Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nek se teraju u tri lepe. Sram ih, sram bilo!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Vidim Stevanovic vam je dao go,bas mi je drago za njega.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Necu da likujem jer nisam zadovoljan sa 0-3, kada smo mogli bar jos 3 da damo..
        A jeste da ste besni na igrace ali gledajte to sa druge strane.. kad neko ne dobija pare za svoj posao ,oseca se kao poslednji kurton..
        Nema tu ljubavi shvatite ,ne zivi se od ljubavi nego od para.
        Protiv groblja su vam momci odigrali za sebe ,za svoju dusu, zato su i pobedili.
        Isti ti vasi igraci su razbili Bordo,dakle znaju da igraju ali nece.
        Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

        Comment


        • Originally posted by kimi View Post
          Necu da likujem jer nisam zadovoljan sa 0-3, kada smo mogli bar jos 3 da damo..
          A jeste da ste besni na igrace ali gledajte to sa druge strane.. kad neko ne dobija pare za svoj posao ,oseca se kao poslednji kurton..
          Nema tu ljubavi shvatite ,ne zivi se od ljubavi nego od para.
          Protiv groblja su vam momci odigrali za sebe ,za svoju dusu, zato su i pobedili.
          Isti ti vasi igraci su razbili Bordo,dakle znaju da igraju ali nece.
          Hvala sto si nas prosvetlio, ne bismo to znali bez tebe. Vi slaninari svi neki pametni.

          Jedna dobra vest veceras, debilcina nas je napustila. Nadam se zauvek. Zabraniti i njemu i blizoj familiji da pridju stadionu, oduzeti mu clansku kartu i iseci svaki kontakt.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Pa naravno da smo najpametniji jer ti opet napadas trenera a malopre si se slozio samnom da su ustvari pare najveci krivac.
            Al ustvari zabole me bas.

            3 poljupca kissssss
            Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

            Comment


            • Naravno da cu napadati trenera jer sam znao da je neznalica, gmaz i ulizica, a od juce smo sigurni i da je ljudska gnjida. Svaki Zvezdas koji ga vidi na ulici treba da ga pljune u lice. Bas me briga kako igramo, trener Crvene zvezde ne moze da se smeje kada primamo golove i da izigrava ostavljenu mladu zato sto niju uspeo da se ucepi novoj upravi. Treneri CZ od kada ja znam za sebe su bili gospoda, sa izuzetkom Kosana i Jankosana.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • A dobro nije to bas ni toliko bitno.. oces da kazes da je Murinjo gospodin? lol
                Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                Comment


                • Originally posted by kimi View Post
                  A dobro nije to bas ni toliko bitno.. oces da kazes da je Murinjo gospodin? lol
                  Rekoh sem Kosana i Jankosana. Pizon i Janevski su retardirani ljudi, li su uvek znali da se ponasaju.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Nisi me razumeo.. mislio sam na pravog Murinja.. seljacki se ponasa na svakoj tekmi ,provocira protivnicke igrace itd itd ,htedoh reci da je to najmanje bitna stvar ali nema veze.
                    Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                    Comment


                    • Originally posted by kimi View Post
                      Nisi me razumeo.. mislio sam na pravog Murinja.. seljacki se ponasa na svakoj tekmi ,provocira protivnicke igrace itd itd ,htedoh reci da je to najmanje bitna stvar ali nema veze.
                      Postoji razlika izmedju provokatorskog i seljackog ponasanja. Ne bi ti to razumeo.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Meni je to isto, to je kao da pravis razliku izmedju govneta koje smrdi i koje ne smrdi..
                        Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                        Comment


                        • Originally posted by kimi View Post
                          Meni je to isto, to je kao da pravis razliku izmedju govneta koje smrdi i koje ne smrdi..
                          Pa nije bas. Ja bas mislim da nama toga fali. Ne znamo da budemo namazani i da koristimo situaciju. Evo uzmi ovog naseg idiota kao primer.

                          Umesto da pokusa da smiri stanje, da okrene pricu na drugu stranu, da ubaci klip koga ce startovati, on pravi alibi za poraz. Zasto je Robi citao sastav dan pre utakmice? Zato sto se onda mediji bave zasto igraju Mijailovic ili milivojevic a ne kada je bio poslednji cek. Pritisak se ne skida time sto promenis temu i spinujes recimo kakvo je stanje u Partizanu, a ne time sto kazes da ima pritiska. Plus sto je cutao kao zaliven dok je zvao sve zive da proba da cudom ostane na klupi, pa kada je skontao da je pukao krenuo da moralise. Najgora sorta, gadi mi se.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by kimi View Post
                            Necu da likujem jer nisam zadovoljan sa 0-3, kada smo mogli bar jos 3 da damo..
                            A jeste da ste besni na igrace ali gledajte to sa druge strane.. kad neko ne dobija pare za svoj posao ,oseca se kao poslednji kurton..
                            Nema tu ljubavi shvatite ,ne zivi se od ljubavi nego od para.
                            Protiv groblja su vam momci odigrali za sebe ,za svoju dusu, zato su i pobedili.
                            Isti ti vasi igraci su razbili Bordo,dakle znaju da igraju ali nece.
                            Vidi majstore, ja od 18.10. ove godine dinara nisam uzeo, a ujutru idem da radim kao da platu dobijam svaki dan. Od tih prica o platama mi se lepo vise jedu govna. Pa majke im ga raspale, svako od njih ima na hiljade evra i kuka kako nema. Dao Bog da nemaju, pa da vide...


                            A sada iz srca: Majku vam jebem svima raspalu, od Jankovica, preko startnih 11, do onih koji su pusili klupu!! Nisam stigao ni kuci da dodjem sa stadiona, u prevozu sam procitao da je gnjida podnela ostavku. A manekenima bih svima do jednog noge izlomio, pa da onda budu stvarno raspali i hendikepirani i da znaju zasto gube. Onoliko da nekoga boli kurac na terenu nikada nisam video za svojih 30 i kusur!! Govna smrdljiva svi do jednog!!!!

                            Comment


                            • Ne znamo da budemo namazani i da koristimo situaciju.

                              E vidis brate..tu je razlika izmedju blizanaca i nas!!
                              Mene takve pobede i titule ne zanimaju!
                              Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                              Comment


                              • Originally posted by kimi View Post
                                Ne znamo da budemo namazani i da koristimo situaciju.

                                E vidis brate..tu je razlika izmedju blizanaca i nas!!
                                Mene takve pobede i titule ne zanimaju!
                                Prvo, nisam govorio o tome, vec generalno o nasem sportu. Svakako necete nista osvojiti u sledecih zilion godina, jedino ako vam daju ovaj kup koji dodju od onog finala sa Partizanom, ali kako ste prirodno luzerska ekipa, necete znati to da iskoristite ako bude.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X