ninkovica da razvaljuje sa Milijasem...!
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • To za Ninkovića neću još da komentarišem, svaki prelazni rok ista priča...

                            Lazoviću ovo treba da bude sigurno poslednja sezona. Jeste da mi je omiljeni igrač, ali je već malo duže u Zvezdi i treba da se iskoristi neka dobra ponuda ako pristigne. A i imao je problema sa povredama...

                            A što se tiče odbrane stručni štab i klub uopšte trebaju dobro da razmisle šta da se radi. Na kog može da se računa, i da li neko eventualno treba da dodje...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Лазовића ако не продамо на лето, проћиће као Томић у Партизану врло вероватно.

                              Док је истина да о Нинковићу не треба много гулити, сваке године иста песма. Мада би реано било лепо видети у вези Миливојевића-Милијаша и њега, озибљан је то везни ред, за наше услове чак вансеријски!

                              Comment


                              • Dodjoh, videh i razočarah se... Izgleda da će teško Janković ostati trener.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X