Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto se nepravde tice....Zelim "gospodinu Terzicu" Mamicevu sudbinu....jednom lopov i secikesa, uvek lopov i secikesa....cuj hteli kredit da podignu...pa majku vam lopovsku...

    https://www.mozzartsport.com/fudbal/...00-evra/321559
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Ali pazi ovo "Obezbediće miran život kluba do juna ili jula".....hahahahahha....koja sprdačina, e tada će da prodaju Marina i Pavkova i da napišu miran život kluba do decembra.

      Cirkus šta se radi, pričaju se priče o finansijskoj stabilizaciji kluba i onda prodaš najtalentoavnijeg klinca za 1.5 miliona sa pet mečeva u seniorskom timu, a pre toga si se ratosiljao braće Ilić.

      Prosto me ovako neke stvari izbace iz takta da ne znam osam dana kako se zovem, bruka i sramota ove uprave je šta radi i ne zaslužujemo boljeg od Hajdina na poziciji beka, a i kurčevi smo krivi da ne možemo nikoga živog da prodamo za iole ozbiljan novac.

      Comment


      • Odmah jajare po sistemu jedne face glavne u selu koju neću da pominjem da zatrpa posrana govna prodajom mladog Terzića

        http://mondo.rs/a1171851/Sport/Fudba...juna-2021.html

        kao da ga ugovor duži od godinu dana sprečava da ga prodamo na leto.

        Comment


        • Jbg Brajko kada neuki ljudi upravljaju. Fascinantno je da ti na današnjem tržištu, na kom su cene vratolomno porasle, prodaješ talente za manje para nego što su se prodavali pre 10 godina. To je naš mentalitet, bolje milion sad nego 3 sledeće godine
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Mnogo je fekalija posuto po Terzicu zbog prodaje Terzica...mora spin masinerija da odgovori da odobrovolji narod...Ne bi me cudilo da je naredni potez "saopstenje" da mladjanom Terzicu istice ugovor, da mu je ponudjen novi, nerealan za mladog igraca ali on je odbio, zahtevao da igra...i za kraj..Zvezdina realnost je da prodaje igrace, od toga zivi...bla, bla, bla...Naterace me da mislim da ni mali Adzic nije kriv koliko su to oni predstavili...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Počeli smo i mi prodavat talente u Fiorentinu, valjda će nas komšije povezat i s Benficom

              Comment


              • Sramota!!! Ako ode Aleksa Terzić!

                Comment


                • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                  Mnogo je fekalija posuto po Terzicu zbog prodaje Terzica...mora spin masinerija da odgovori da odobrovolji narod...Ne bi me cudilo da je naredni potez "saopstenje" da mladjanom Terzicu istice ugovor, da mu je ponudjen novi, nerealan za mladog igraca ali on je odbio, zahtevao da igra...i za kraj..Zvezdina realnost je da prodaje igrace, od toga zivi...bla, bla, bla...Naterace me da mislim da ni mali Adzic nije kriv koliko su to oni predstavili...
                  Evo ga produžio ugovorom sa Joveljićem. Obavezao se na vernost do 2023, umesto sadašnjih 2021. I sad jedan prosečan građanin ove napaćene države čita vest i kaže pa ovi rešili da naprave klub, a ono sledeće zime ponuda od 2 miliona ajde neka bude iz Benfike i on ode, a pride isto bi se desilo i da nije produžio ugovor.

                  Sve dok ti mladi igrači ne odigraju bar tri jake sezone u dresu sve ostalo je mlaćenje prazne slame, bukvalno proizvodimo igrače za druge klubove i pri tom ih prodajemo bagatelno.

                  Prodali smo igrača koji se najbolje razvijao od svih iz te generacije, zver, a da je pri tom odigrao svega 5 mečeva u našem dresu.

                  Originally posted by Uroš View Post
                  Sramota!!! Ako ode Aleksa Terzić!
                  Ma otišao, sad je ostao samo deo sa kukanjem.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Sramota!!! Ako ode Aleksa Terzić!
                    Perspektivni klinci
                    nam odose,
                    svi odose,
                    Bocko osta`


                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Jel ostaje Bocko?
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • ^ jeb'te se obojica, taman ga nije spomenuo 26h, baš ste morali ?!

                        Comment


                        • U pravu je Dule Vujošević bio za domaće igrače. Ko je razumeo shvatiće zašto je to zamerio Trinkijeriju. Pa neka budemo Dule i ja mrzitelji, to je razlika izmedju Zvezde i Dinama trenutno, gde je Dinamo za klasu ispred Zvezde.

                          Ko god produži ugovor(Marin) ide na leto. To je samo fora da se uzme više keša. Čim neko produži odmah znam da ide pozdravljanje sledeći rok.

                          I to za Marina me ne ljuti kao što se ljutim za klince. Jer klinac ti može doneti 20 miliona, igrač od 30 god, siću.
                          Last edited by Cassius Clay; 12-03-19, 09:54.

                          Comment


                          • Šteta za ovog momčića. Mali je umeo lepo da zavrne loptu. Mnogo su se i ovi naši zaigrali posle ulaska u LŠ. Na putu su da se ko ovce zapletu u trnje.

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Perspektivni klinci
                              nam odose,
                              svi odose,
                              Bocko osta`


                              Komšo:



                              Originally posted by Miki28 View Post
                              Jel ostaje Bocko?
                              Originally posted by salelesa View Post
                              ^ jeb'te se obojica, taman ga nije spomenuo 26h, baš ste morali ?!

                              Ma to komša proziva Uroša.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Vujošević italijanskom stručnjaku zamera samo jednu stvar.

                                - Jedino što mu zameram je što čim izgubi, hoće da dovede novog igrača i to stranca. Daleko od toga da sam ja neki rasista, ali moja strategija u Partizanu bili su domaći igrači i njihov razvoj. Ja sam domaćim igračima smatrao i Bertansa i Vestermana, svakog onog ko je sa 17-18 godina došao u ovu 'dolinu gladi', u Partizan da uči košarku i da ne prima pare.

                                Nek nas hejtuju obojicu, tako uspešni klubovi kao Dinamo funkcionišu.

                                Ne smetaju meni stranci, Ze Markos, Viveiros, Jirka, koji god mlad odakle god bio. Ali da glumiš znalca a da guraš proseke Čuašića, Boaćija i neke od 26-7+, izvini, onda nisi ništa posebno.

                                Budi majstor dovedi klinca i imaj školu i imaj tranziciju iz škole u seniore kao Dinamo, a ne ovaj pristup, milion za Čaušića i slično.

                                To je seljački poslovanje i kratkoročno, čim nestanu rezultati nestaće i igrači.

                                Comment

                                Working...
                                X